Автор Гілка: Не люблю я Україну. (допускається помірний/безмірний ффтоп)  (Прочитано 1759 раз)

по

  • Гість
Не подобається мені людська доброта.

Сусідький першокласник побачив що я їду в магазин і кричить "Купи мені сирочок!".

Я купив, приїхав додому та і поглядаю на дорогу... Але малого нема-і-нема. Зїв я сам той сирочок. Якась хвігня хімічна, до сиру ніякого відношення не має.

А потім аж через кілька днів я випадково додумався до наступного: У дитини є батьки, вони заробляють гроші, от хай вони і купують все що завгодно своїй дитині.

Хто моїм дітям схоче шось просто так купити. Раніше у мене були (неадекватні???) думки: Наприклад, купити декілька пакетів соку по 0,5 або 1 літрі з печеньками або булочками і коли малі будуть бігати по вулиці - розділити між ними, все те що придбав. Але цю хрєнь я вже викинув(?) з голови. Хоча іноді іще таке бажання зявляється у мене.

Іще мені не подобається те, що інший першокласник бігає по вулиці і говорить: "Я ноцю плиду до Ломана, залізу його і сабеу комутел".

Та тільки мене напружує не те, що малий говорить, а те що дорослі сміються з цього: "аха-ха, який бандіт підростає...".

Скоро підросте той бандіт і скаже своїм батькам або будь-кому з вас (і він уже всі буковки навчиться вимовляти): "віддай гроші, а то заріжу..."

З деякого часу я став помічати, що не люблю я Україну і українців. І не можу я сказати, що я любив Україну і українців. Просто все частіше помічаю нелюбов.

по

  • Гість
хм-м... не розумію чому ви всі раптом зникли. Чи вважаєте мене сіпарітістом?  ;D

Зкопіпастив свій пост. Все. І всі вдруг (чи раптом) позникали.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Я підгодовую сусідських дітей, бо їх батьки алкоголоіки і ніщеброди і їм, як мене здається, по суті плювати (на дітей). Подивіться фільм "Однажды в провинции". Любити всіх було б дивно. Все нормально.
« Змінено: 2016-11-18 23:27:53 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

по

  • Гість
ой, а чи не краще було б забити на тих дітей? Що з них далі буде? (про те що діти невинні - не потрібно зайвий раз нагадувати).



---
Ліплю сюди (тому що не люблю плодити багато тем) Шарія і працьовиту кіпєрполісію https://www.youtube.com/watch?v=c2akK8Acbcs

Це просто *** нєопісуємий!

по

  • Гість
Любити всіх було б дивно. Все нормально.
ага, а мене за такий пост виганяють з України і вважають сіпаратістом. ну і всякого такого іншого смішного і страшного понаписували. Отакий у нас нарот. :o :-\

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
А за шаріка треба не «сіпаратістом» звати, а... Хоча, ні. Це вже не допоможе, якщо людина не дотримується інформаційної гігієни, та слухає такі вже відверті побрехеньки....

Власне, не розумію, якщо не любите так країну, якого біса досі тут? Не подобається — вільний рушати куди завгодно, світ великий.

Любити всіх було б дивно. Все нормально.
Тут, схоже, інший випадок.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
ага, а мене за такий пост виганяють з України і вважають сіпаратістом. ну і всякого такого іншого смішного і страшного понаписували. Отакий у нас нарот. :o :-\

По, всім реально по...
... і на те, що відригають чи скиглять подібні По, теж по...
на любов чи нелюбов всяких По-подібних так пофіг, що аж не зручно...
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

по

  • Гість
А за шаріка треба не «сіпаратістом» звати, а... Хоча, ні. Це вже не допоможе, якщо людина не дотримується інформаційної гігієни, та слухає такі вже відверті побрехеньки....

Власне, не розумію, якщо не любите так країну, якого біса досі тут? Не подобається — вільний рушати куди завгодно, світ великий.

Любити всіх було б дивно. Все нормально.
Тут, схоже, інший випадок.

