Опитування

Лінукс в застої?

Так
5 (22.7%)
Ні
17 (77.3%)

Проголосувало: 21

Автор Гілка: Стагнація Linux  (Прочитано 26166 раз)

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #195 : 2016-04-26 17:07:05 »
Цитата
Цитата
Ігри вільні були і зараз є в світі СПО, але всі потягнулись за стімом, от і маємо, вільне ПЗ це лише слова
Цитата
Steam - платформа для розповсюдження контенту. До чого тут вільність чи невільність?
Ну ніякого "Company of heroes" чи "Відьмака" не створили от і потягнулися за Steam (принаймні гравці).
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #196 : 2016-04-27 00:45:35 »
Покажіть свій розумний телефон без Google apps.
Motorola XT1039 з Cyanogenmod 13.0. Ще є купа різних китайців, що з коробки не мають Google Apps.

Ага. Ситуація така ж як і з дистрибутивами Linux на комп’ютерах звичайних користувачів.
Ситуація далеко не така. Для Linux існує SDK та достатньо розвинена інфраструктура, плюс відсутність потреби у виробниках конкретного готового обладнання.

Ну ніякого "Company of heroes" чи "Відьмака" не створили от і потягнулися за Steam (принаймні гравці).
«Відьмака» можна придбати й у GOG, тобто безпосередньо у розробників (я особисто так з ним зробив, ще книжка була б — й гра стала б непотрібна). До речі, цікавий момент: Metro 2033 Redux, та Metro Last Light Redux існують під Linux, але у такому вигляді їх можна придбати лише у Steam.  Коротше, розваги — то традиційне місце заробітку великих грошей. Там свої закони. Ось існує чудовий проект VCMI. Але він використовує текстури й інші матеріали з оригінальних HoMM 3. Й таких варіантів чимало. Зробити вільну гру можна, але хіба що через якийсь Kickstarter. Бо їсти розробники теж хочуть.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

idontremember

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #197 : 2016-05-18 23:21:29 »
Від цієї теми мене тягнуло на риг... блюв... ну негативні емоції викликала ця тема, бо постійно в неї писали.

такоут... Не люблю створювати багато тем, та і проблема/питання дуже просте.

У Лінукс Мінт при установці віртуалбокса пропонується включити користувача до групи vboxusers? В бунтах такого нема?

Бо я  >:( один день витратив на створення завантажувальної флешки з віндою. Ні usb-creator-kde, ні winusb, ні  dd не допомогли. Не знаю (не пам’ятаю, або щось змінилось у світі  :-/) як я раніше писав за допомогою dd і все працювало.

Довелось  [smiley=dash2.gif] з віртуалбоксом. Бо пам’ятаю що раніше в віртуабокс-вінді створював такі флешки.

На цей раз "вилізла" одна з небагатьох проблем Лінукса - один раз налаштував і забув. Ото я і промучився, гуголь допоміг, але не миттєво.

Іще цікаво вєсчь відбулась сьогодні - у односельчанина сидів за десктопом і чманів від http://support.lenovo.com/us/ru/products/Laptops-and-netbooks/Lenovo-G-Series-laptops/Lenovo-G555-Notebook?tabName=Downloads&linkTrack=Mast:SubNav:Support:Drivers%20and%20Software|Drivers%20and%20Software&beta=false цього сайту , бо треба було викачати дрова. На сайті не було пунктів вибору у списках (listbox`ах). Я вже і куки і кеш чистив в браузері, але все рівно ніхр... нічого не виходило.

Прийшов додому - із сайтом така сама фігня. Через деякий час воно нарешті роздуплилось. Я так і не зрозумів що то було.
---
Мені так набридло оті яндекси  [smiley=angry2.gif] видаляти! Я регулярно раз в два роки таке у сосідів роблю.  Але вперше візьму гроші.

Мож хто зна яким хандібубером заборонити установку (запуск) деяких файлів? Десь читав що можна якось по хеш коду (але можна забембатись якщо так робити). А по імені можна?

Я вжив примітивних заходів безпеки проти яндексів та спутніків, але цього не достатньо. ага, іще потрібно не забути про вирубання оновлення на "дісятую вєрсію". Бо знову така сама фігня з ноутом станеться.
---
про ноут: на ноуті відбулось оновлення з 7 на 10  ;D після чого ноут взагалі перестав працювати. Та іще й, блінн, якби сказали що після оновлення таке сталося. А то "ми незнаєм, до обід все було харашо...".


« Змінено: 2016-05-18 23:23:48 від idontremember »

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #198 : 2016-05-19 17:04:23 »

У Лінукс Мінт при установці віртуалбокса пропонується включити користувача до групи vboxusers? В бунтах такого нема?


Має бути адже Мінт на базі Убунту

idontremember

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #199 : 2016-05-20 20:32:49 »
Цитата
... В бунтах такого нема.?
трішки виправився, але то вже  неважливо.
---
Що зараз з грушами ? http://grusha.org.ua/ Давно воно мертве?

і от що я там побачив  :o http://grusha.org.ua/price - ціни мабуть 2011-2012 року?
« Змінено: 2016-05-20 20:36:23 від idontremember »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #200 : 2016-05-21 00:55:24 »
А коли у нас прибрали вісімку в номері? От десь з тих часів.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

idontremember

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #201 : 2016-05-21 11:09:11 »
А коли у нас прибрали вісімку в номері?
[smiley=20.gif]

Кирило

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #202 : 2016-09-19 15:47:48 »
Якщо згадати що Android — теж Linux, то ні. Зараз розробники активно перемкнулись на мобільні пристрої, бо там більший ринок, що дає більше грошей, ще й менший поріг входження.
А ще є друга частина. Великі сервіси для великих компаній. Але того, за їх межами, не дуже то й видно.
Дурня! GNU/LINUX "виежжае" на рекламі та рекламній продукції.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #203 : 2016-09-20 21:40:18 »
Дурня, кажете? Може спробуєте це довести це аргументами? Про яку рекламу та рекламну продукцію йдеться, та що на ній роблять — це взагалі загадка.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.