Автор Гілка: Lazarus 0.9.16  (Прочитано 42564 раз)

Відсутній intracer

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #30 : 2006-06-16 13:05:11 »
не смішіть мене, панове лінуксоїди :D

комерційне використання -  ви  з платформи GNU/Linux  не можете комерцію зробити, а я на прожці яку ви півдня писали буду наживатись :D

про диплом - туди ж :D

консольний калькулятор - якщо з підтримкою виразів - дивись мій переклад info bison на DLOU - там наведено приклад на кілька рядків такого калькулятора, або книгу де описано рекурсію - там теж часто є на кілька рядків приклад. На це завдання треба від п'яти до максимум 60 хвилин якщо не гальмувати. Такі завдання дають дітям на олімпіаді в восьмому класі :) Якщо без виразів - це зовсім тупо :D

фільтр man2txt - викиньте все з мого нашвидкуруч самописного man2wiki і буде вам man2txt. або самі за хвильку напишіть :D

це рівень найпростіших (для втішення тих, хто не розв'язав нічого) шкільних олімпіадних задач

"програміст", який зовсім не знає SQL (навіть на рівні SELECT, INSERT, UPDATE) - мову - стандарт для доступу до баз даних, критикує середовище швидкої розробки програм для роботи з базами даних :D
зате він є автором проги на чисто пацанській мові C, яку без make love не зібрати :D
« Змінено: 2006-06-16 13:17:56 від intracer »

Praporshic

  • Гість
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #31 : 2006-06-16 13:19:07 »
Ну а я й того написати не зможу, хоча конвертор man2txt мабуть зможу - функціональності  bash має для цього вистачити.  :)
Кожен має займатись своєю справою. І нема чого порівнювати Delphi з С/С++ - вони не є конкурентами. Для навчання побудові  алгоримів підійде і паскаль. Для кожної задачі потрібне своє рішення.

Відсутній intracer

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #32 : 2006-06-16 13:28:06 »
зате давати мені плюси ви дуже добре вмієте :D

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #33 : 2006-06-16 13:50:33 »
[LOR mode on]
Ілля, харе кидати понти, всі вже зрозуміли що ви мегакрутий кулхацкер. Ви з sql працюєте, з чим я вас і вітаю, але хто сказав що його зобов'язані знати всі? Особисто я з ним спілкувався останній раз давним-давно, і то - оглядово, бо не було потреби. Це просто ще один інструмент.  А ваше бажання довести що хтось тупий і не шарить показує вас не з кращого боку.
Цитата
Для кожної задачі потрібне своє рішення.
+1
[LOR mode off]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #34 : 2006-06-16 15:29:06 »
це ilya

>Чому завдання не оголосити одразу?
для обмеженості в часі виконання. а зарання сказати на яку тему, щоб почитати, якщо ви чогось не знали чи забули

завдання

необхідно порівнювати таблиці в базах даних
нехай порівняння працюватиме лише для таблиць з однаковими полями (цю умову треба перевірити, перевіряти не лише на назву поля)
програма повинна створити SQL скрипт з командами INSERT, UPDATE, DELETE які перетворять одну таблицю в іншу
програма має працювати швидко на великих таблицях

інтерфейс має містити редактор з'єднань до БД в якому виводилися б підтримувані СКБД, можна було створити іменоване з'єднання, вказати СКБД, databasename, login, password, перевірити з'єднання, записати, перейменувати, змінити параметри та вилучити. показати всі з'єднання чи лише для певної СКБД

В програмі має бути вибір з'єднання та таблиці для обох таблиць які слід порівнювати
список таблиць у базі даних програма має одержувати від СКБД. має бути підтримка кількох різних СКБД та порівняння між різними базами.

після вибору таблиці має видаватись вибір поля яке буде вживатись як унікальний індекс
має бути ввід назви файлу з діалогом вибору. Три чекбокси для створення у скрипті команд INSERT, dELETE, UPDATE відповідно, чекбокс для порівняння BLOB полів. скрипт виводиться у віджет з синтаксичним підсвічуванням SQL (перевірити підсвічування багаторядкових текстових сталих, так і правильність їх обробки)
прогрес бар і можливість скасувати, інформація про програму :)
для зручного перегляду скрипту передбачити зміну розмірів та швидке приховування інтерфейсних елементів

Шановний, вам слід звернутися до основ:

http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1136287706

Почніть з четвертого правила - мухи (ГУЙ) окремо, котлети (логіка) окремо.

