Автор Гілка: Стагнація linux.org.ua  (Прочитано 8922 раз)

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #15 : 2016-06-08 15:47:08 »
Цитата
раніше навіть віндові та BSDшні тролі були розумніші
тролі роблять свої kernel паради, лінуксовки, мало не кожного місяця, сформувалось багато "фондів", я в КВН "у кожної зубної пасти є власна ассоціація стоматологів", так і в лінуксі.
 от приклад таких опудал і типу людей, вийшли і галасують не знати чого

Відсутній sasha1024

  • Новачок
  • *
  • дописів: 21
  • Карма: +1/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #16 : 2016-06-08 17:34:35 »
Ну, то скажіть що. Бо лише за мій час тут, чого тільки не робили: писали багато новин, не писали багато новин, давали створювати новини будь-кому, не давали створювати новини будь-кому, перевпорядковували розділи, оголошували конкурси… Навіть root_x за тупняк блокували, але не помагало. ;)
Я ж не знаю. Мені просто, як новачку (на форумі), здалося, що форум конає (іноді погляд незамиленим оком -- це добре, бо "за деревами не бачиш лісу", а іноді -- навпаки, чогось не розумієш, тому неправильно здається). Я не бачив динаміки (і навіть про початкову мету здогадуюсь лише з відповідей), бачу лише теперішній момент.

І, взагалі, я власних форумів не веду, тому поради від мене нерелевантні. Може, не вистачає розкрутки (я про такий сайт ніколи не чув, попав просто із цікавості підставивши "ua" замість "ru"). Але перед тим, як її робити, я, мабуть, все ж оновив би дизайн (по суті різниці немає, але когось з новачків може "відлякувати"). Може, не вистачає контенту (замкнене коло: мало контенту, бо мало користувачів -- мало користувачів, бо мало контенту). Можна піти на радикальний крок і дозволити постити на будь-якій з трьох мов (укр., рос., англ.), відмітивши укр. лише як рекомендовану (але чи не перетвориться форум тоді на де-факто російськомовний, як DOU?) (і як до цього поставляться батьки-основателі форуму). До речі, чи є тут формальні правила? Можна зробити інтеграцію з фейсбук, наприклад, автоматичну публікацію новин з головної на певній сторінці, а коментів звідти -- у вигляді дописів тут (але чи треба це комусь).

Цитата
раніше навіть віндові та BSDшні тролі були розумніші
тролі роблять свої kernel паради, лінуксовки, мало не кожного місяця, сформувалось багато "фондів", я в КВН "у кожної зубної пасти є власна ассоціація стоматологів", так і в лінуксі.
 от приклад таких опудал і типу людей, вийшли і галасують не знати чого
Можете пояснити -- про що це?
« Змінено: 2016-06-08 17:35:32 від sasha1024 »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #17 : 2016-06-08 18:05:57 »
Можна піти на радикальний крок і дозволити постити на будь-якій з трьох мов (укр., рос., англ.), відмітивши укр. лише як рекомендовану (але чи не перетвориться форум тоді на де-факто російськомовний, як DOU?) (і як до цього поставляться батьки-основателі форуму).
І це перетворить форум на бліду тінь LOR, після чого можна буде його закривати.
До речі, чи є тут формальні правила?  
Якщо придивитись, то у заголовку форуму є посилання, що помічено червоним...

Можете пояснити -- про що це?
Це один з тих самих BSD-шних тролів, що подужав одну єдину програмну платформу та бездарно матюкає усе що не вона, демонструючи власне невігластво.
« Змінено: 2016-06-08 18:06:20 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #18 : 2016-06-08 18:22:04 »
о.. знову якась страгнація ... ))) ти гляди... ))

як я вже казав.... шановні, немає стагнацій ні лінуксу, ні форуму, ні дизайну...
   від зміни чогось -дизайну, рушія форуму- однаково всьо залишиться як є...   проблема - піпл... піпл не здатен ідентифікуватись як окрема спільнота зі своїми власними правилами і способом спілкування...

зміна правил? ні. Форум втратить свій шарм... в любому його технічному рішенні.
 
