Автор Гілка: Стагнація linux.org.ua  (Прочитано 8916 раз)

idontremember

  • Гість
по темі цьоєї теми
« Відповідей #30 : 2016-06-09 17:54:19 »
ага, і це... Десь є новий форум. І шо? Чому ми тамачки не пишем? (це до теми стягонації).

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #31 : 2016-06-09 20:00:46 »
Цитата
ви можете приймати коструктивну участь на bsd-форумах... але чомусь в режимі "ах давай-ка я тут висрусь"
та я замітив, гілка про протилежну ОС на тематичному форумі для срачу, шо тільки не напиши, дякую, але я краще запитаю на офіційному сайті чи в emeil переписці, де не напишуть "криві руки", "віндузняк"... Чого і всім користувачам лінукс бажаю.
Цитата
затримається новачок на форумі чи ні , людей, які використовують це місце, ніяк не гребе...
а що гребе ? Куди вони гребуть и до якого берега, який тримають курс ? Скажіть

Цитата
Хоча, ІМХО, занадто самовпевнений.
він відповідає чітко "Чому в вузах не проводять круси по лінукс", от і з прямою мовою відповідає

Цитата
Ще й як буде. Хоча, можливо, не в тому вигляді, як Ви очікуєте.
я взгалі то під словом лінукс тут думав про ресурс, от уявіть готовить адміністрація лекціїї по systemd, тут появляється Поттеринг v2, та придумав ще одну систему ініціалізації. От приклад, написали статей про установку арч лінукса з інсталятором, його виключили і тут купа питань, я йду як по відео чи в статті, а в мене не виходить.

idontremember

  • Гість
хто про що, а я про юридичне
« Відповідей #32 : 2016-06-09 21:02:11 »
навіть у гіперхост знайшов помилки в договорі.


Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #33 : 2016-06-09 21:06:09 »
Off-topic:
Теорема LOU. Якщо у гілці достатньо багато повідомлень, там невдовзі з’явиться root_x.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

idontremember

  • Гість
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #34 : 2016-06-09 22:14:43 »
не правильна ваша теорема. Я нещодавно писав (а може і не писав) у іншій гілці, що мене ця тема дістала, постійно випливає на верх як гі....

От і вирішив розбовтати  ;D це гі...
---
не зміг знайти, де я писав про набридливу тему стягонації.
« Змінено: 2016-06-09 22:31:53 від idontremember »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #35 : 2016-06-09 23:03:19 »
та я замітив, гілка про протилежну ОС на тематичному форумі для срачу, шо тільки не напиши, дякую, але я краще запитаю на офіційному сайті чи в emeil переписці, де не напишуть "криві руки", "віндузняк"... Чого і всім користувачам лінукс бажаю.
А почалося все з того, що 6 років тому один новачок не подужав поставити Linux на старе залізо аби створити файлопомийку. Пройшло кілька років, і ось він стагнує над Linux'ом, у нього лише комерційні дистрибутиви підтримують понад 10 одночасних підключень й таке інше....
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #36 : 2016-06-10 01:00:05 »
Цитата
А почалося все з того, що 6 років тому один новачок не подужав поставити Linux на старе залізо аби створити файлопомийку. Пройшло кілька років, і ось він стагнує над Linux'ом, у нього лише комерційні дистрибутиви підтримують понад 10 одночасних підключень й таке інше....

ось воно як...в попередньому дописі я просто реально передбачив наявність морально-псилогічної травми, яку так непоправно завдав ЛОУ цій немовірно обізнанній особистості saperA3814...  тепер хоч зрозуміла суть і ціль всього скигління saperA3814. Евріка!


*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній ukrkyi

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 99
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #37 : 2016-06-10 20:08:02 »
До речі, про "ніхто не радить" і "не приходять нові користувачі".
Вже на моїй памʼяті було більше десятка людей, які реєструвалися, створювали тему, їм відповідали, проблему вирішували, людина дякувала і більше її ніхто не бачив.
openSUSE TUMBLEWEED | Arch Linux | HP ProBook 4540s | Шукаю драйвер rtbth… Відлетів після оновлення ядра і не повернувся…

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #38 : 2016-06-10 20:11:27 »
До речі, про "ніхто не радить" і "не приходять нові користувачі".
Вже на моїй памʼяті було більше десятка людей, які реєструвалися, створювали тему, їм відповідали, проблему вирішували, людина дякувала і більше її ніхто не бачив.
Усі щасливі користувачі схожі між собою, кожен нещасний користувач нещасний по-своєму. (майже «Анна Кареніна»)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #39 : 2016-06-10 21:46:28 »
На стільки "стагнує" http://linux.org.ua можна пересвідчитись у цій та подібних темах

