Автор Гілка: Зпрошуються усі охочі на тестування всеукраїнского джаббер-серверу Jabber.UA  (Прочитано 37180 раз)

Відсутній MFX

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 51
  • Карма: +0/-0
Стоп стоп стоп, jabber.ua повстав з мертвих?  :o А що сталось з попереднім варіантом?

Відсутній MFX

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 51
  • Карма: +0/-0
Загалом працює. Хотілося б більше інфи за сам сервіс.

Відсутній iron

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
Загалом працює. Хотілося б більше інфи за сам сервіс.
Що саме цікавить?
[root@iron sbin]#find /mnt/життя -name

Відсутній MFX

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 51
  • Карма: +0/-0
Загалом працює. Хотілося б більше інфи за сам сервіс.
Що саме цікавить?
Ну власне як я вже писав цікавить, що сталось з попереднім сервером і яка перспектива на майбутнє, чи забезпечуватиметься та ж стабільність роботи яка раніше була. Зараз "502 Bad Gateway".

Відсутній MFX

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 51
  • Карма: +0/-0
Не знаю від чого це залежить, але вже пару днів знайомий з ґмейлівським джабером не показується як "онлайн", хоча через кімнату спілкування можливе.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
До речі якщо я маю гмайловський - як мені приєднатись до українського - реєструвати ще один ак?

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Off-topic:
[grammarnazi-on]
а можна поміняти оці «бажаючі» на «охочі»? бо ця гілка постійно піднімається і тема муляє мені очі?  :)
[grammarnazi-off]
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Off-topic:
DalekiyObriy, ви не повірите, зайшов сюди тільки для того, щоб написати те саме :)
« Змінено: 2012-08-24 19:15:50 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Знайшли, де граматичним нацизмом вправлятись… Виправив.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Off-topic:
Шановний DalekiyObriy, підозрюю, хотів привернути увагу громадськості взагалі до цього заголовку, вказавши на непросту хибу і промовчавши про інші, інколи тривіальні. Якщо вже «бажаючі» муляє очі, то мені страшно подумати, що роблять «Зпрошуються», «Зпрошуються усі», «всеукраїнского», «серверу» і пасивний стан присудка. Ще «джаббер» і віддієслівний іменник «тестування», але я тут не дуже впевнений.

Напевно, українською краще написати «Запрошую/Запрошуємо всіх охочих тестувати всеукраїнський джабер-сервер Jabber.UA». Вважаємо, що «тестувати» і «джабер» уже є в українській мові (у професійному жаргоні).

Перепрошую за офтопик.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Еее, це вже смішно! Якщо є бажання про це погомоніти — створюйте нову тему. Табу!
« Змінено: 2012-08-28 22:54:57 від Re. »

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Off-topic:
Останній раз, більше не буду.

Не згідний, що це табу. Це все-таки спільнота перекладачів, і форум має бути певним зразком для всіх, хто хоче спілкуватися українською на технічну тему. Тому, певні кричущі помилки треба виправляти в усіх темах. Тим паче, ми в «Балачках», тут припустимий легкий флуд, хіба ні?

Цитата
Якщо вже «бажаючі» муляє очі, то мені страшно подумати, що роблять «Зпрошуються», «Зпрошуються усі», «всеукраїнского», «серверу» і пасивний стан присудка. Ще «джаббер» і віддієслівний іменник «тестування», але я тут не дуже впевнений.
А це вже прискіпування, що не має нічого спільного з метою цього форуму — навчання писати грамотно. Таке прискіпування доцільне лише у Відстійнику.
« Змінено: 2012-08-29 17:59:04 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
я так і не почув відповіді - чи обов'язково реєструватись наново, якщо я вжє маю акаунт

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Можете не реєструватися, жабосервери як милосервери - можуть спілкуватися один з одним. (просто ID у вас буде відповідно foo@gmail.com замість foo@jabber.ua)
« Змінено: 2012-08-29 20:56:45 від ISBear »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
А що з сервером? Нічого не працює.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?