щодо цілей форуму ... переконаний, що діючі учасники спільноти не пропагують і не навʼязують використання лінуксу, хоча можуть і мають право на це в міру свого досвіду... а те, що виглядає "цілодобовою технічною підтримкою" являється допомогою новачку долучитись до спільноти, якщо його бажання  "поставив єбунту на віртуалку... не пішло"  на цьому не закінчується...

saperA3814 , не в тему, як завжди, і не варте уваги. Є з гілка BSD - поділіться реальним досвідом...

*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #19 : 2016-06-08 18:36:57 »
Переконали. Піду теж трохи постагную.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #20 : 2016-06-09 10:16:06 »
Цитата
saperA3814 , не в тему, як завжди, і не варте уваги.
як не варте, скільки інтеграторів було по лінуксу і сайтів по лінуксу ? Багато і де вони ?
прийшли люди з своїм дистрибутивом, щось запитали і чують "став той дистрибутив, бо в мене все працює", скажіть скільки людина на такому ресурсі протримається ?
 у всіх єдина отмазка, якщо щось не так в системі, "лінукс це ядро", про те як полагодити чи сказати в чому проблема не можуть. Як в тому анекдоті "а я знаю що у вас зломалось! - Шо ? - машинка".
 готовити якісь курси ? Є десь відео на ютубі де директор ВУЗ відповідає чому не викладають програму по лінуксі. Так він і відповів, що там все змінюється так швидко, що не встигають за випуском навчального матеріалу КРиза unix-way
далі буде по темі.
От скажіть чи буде розвиватись лінукс

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #21 : 2016-06-09 13:07:20 »
Цитата
Але чому так? Невже настільки мала в Україні спільнота? Чи перетин "лінукс" AND "україномовні" невеликий?
Є інші російськомовні сайти по Linux у яких аудиторія більша бо російська мова і які не конають бо орієнтовані на російськомовну аудиторію. А українська для селюків і дурників. Є інші англомовні сайти у яких аудиторія більша бо англійська стала lingua franca і  у лінупсоїдів а також у всіх інших причепних до подібної тематики  немає особливої причини користуватися чимось регіональним бо у не регіонального аудиторія більша а це означає відчуття стада і більшу вірогідність швидкого вирішення їхніх проблем і т.п., а зліпити до купи декілька речень англійською вони зможуть. Є ще українські codeguida.com, uk.enetri.com, devua.co, programming.in.ua, rozrobka.com, hub.org.ua, replace.org.ua які знаходяться майже в такому ж стані як і LOU. Отакі от справи. Так що ідіть на московітські сайти і дивіться там не показуйте що ви українець і українською не пишіть.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #22 : 2016-06-09 13:36:51 »
Є інші російськомовні сайти по Linux у яких аудиторія більша бо російська мова і які не конають бо орієнтовані на російськомовну аудиторію. .

Російськомовні ресурси теж конають, на одному з таких я був модератором, тепер його того ресурсу немає, хоч ресурс бів відвідуванішим за LOU

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #23 : 2016-06-09 13:38:23 »
Все одно популярніші і відвідуваніші.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #24 : 2016-06-09 13:39:04 »
Це інше. Я не про те, що мені не цікаво, а про те, що, як я бачу, заходить дуже мало людей. Наприклад, новини можуть не з'являтися місяць і т.п.

Усе залежить від вас, заходьте сюди щодня, залишайте коментарі, створюйте теми і відвідуваність форуму одразу зросте

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #25 : 2016-06-09 13:40:17 »
Все одно популярніші і відвідуваніші.