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #40 : 2016-06-17 16:23:50 »
linux і сайти будуть стагнувати, особливо читаєш про курси Linux Professional Institute і читаєш
Цитата
Linux — це ОС, що дуже стрімко розвивається
, томупісля цих слів, стає ясно, що самі викладачі навіть не знають що таке лінукс, але вже будуть вчити.
 сядя по інтернету буде стагнувати, бо немає нічого стабільного,
Цитата
Как изменить часовой пояс в Linux?
Для установки часового пояса необходимо выполнить в консоли команды:

    mv /etc/localtime /etc/localtime.old
    ln -s /usr/share/zoneinfo/Europe/Kiev /etc/localtime
    hwclock --systohc --utc
    ntpdate pool.ntp.org
    chkconfig --add ntpdate

CentOS 6, команда # ln -s /usr/share/zoneinfo/Europe/Kiev /etc/localtime не работает.

Написал WebSolution 24.05.2013 в 17:05       Ответить

А папка с зонами /usr/share/zoneinfo/Europe/ существует? Проверил только что на Centos 6.4 - у меня есть.
що було дальше не відомо, але все зависло на цьому.
Далі вже крім Mir, Canonical хоче впарити snap, а Кайл Клин вже прокритикував цю систему пакетів. Тоді проект chef показав ще Habitat, чого вартувало проблем systemd і дистрибутиви на базі лінукс, а тут уже універсальні пакетні менеджери для лінукс систем )))

Відсутній sasha1024

  • Новачок
  • *
  • дописів: 21
  • Карма: +1/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #41 : 2016-06-17 16:33:45 »
Linux — це ОС, що дуже стрімко розвивається
А хіба не так?

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #42 : 2016-06-17 16:59:13 »
Цитата
А хіба не так?
ні, бо лінукс це ядро, з утилітами GNU і навіть не операційні системи називають після цього, а дистрибутиви, тобто дистрибуція, в вікіпедії тільки і роблять, що виправляють ОС лінукс, на ядро лінукс

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #43 : 2016-06-17 22:27:04 »
Цитата
А хіба не так?
ні, бо лінукс це ядро, з утилітами GNU і навіть не операційні системи називають після цього, а дистрибутиви, тобто дистрибуція, в вікіпедії тільки і роблять, що виправляють ОС лінукс, на ядро лінукс

я дуже радий, що є такі чуваки , як saperA3814 :) ... , що існують такі люди, які навіть визначити для себе не можуть, що і навіщо існує в даній площині і чим воно може слугувати для вільних людей, котрі звикли бачити свої інструменти по своєму і так як вони забажають. Sapery не вдалось осягнути найазовіші ази, тому він спокійно "йде їсти з лопати", яку йому на зрозумілому рівні подадуть... ) перепрошую за невдале порівняння... я зовсім не проти існування інших ОС, ядер чи операційних придатків до ЕОМ... усі вони мають право на існування... але я би не став писати гівняні дописи на форумі майкрософт, якщо би не подужав натиснути на кнопку "пуск" ... ) ... тому всякі лінукси будуть розвиватись , хоча б тому, шо подібні саперу люди просто його не подужають...
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація linux.org.ua
« Відповідей #44 : 2016-06-18 22:03:39 »
Для установки часового пояса необходимо выполнить в консоли команды:

    mv /etc/localtime /etc/localtime.old
    ln -s /usr/share/zoneinfo/Europe/Kiev /etc/localtime
    hwclock --systohc --utc
    ntpdate pool.ntp.org
    chkconfig --add ntpdate

Не читай страшних книжок на ніч, часовий пояс в Лінукс встановлюється дуже просто у графічному режимі, більше того в Лінукс дуже легко встановити час практично у будь-якому місці земної кулі в мене наприклад зараз окрім рідної української часової зони є ще Москва, Варшава, Сідней та Нью-Йорк тощо, тобто я дуже легко можу подивитися котрий час у дану мить не лише у Києві але й у згаданих місцях. Загалом спостерігаючи за твоєю писаниною можна зробити цілком справедливий висновок, що ти не лише Лінукс не подужав але мабуть і Віндовс


« Змінено: 2016-06-18 22:07:05 від Koljan »