Автор Гілка: Linux: за і проти  (Прочитано 45156 раз)

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #30 : 2004-10-06 10:45:44 »
Вибачте, та в мене є WSH, Delphi, C++, а крайньому випадку MS SFU 3.5, де вже точно є нормальний шел.
В мене є необхідні мені програми. Якщо зараз я й звантажую щось нове, то лиш оновлення. Який мені сенс переходити на лінакс?
Щодо знущань над ЛонгХорном, то тут ви показали кращі риси лінуксоїдів - вчепились до описки "І тут Остапа понесло".
Щодо тагів mp3-файлів, то можна багато чого розказувати, проте WinAmp коректно розуміє таги.
Товариш, якому мало місця для образу диску. 1 Гб (в стиснутому вигляді) - це не так вже й багато
Слава Україні!

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #31 : 2004-10-06 12:48:46 »
Вибачте, що російською
З Карела Чапека
12 приемов литературной полемики, или пособие по газетным дискуссиям
11. Impossibile (здесь: нельзя допускать - лат.). Не допускать, чтобы противник хоть в чем-нибудь оказался прав. Стоит признать за ним хоть крупицу ума и истины - проиграна вся полемика. Если иную фразу нельзя опровергнуть, всегда еще остается возможность сказать: "Господин Икс берется меня поучать...", или "Господин Икс оперирует такими плоскими и давно известными истинами, как его "открытие...", или "Дивись весь мир! Слепая курица нашла зерно и теперь кудахчет, что...". Словом, всегда что-нибудь да найдется, не так ли?

Mod: З Карела Чапека, якщо ліньки було перекласти українською, то цитували б чеською. Зрештою, Ви самі активно застосовуєте цей принцип.
« Змінено: 2004-10-06 13:44:01 від JaFd »
Слава Україні!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #32 : 2004-10-06 13:47:56 »
Так на рахунок статті подумалось... Чому в мене з дебіаном проблем ну геть нема? Апгрейд так само робив одним рядком, як Дмитро... Перерозбивання дисків, чудодійних танців з бубном навколо свого /home я також не мав, не маю, й упевнений, мати не буду.

А взагалі, ZhouckA, тримайте [+]. Гадаю, Ви знаєте, що це значить.

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #33 : 2004-10-06 16:07:49 »
Ні, не знаю.
Слава Україні!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #34 : 2004-10-06 16:55:25 »
(*) -- нагорода за дрібне порушення правил, ненавмисний оффтопік, непрочитання правил.
[+] -- грубе порушення правил, рецидив після отримання зірочки (таке саме порушення).
[!] -- відключення від подальшої участі в дискусіях на строк, визначений модератором, з роз'ясненням причини.

[+] = (*)(*)(*)
[!] = [+][+][+]

Це стандартні модераторіали ген з часів Фідонету. Зміст цього повідомлення буде продубльовано в Правилах.

"Знімаються" нагороди за добрі справи (дієва порада, цікава тема, хороша пропозиція).
« Змінено: 2004-10-06 16:57:59 від JaFd »

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #35 : 2004-10-07 03:14:14 »
Вибачте, та в мене є WSH, Delphi, C++, а крайньому випадку MS SFU 3.5, де вже точно є нормальний шел.
Тобто, Ви хочете сказати, що ті приклади наведені мною в цих шелах будуть працювати? vim портований на вінду. Може спробуєте показати як воно буде працювати?

Чи щось таки стане на заваді? Чи може Вам буде не вистачати якоїсь дурнички типу pipe?

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #36 : 2004-10-07 11:26:03 »
Вибачте, та в мене є WSH, Delphi, C++,

А можете сказати, які програми для Віндовса Ви купили?

