Автор Гілка: Допомога новачкам  (Прочитано 73346 раз)

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Допомога новачкам
« Відповідей #60 : 2010-04-06 14:00:18 »
А отут, будь ласка, трохи детальніше про спільноту. Може, я чогось не знаю? Спільнота перекладачів успішно померла отут.
А тут залишились ті, кому, може, цікаво обговорити ваші зміни в перекладі. Або, як мінімум, дізнатись про це.

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Допомога новачкам
« Відповідей #61 : 2010-04-06 20:01:56 »
А тут залишились ті, кому, може, цікаво обговорити ваші зміни в перекладі. Або, як мінімум, дізнатись про це.

Бажаючих поговорити/обговорити/порадити/поправити/уточнити/покращити/покерувати і т.д. там ніколи не бракувало. А от з перекладачами чомусь не склалося.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Допомога новачкам
« Відповідей #62 : 2010-04-06 21:26:16 »
Бажаючих поговорити/обговорити/порадити/поправити/уточнити/покращити/покерувати і т.д. там ніколи не бракувало. А от з перекладачами чомусь не склалося.
Але не можна на це дивитись настільки егоцентрично. Є ж охочі користувачі, які нічого з вищепереліченого не здійснюють, але їм же цікаво, що таке «поновлювати», як-от, я.

Просто оце «я, пан X, з паном Y вирішили та перекладаємо це слово так» нічим не краще, ніж поодинокі перекладачі, які переповнені ініціативи перекласти ввесь Linux по-своєму. Інколи варто прислухатись до порад інших і вгамувати цю вкраїнську ментальність «моя хата скраю».

У цьому нема нічого поганого — почитати думки інших і з іншими поділитись власною аргументацією, ніхто ж недосконалий. От я. Закортіло допомогти новачку. Починаю писати документацію. Вибираю дистрибутив. До рук потрапляє Mandriva Linux. А там є такий термін, як «поновити» Я, звісно, забажаю дізнатись, що це таке. Тут нема чогось придатного. Тут також лише заплутує. Однаково ж прийдеться до перекладачів звертатись. Тобто й виникла ця дискусія.
« Змінено: 2010-04-06 21:27:39 від Re. »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Допомога новачкам
« Відповідей #63 : 2010-04-07 08:23:32 »
Залишок гілки відрізано, тепер він тут.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Допомога новачкам
« Відповідей #64 : 2010-06-04 22:18:53 »
Залишок гілки відрізано, тепер він тут.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Допомога новачкам
« Відповідей #65 : 2014-06-22 23:45:41 »
за лінком

Цитата
Трапилась помилка!

Вам заборонено користуватися цією частиною форуму.

 :o

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Допомога новачкам
« Відповідей #66 : 2014-06-24 01:28:59 »
Виправлено.