Бо розраховані на бидломасу

Відсутній sasha1024

  • Новачок
  • *
  • дописів: 21
  • Карма: +1/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #26 : 2016-06-09 16:45:02 »
Є інші російськомовні сайти по Linux у яких аудиторія більша бо російська мова і які не конають бо орієнтовані на російськомовну аудиторію. А українська для селюків і дурників. Є інші англомовні сайти у яких аудиторія більша бо англійська стала lingua franca і  у лінупсоїдів а також у всіх інших причепних до подібної тематики  немає особливої причини користуватися чимось регіональним бо у не регіонального аудиторія більша а це означає відчуття стада і більшу вірогідність швидкого вирішення їхніх проблем і т.п., а зліпити до купи декілька речень англійською вони зможуть. Є ще українські codeguida.com, uk.enetri.com, devua.co, programming.in.ua, rozrobka.com, hub.org.ua, replace.org.ua які знаходяться майже в такому ж стані як і LOU. Отакі от справи. Так що ідіть на московітські сайти і дивіться там не показуйте що ви українець і українською не пишіть.
Дякую за безліч цікавих посилань (більшість з них не знав).
Але суті Вашої відповіді в цілому я не зрозумів (до чого Ви хилите).
P.S.: Може це неправильно, але колись мене вчили, що треба казати "більшу ймовірність", а не "більшу вірогідність". Адже "вірогідність" -- то є повний синонім до слова "достовірність", а не до слова "ймовірність". А в теорії ймовірностей "вірогідна подія" -- це та, ймовірність якої 100%. (Але, знов таки, це може бути неправда -- просто колись мене так вчили.)
« Змінено: 2016-06-09 16:46:09 від sasha1024 »

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #27 : 2016-06-09 17:02:06 »
Цитата
saperA3814 , не в тему, як завжди, і не варте уваги.
як не варте, скільки інтеграторів було по лінуксу і сайтів по лінуксу ? Багато і де вони ?
прийшли люди з своїм дистрибутивом, щось запитали і чують "став той дистрибутив, бо в мене все працює", скажіть скільки людина на такому ресурсі протримається ?
 у всіх єдина отмазка, якщо щось не так в системі, "лінукс це ядро", про те як полагодити чи сказати в чому проблема не можуть. Як в тому анекдоті "а я знаю що у вас зломалось! - Шо ? - машинка".
 готовити якісь курси ? Є десь відео на ютубі де так швидкдиректор ВУЗ відповідає чому не викладають програму по лінуксі. Так він і відповів, що там все змінюється о, що не встигають за випуском навчального матеріалу КРиза unix-way
далі буде по темі.
От скажіть чи буде розвиватись лінукс

особисто мені ліньки помякшувати ваші морально-психологічні болі ... якщо вам шось не вдалось пізнати чи задіяти в вашому повсякденно житті ... це виключно ваші проблеми особливо особистістного характеру... правда, мені зовсім не зрозумілі такі подібні ваші писання що тут, що в сусідніх  тредах... ні лінукс, ні лінуксоїди, ні люди цієї планети нічим вам не зобовязані... ви можете приймати коструктивну участь на bsd-форумах... але чомусь в режимі "ах давай-ка я тут висрусь"  виписуєте скигливі тексти з примітивними аргументами саме тут.. ))

чи протримається людина на цьому ресурсі? ... це взагалі-то форум - платформа, створенна аби дати можливість людям спілкуватись і якось взаємодіяти... форум не зобовязанний бути новинним ресурсом і поститити поні та котиків... тому... затримається новачок на форумі чи ні , людей, які використовують це місце, ніяк не гребе...  томущо висновок очевидний

Цитата
 От скажіть чи буде розвиватись лінукс

буде.... ви й самі вже відповили...  
Цитата
Так він і відповів, що там все змінюється так швидко, що не встигають за випуском...
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній sasha1024

  • Новачок
  • *
  • дописів: 21
  • Карма: +1/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #28 : 2016-06-09 17:28:58 »
КРиза unix-way
Ха, а розумні речі людина каже. Хоча, ІМХО, занадто самовпевнений.

От скажіть чи буде розвиватись лінукс
Ще й як буде. Хоча, можливо, не в тому вигляді, як Ви очікуєте.
« Змінено: 2016-06-09 17:29:47 від sasha1024 »

idontremember

  • Гість
бридка і не цікава тема!
« Відповідей #29 : 2016-06-09 17:46:41 »
*для мене не дуже цікава.

Вирішив її трішки розбовтати. Хто може пояснити "як це?"  Бо я думаю якщо таке є в афері (тобто в офьорті), то будь-що може бути видаленим.