Автор Гілка: Lazarus 0.9.16  (Прочитано 42742 раз)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #15 : 2006-06-10 14:27:25 »
щодо pyNeighbourhood - вчора дивився краєм ока - не сподобалось. я побачив у вас дублювання коду і низькорівневе операторне програмування (і це на Python!).
Ну що ж ви хочте, pyNeighbourhood - це поле експериментів за яке я ще й отримав залік (до речі, на заліку мені за оце ^^^ і за хардкод таки вмазали). На красу коду etc не претендую. Писалось в основному вечорами після пива, що доводить простоту python з pygtk:). Для інститутської локалки з анонімними логінами вистачає. Може, восени доведу до функціонального стану і причешу код...

Відсутній ilya

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #16 : 2006-06-10 14:40:27 »
мій внесок до опенсорсу (крім перекладів) kcmopengl kinfocenter module, man2wiki, патчі до kpackage та ще дечого
хочу знов узятися :)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #17 : 2006-06-10 14:49:30 »
мій внесок до опенсорсу (крім перекладів) kcmopengl kinfocenter module, man2wiki, патчі до kpackage та ще дечого
хочу знов узятися :)
Клас. Я ще в fbpanel трошки писав і зовсім трошки - в gxine (і то, прямо розробнику, там він падав дивно (gxine падав)). Думаю, може в licq jabber plugin втертись, бо це єдине, що стримує від переходу з gaim, та й jabber redirect все ж таки не рулить:)

Ладно, це вже пішов повний офтопік, та й мені йти скоро треба:) Бувайте.

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #18 : 2006-06-10 15:23:44 »
Я пропоную всім, хто тут відгукнувся підтвердити свої слова написанням простенької програми, і показати всім наочно переваги вашого стилю програмування, мови, середовища розробки.
Конкретно запрошуються Soft, balu, Cthulhu і Лисовенко Сергій

Ги... дитячий садочок. Якщо хочете мірятись у кого товщий та довший то вам сюди http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1149941903

не хочете - я декого  вважатиму просто флудерами :)

Вважайте, якщо це підвищить ваше Почуття Своєї Важливості(ПСВ).

Відсутній ilya

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #19 : 2006-06-10 16:17:35 »
Є різні види змагань. гляньте наприклад на http://topcoder.com. ACM олімпіади трохи подібні до Topcoder Algorithm Competitions Division I, а там є ще багато різновидів.

Ви в 26 років не будете брати участь? Я теж не можу :)
« Змінено: 2006-06-10 17:10:00 від ilya »

Відсутній balu

  • Новачок
  • *
  • дописів: 19
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #20 : 2006-06-14 17:01:53 »
Я пропоную всім, хто тут відгукнувся підтвердити свої слова написанням простенької програми, і показати всім наочно переваги вашого стилю програмування, мови, середовища розробки.
Конкретно запрошуються Soft, balu, Cthulhu і Лисовенко Сергій
1) Якщо програма складніше "Привіт, світ", то навряд чи. Пишу я, в основному, на роботі, то більш ніж 15 хв. викроїти не зможу.
2) Я можу порівнювати, оскільки маю досвід роботи на Пітон та Джава. Пишу програми, орієнтовані на роботу з базами даних.
Цитата
не хочете - я декого  вважатиму просто флудерами :)
3) Мені це не знобить не гріє ;-) Вважайте це моїм ІМХО.
Нічого лишньго

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #21 : 2006-06-15 13:24:23 »
За тижденнь чи два до змагання я вам повідомляю що треба знати і вміти, і що використовував я для написання цієї програми.
ви пишете використовуючи ваше улюблене середовище, мову, бібліотеки.
Цікаво і які ж будуть критерії оцінки?
Чому завдання не оголосити одразу?
Отже , пане ilya , відкрвай те у гілці "розробка" тему "змагання програмістів з дельфістами" ;)Розповідайте кінцеву мету програми (ну не нейронні ж сітки ми моделювати маємо;) ) - понаписуємо коди.
Якщо там є графіка - сподіваюсь у вас є підтримка GTK+2.0
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній intracer

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #22 : 2006-06-15 18:29:15 »
це ilya