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #37 : 2004-10-07 12:33:10 »
А можете сказати, які програми для Віндовса Ви купили?
Ну-у-у-у... Тарасе, це удар нижче пояса :-)

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #38 : 2004-10-07 14:33:30 »
Я наче писав про набір своїх програм, з них Delphi та SQL Navigator я використовую на роботі (фірма платила), С++ безкоштовно з Борланда (оболонку з sf.net), за TotalCommander я заплатив, як і за Reget. І за Win2000 Pro.
Шановні лінуксоїди! Вибачаюсь, що так образив вас. Вам, здається не потрібен тверезий погляд на речі. Я не кажу що Linux погана система (не треба кивати на статтю, молодий :) ще був). Наразі Linux гірше для користувача й програміста, аніж Windows. Проте й на ньому робити можна. Якщо є бажання. Хоча для більшості це просто бажання показати, який він крутий (типа - всі лохи на віндовозі працюють, а я кулхацкер в лінукс-консолі).
Якщо для якихось моїх задач мені потрібен буде Linux (наприклад, зробити простенький web-сервер на якій-ся слабій машині), то я використаю Linux. У мене нема фанатизму по відношенню до ОС.
Бажаю успіхів.
Слава Україні!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #39 : 2004-10-07 15:23:42 »
Цитата
й програміста

Не сказав би, чомусь я себе без утиліт роботи з текстами почуваю, як без рук. Весь отой RAD стає непотребом, або ж неміряно глючить, коли проект ускладнюється понад приклад з підручника.

Втім, це справа більше звички, ніж якихось реальних критеріїв "зручності", котрих просто не існує.

Для своїх потреб я з утиліт командного рядка ліплю інструмент для своїх потреб -- наприклад, вишукати в заданій мною частині проекту всі функції/класи, реструктурувати одним махом файли програм чи ще щось --  за кілька хвилин, оптимально під проект і використовувану мову програмування. Повірте, це швидше, ніж шукати функціональність у меню (своєму для кожної IDE), чи розбиратись у результаті роботи. І це не моє "бажання показати свою кульхацкерність". Це робоча необхідність.

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #40 : 2004-10-07 15:42:25 »
А регулярні вирази використовувати слабо? Чи важко написати класс по роботі з ними? Чи важко написати експерта для Delphi (інтерфейс написання експертів відкритий)?
Слава Україні!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #41 : 2004-10-07 16:56:03 »
А я думав, можна вже давно написані sed/grep/awk/perl/python для роботи з регулярними виразами використовувати. Віддаю перевагу вигаданим роверам. Так між іншим, я саме ці інструменти й мав на увазі... :)

А в пітоні (якщо ООП приспічило) клас є готовий з регекспами. Повторне використання коду, знаєте...
« Змінено: 2004-10-07 16:58:07 від JaFd »

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #42 : 2004-10-07 17:08:27 »
Ну в мене також є багато готових модулів. Клас Regex з книги про фундаментальні алгоритми взяв і нормально себе почуваю. А треба було колись awk (для компіляції апача) - так є ж і під Windows
Слава Україні!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #43 : 2004-10-07 17:39:19 »
Так, але тут він -- на рідній платформі... Чи погані хлопці-лінуксоїди вкрали у Білла чудовий інструмент?

Але давайте припинімо цей флєйм. Я змушений користуватись віндою на роботі -- маю там Лінукс (coLinux) і Cygwin. Теж ніби не боляче. Але цей форум присвячений радше тому, як вирішувати питання, пов'язані з *ніксами, а не оффтопіка, й не тому, який оффтопік добрий. Я от вважаю ідеальною ОС Plan 9, а нічого не кажу ;)

Зрештою, наявність *ніксових інструментів на вікнах свідчить про значну перевагу *ніксів як таких -- вони переносяться на все. До речі, й на Plan 9, хоча там POSIX як чиряк на одному місці.

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Linux: за і проти
« Відповідей #44 : 2004-10-07 17:56:19 »
Та я оце звантажив образ Plan9 для VMWare. Починає стартувати, і зупиняється. Не підкажете, що треба робити?
Слава Україні!