Зверніть увагу на №11 (це я про смужку поступу АКА "Прогрес" бар).
[Fedora Linux]

Відсутній intracer

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #35 : 2006-06-16 15:42:49 »
Шановний, вам слід звернутися до основ:
Основи - тема для іншого флейму :)

Почніть з четвертого правила - мухи (ГУЙ) окремо, котлети (логіка) окремо.
в моїй реалізації - це незалежні модулі. я ніде не зобов'язував їх переплітати, як макарони

Зверніть увагу на №11 (це я про смужку поступу АКА "Прогрес" бар).
Ага, Майкрософт вас уже послухалась.
Цитую по пам'яті огляд Вісти на ленті.вру - кілька хвилин після запуску інсталяції нічого не відбувається, принаймні на екрані. Але ми маємо бути поблажливими, згадавши скільки часу потрібно, наприклад на народження дитини :)

Praporshic

  • Гість
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #36 : 2006-06-16 15:45:12 »
зате давати мені плюси ви дуже добре вмієте :D
Це я і маю на увазі  ;)
Кожен займається своєю справою і не лізе у чужу - не маємо проблем. Адміни не лізуть у програмування, а програмери не лізуть у адміністрування, як наслідок - щасливі користувачі.

Відсутній intracer

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #37 : 2006-06-16 16:04:18 »
або перефразуючи Дейкстру
let poor linux-users be pure linux-users

нехай poor лінуксоїди залишаються просто лінуксоїдами  
і не намагаються рятувати світ

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #38 : 2006-06-16 17:02:36 »
консольний калькулятор - якщо з підтримкою виразів - дивись мій переклад info bison на DLOU - там наведено приклад на кілька рядків такого калькулятора, або книгу де описано рекурсію - там теж часто є на кілька рядків приклад. На це завдання треба від п'яти до максимум 60 хвилин якщо не гальмувати. Такі завдання дають дітям на олімпіаді в восьмому класі :) Якщо без виразів - це зовсім тупо :D
Я ж казав для прикладу, а не що саме їх писати (вони в мене на бадязі під досом валяються  ;D).

Цитата
Почніть з четвертого правила - мухи (ГУЙ) окремо, котлети (логіка) окремо.

Коли є гуй - він обов'язково зплутується з логікою, але своєю - гуйовою  ;)
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній intracer

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #39 : 2006-06-16 17:16:34 »
тоді пропоную написати шукач у джерельних текстах проблем з i18n
оброблювана мова - C/C++ як найпоширеніша.
тестові зразки - відкритий софт
критерій оцінки - ефективність пошуку та ясність того, що треба виправити
« Змінено: 2006-06-16 17:18:44 від intracer »

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #40 : 2006-06-16 19:13:03 »
Тоді вже створюйте проект на сорцфоджі, і пишіть його разом. :)
Так буде набагато цікавіше для всіх.
« Змінено: 2006-06-16 19:15:48 від ISBear »

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #41 : 2006-06-16 20:22:43 »
Тільки уточніть : що за проблема така: i18n
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній 235

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 238
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #42 : 2006-06-16 23:13:13 »
тоді пропоную написати шукач у джерельних текстах проблем з i18n
оброблювана мова - C/C++ як найпоширеніша.
тестові зразки - відкритий софт
критерій оцінки - ефективність пошуку та ясність того, що треба виправити

Щось не зовсім зрозуміло, що саме цікавить написати. Пошуковий двигун? Чи аналізатор коду?
Якщо братися за аналізатор коду на зразок Coverity чи BogoSec (точніше його сканери Flawfinder, RATS, ITS4), то це дійсно круто, й роботи тут значно більше не в самому програмуванні, а в аналізі й створенні правил відлову багів. Поодинці подібні проекти писати - сенсу буде малувато.
« Змінено: 2006-06-16 23:15:54 від uran »
Олександр Приймак |  Google Web Toolkit

Відсутній intracer

  • Новачок
  • *
  • дописів: 35
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #43 : 2006-06-16 23:26:28 »
не зрозумів до чого тут пошуковий двигун.
найпростіше правило - банальна відсутність перекодування, гадаю воно й дуже поширене
про серйозність - я розумію.

я уявляю, що правильний підхід - аналізувати граф оборобки рядкових змінних та мати базу оголошень функцій з інформацією про вхідні, вихідні, підтримувані кодування.

як дешеву евристику можна шукати певні шаблони роботи з рядками, які не поєднуються з іншими шаблонами - шаблонами перекодування чи i18n aware функціями.

приклад - GTK2 та Qt відображають в utf8, а системна локаль може бути іншою. всі рядки між системою і Qt/GTK повинні перекодовуватись стандартними функціями. Багато програмістів про це не здогадуються
« Змінено: 2006-06-16 23:37:25 від intracer »

Відсутній 235

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 238
  • Карма: +0/-0
Re: Lazarus 0.9.16
« Відповідей #44 : 2006-06-17 01:31:13 »
Ага, зрозумів. Саме сканер автоматичного виявлення проблем коду із набором правил обробки рядкових змінних. Непогано, навіть якщо реалізується - то навіть круто, але тут вже потрібно таки дійсно бути/стати спецом у цій проблемі, я тут даю пас, й думаю більшість люду на форумі теж. Щоб охопити тему,  потрібно відразу мати набір шаблонів подібних помилок чим найбільший.

переходимо на Plan9 де unicode нативний у всій системі.
Олександр Приймак |  Google Web Toolkit