>Чому завдання не оголосити одразу?
для обмеженості в часі виконання. а зарання сказати на яку тему, щоб почитати, якщо ви чогось не знали чи забули

завдання

необхідно порівнювати таблиці в базах даних
нехай порівняння працюватиме лише для таблиць з однаковими полями (цю умову треба перевірити, перевіряти не лише на назву поля)
програма повинна створити SQL скрипт з командами INSERT, UPDATE, DELETE які перетворять одну таблицю в іншу
програма має працювати швидко на великих таблицях

інтерфейс має містити редактор з'єднань до БД в якому виводилися б підтримувані СКБД, можна було створити іменоване з'єднання, вказати СКБД, databasename, login, password, перевірити з'єднання, записати, перейменувати, змінити параметри та вилучити. показати всі з'єднання чи лише для певної СКБД

В програмі має бути вибір з'єднання та таблиці для обох таблиць які слід порівнювати
список таблиць у базі даних програма має одержувати від СКБД. має бути підтримка кількох різних СКБД та порівняння між різними базами.

після вибору таблиці має видаватись вибір поля яке буде вживатись як унікальний індекс
має бути ввід назви файлу з діалогом вибору. Три чекбокси для створення у скрипті команд INSERT, dELETE, UPDATE відповідно, чекбокс для порівняння BLOB полів. скрипт виводиться у віджет з синтаксичним підсвічуванням SQL (перевірити підсвічування багаторядкових текстових сталих, так і правильність їх обробки)
прогрес бар і можливість скасувати, інформація про програму :)
для зручного перегляду скрипту передбачити зміну розмірів та швидке приховування інтерфейсних елементів
« Змінено: 2006-06-15 18:29:41 від intracer »

Відсутній 235

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 238
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #23 : 2006-06-15 20:36:40 »
завдання
необхідно порівнювати таблиці в базах даних
.....

хлопці, а ви поки будете мірятися мені пару "задач" не напишите ?  ;)
не зміг таки осягнути цілей - потрібно продемонструвати, як лазарус на відміну від інчих чекбокси малює? щось тут й не пахне юніксами.
правильне вирішення подібної задачі - процедура в самому SQL сервері, всі інші підходи будуть серйозно програвати. А малювання "про програму" - це зовсім не програмування.
« Змінено: 2006-06-15 20:40:03 від uran »
Олександр Приймак |  Google Web Toolkit

Відсутній intracer

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #24 : 2006-06-15 21:00:01 »
пропонуй процедуру в SQL сервері, для гетерогенного порівняння :)


Відсутній 235

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 238
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #25 : 2006-06-15 21:48:22 »
право, хотів би й навіть маю чим зайнятися більш конструктивним, а ніж помірами.
от й пропоную дійсно переглядати цільові роботи, а не штучні задачі, яких мені вже довелося було навирішувати вдовіль. Й от саме над подібними більш практичними речами мушу зайсатися, бо роботи ще багато.

Хочеш похвалити лазарус - демонструй якісь достойні проекти, ніхто перечити й не буде.
Олександр Приймак |  Google Web Toolkit

Відсутній intracer

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #27 : 2006-06-15 22:57:09 »
До речі, про конструктив
http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1150401327/0#0
Був би радий щось почути "з приводу".
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #28 : 2006-06-16 11:11:36 »
Вибачайте мене збоченця, але зовсім нічого не знаю про SQL  :-/
Єдина база данних з якою працював - PC PDF - WIN (рентгенівська база данних) її СКБД написана під wine ;) мені просто були потрібні деякі додаткові функції, яких не знайшов в її рідній СПБД - от і нашкріб код на С (зараз він сирий: запускається командою make love  ;) ).
І взгалі завдання краще булоб оголосити більш абстрактне (і не практичне - щоб Ілля раптом код з комерційною метою не використав  ;) ) , наприклад щось штибу консольного калькулятора чи фільтра "man2txt".
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній balu

  • Новачок
  • *
  • дописів: 19
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #29 : 2006-06-16 12:06:45 »
завдання
необхідно порівнювати таблиці в базах даних
[skipped]
прогрес бар і можливість скасувати, інформація про програму :)
Схоже на курсач чи диплом...  ;)
« Змінено: 2006-06-16 12:07:35 від balu »
Нічого лишньго