Я в Україні до сих пір тому що не маю можливості виїхати. А після того що відбувається у мене в селі (за обласну та київську депутатню я взагалі мовчу) я вирішив (хочу!) виїхати, поїхати, втекти (нахивайте як хочете) з України.

---
Про "шаріка": а якщо абстрагуватись від нього і уявити що "чудову роботу кіберполіції" (тобто саме отой фейковий відеозвіт) розкрив, наприклад, Володимир Лісівка, чи xuser13, то що б ви написали???
---
Я не хотів щоб ви тут писали про любов/нелюбов до кремльовського/антиукраїнського чи іще якогось там Шарія. Є відео найполіції яке склеяне зі старого йотубівського відеоролика.

+до цього:закриття деяких ресурсів. І хто зна, можливо завтра (чи навіть сьогодні) наша (ваша) брава та вумна кіберполіція постукає у двері до тих в кого стоїть сервер з цим ЛОУ-форумои і заарештують власників за те що якийсь Петро Олексійович (по) написав антиукраїнский пост про не любов до України і українців.

оот, а ви мені про інформаційну гігієну... Хочо я навіть "шаріку" повністю не вірю.

по

  • Гість
кіберполіція постукає у двері до тих в кого... - і потім покажуть такий самий сюжет і розкажуть що була викрита ціла кібербанда на чолі із root_x  :laugh: .
---
Про "особливий випадок" я не зрозумів.

по

  • Гість
Хоча я навіть "шаріку" повністю не вірю.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Усі хто хотів поїхати — усі давно поїхали. Хіба що злочинці чи підозрювані, що мають обмеження на виїзд з країни. Можете на росію тікати, все ж не Україна. Й чим більше усілякі скиглі поїдуть — тим краще для країни, вона не буде витрачати ресурси на людей, що нічого не хочуть робити.
Що там «викрив» той москальський підлабузник — мені все одно. Я навіть не дивився. По-перше він бреше гірше за собаки, по-друге він є ворогом а мені переглядати подібні побрехеньки по роботі не треба.
Те, що МВС дурню робить та звітує про те, чого не було — ну так чого з них взяти, у них, у кращому випадку, лише кожен шостий — «нова» людина. Усі інші — вихованці радянської каральної (а не правоохоронної) системи, або «дали пістолет й крутися як можеш». Можете подивитись про «викриття складу боєприпасів у Бориспільському районі», або про «збройового барона Дениса Дубровського». Там багато дурощів від радянського спадку видно. Нічого, змінимо. Якби сусіди не пішли на нас війною — було б легше, але доведеться спочатку розібратись із зовнішнім ворогом, й тільки після того буде досить ресурсів щоб навести лад «у хаті».

«А насправді так просто змінити життя!
Просто вийти на вулицю, просто прибрати сміття,
Полюбити свою землю, свою рідну природу,
Відчути себе часткою єдиного народу.
Бо ми не безрідні, бо ми – українці!
Тож досить плювати в дідівські криниці,
Досить боятися вірити в краще,
А своє на чуже не міняти нізащо!
Спільнота розумних, міцних, незалежних,
Без "правобережних", без "лівобережних",
Добрих, привітних і незрадливих,
В усьому єдиних, в усьому щасливих.
Лиш уявіть, якою стане країна,
В якій кожна людина живе як людина,
В якій все, що хороше, – значить і наше!...
Але поки, на жаль, все зовсім інакше...»
© Тартак «Я не хочу....».
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Головний недолік сучасних методів комунікації - це можливість анонімно закатувати публічні істерики. Особисто я, коли в мене виникає така потреба, це роблю завжди персонально і при великому скупченні народу. Спробуйте героїн, він приємно розслабляє, відганяє неприємні думки і створює довічну зайнятість.

Цитата
кібербанда на чолі із root_x
root_x - це не кібербанда, і навіть не її ватажок. Це кіберрезультат ментального порозуміння фендомів Аль-Каїди і Adventure Time.