Опитування

Лінукс в застої?

Так
5 (22.7%)
Ні
17 (77.3%)

Проголосувало: 21

Автор Гілка: Стагнація Linux  (Прочитано 26208 раз)

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #15 : 2016-02-17 11:02:31 »
Я тещі поставив і ні вірусів ні нарікать - благодать.
А з віндою щотижня прийшлося б якісь проблеми рішати.

Моя позиція самому користуватися але якщо чесно нікому не нав’язувати, за винятком випадків якщо сам матиму доступ до машини на якій встановив Лінуху, бо що там казати купа юзерів на стільки лопухи, що елементарні проблеми вирішувати не можуть, навіть не просто юзери, а представники провайдерів, наприклад поставив дочці, живе далекувато від мене, користувалася доти доки не вирішила змінити провайдера, а той прийшов побачив що основна система Лінукс і сказав, що нічого у цій системі не тямить тому налаштує інтернет на Віндовс, далі навіть я не зміг нічого вдіяти, бо мені нічого не відомо про тип з’єднання, логін пароль тощо, от так от. Віндовс на сьогодні залишається для домогосподарок і не дуже кваліфікованих провадерів найприйнятнішою системою, бо для користування не потребує мізків....
« Змінено: 2016-02-17 11:46:14 від Koljan »

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #16 : 2016-02-17 11:25:55 »
Без врахування Android. Просто скільки вже MATE пиляють а віз і нині там. Архіватори. Що в KDE що в GNOME що в XFCE якесь убожество. Для того щоб зробити щось відмінне від розпаковування або створення архіву треба відривати консоль (наприклад розбити на частини, запаролити, вибрати метод стиснення і т.п.).

Спробуй PeaZip я не користувався бо немає потреби але здається там і пароль можна і розбити теж можна

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #17 : 2016-02-17 11:37:20 »
1. Flash — мертва технологія. Офіційно проголошено курс на його ліквідацію.

Мертва не мертва але розробку під Лінукс підхопив Google наразі під назвою Pepperflashplugin, раніше в мене гальмував(комп старий на потужніших і раніше працював не погано) зараз мабуть тому, що просто поставив потужнішу відеокартку, а мож щось і змінилося зі зміною розробника але зараз не гальмує

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #18 : 2016-02-17 11:45:21 »
Якісь галімі відмазки.

Не відмазки галімі, а Лінукс розробляється завдяки участі самих споживачів, тобі ніхто не зобов’язаний, так було задумано з самого початку, отже тямущим споживачам то мабуть не потрібно, а ми звичайні юзери у яких клепки немає брати вагому участь у розробці окрім хіба, що користувачі цього сайту перекладом займаються, теоретично ти сам можеш створити потрібне тобі ПЗ і викласти його у репозиторій, цим зробиш велику послугу сам собі та багато кому

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #19 : 2016-02-17 23:08:32 »
Як прекрасно броузери працюють під дистрибутивами Linux (відео) - https://plus.google.com/116697780295453456026/videos?pid=6012208710639163154&oid=116697780295453456026.

Під що завгодно можна написати потрібну програму і викласти куди завгодно.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #20 : 2016-02-17 23:30:59 »
Доколє?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #21 : 2016-02-18 08:17:48 »
Як прекрасно броузери працюють під дистрибутивами Linux (відео) - https://plus.google.com/116697780295453456026/videos?pid=6012208710639163154&oid=116697780295453456026.

Чесно кажучи з відео я нічого не зрозумів в мене нормально працюють браузери не скаржусь, раніше як я вище зазначав була проблема з відтворенням flash бо розробник Adobe ніколи не приділяв належної уваги для розробки версії під Лінукс, тому потрібне доволі потужне обладнання аби без проблем, а зараз Adobe геть відмовився від підтримки лінуксової версії але наразі цієї проблеми в мене зараз немає, хоча стосовно flash на слабкому залізі є певні рішення за допомогою браузерних розширень працює на популярних сайтах типу You Tube. Якби не Лінукс я би про багато можливостей браузерів взагалі не знав, саме з Лінукс я дізнався про можливість встановлення багатьох розширень

Під що завгодно можна написати потрібну програму і викласти куди завгодно.

Можна написати і викласти але щоб хтось потім від тебе ВИМАГАВ належної роботи цього ПЗ це занадто, саме тому читай ліцензійні угоди практично будь-якого вільного ПЗ там зазвичай написано щось на кшалт "БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ; навіть без потенційної гарантії ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ", інша справа розробка програм за гроші, тоді можна вимагати, я не даремно написав про умови ліцензії, бо ліцензія під комерційне ПЗ відрізняється й розробка комерційного ПЗ не потребує участі самих користувачів, почитай про історію Лінукс як він починався, початково його розробкою займалися лише самі користувачі захоплені ідеєю вільного ПЗ це вже потім приєдналися великі компанії.

Доречі стосовно проблеми про яку ти написав, як мінімум ти можеш спробувати написати повідомлення про ваду до розробників і таким чином внести свій невеликий внесок у створення вільного ПЗ

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #22 : 2016-02-18 11:35:53 »
Дивимося на на навантаження на ЦП.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #23 : 2016-02-18 13:07:45 »
Дивимося на на навантаження на ЦП.

Які параметри заліза ?

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #24 : 2016-02-18 13:07:53 »
Дивимося на на навантаження на ЦП.
20-25% під час виконання активних дій. Ви вважаєте що це — навантаження? Я вас розчарую. Це — ніщо.
Ну й не забувайте такий момент, що навантаження залежить й від того мотлоху, який ми дивимось. Ось зараз жере у мене процес iceweasel до 50% одного процесорного ядра. Закриваю я Facebook — йой, навантаження загубилось... Й знову ж таки, я можу примусити процесор жити у 800 МГц режимі, замість динамічних 800-2800, і казати що у мене завжди 100% навантаження, а можу й не страждати дурницями, та мати менше 25%.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #25 : 2016-02-18 16:44:03 »
Дивимося на на навантаження на ЦП.
20-25% під час виконання активних дій. Ви вважаєте що це — навантаження? Я вас розчарую. Це — ніщо.

Погоджуюсь якщо порівнювати з іншими сучасними ОС, я наприклад знаю, що на моєму компі сучасна Віндовс починаючи з Вісти працює гірше ніж сучасний Лінукс, просто потребує більше ресурсів але як варіянт можна ще спробувати PC BSD чи щось типу того, спілкувався з одним хлопцем так той каже, що стабільніше за Лінукс, принаймні з flash проблем немає ні на якому залізі, на базі того самого ядра зроблено Mac OS

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #26 : 2016-02-18 17:15:09 »
Intel Pentium E5400. G31M-ES2L. 3 гігабайти оперативки. NVIDIA 9600 GT.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #27 : 2016-02-18 17:29:09 »
Цитата
20-25% під час виконання активних дій.
Так. Відкриття контекстного меню і проходження над його пунктами вказівника мишки це дуже активні дії. Виділення пунктів меню це дуже затратна операція.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #28 : 2016-02-18 21:22:35 »
Так. Це дуже затратна операція. Не хочете щоб це було затратно — користуйтесь текстовим інтерфейсом. Або Motif чи wxWidgets. Але потім не треба скаржитись що воно «некрасиве». Ну й не забувайте той факт, що XUL сам по собі — доволі важкий GUI-framework, й той самий Qt чи GTK значно краще з точки зору навантаження на процесор — вони вміють перекидати частину навантаження на GPU.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #29 : 2016-02-18 23:06:14 »
В Вікнах вище 7% не піднімається.  :P
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?