Автор Гілка: UserAndLINUX v14.05 - новий номер журналу про Linux, Android та інше  (Прочитано 5657 раз)

Відсутній dm2003

  • Новачок
  • *
  • дописів: 4
  • Карма: +0/-0
UserAndLINUX v14.05 (№28) травень 2014

Тема номера: «Stalker Clear Sky в Ubuntu»

В цьому номері ви знайдете:

Банкомати переходять на Linux
GNOME 3.12: випущено нову версію
Альтернативна прошивка MIUI, що змусить вас забути про Android
Спортивні програми для Android
Перспективи «вільного» документообігу
AndrOpen Office - офісний пакет для мобільних платформ
XBMC - домашній кінотеатр
та багато інших цікавинок.

Читати онлайн - http://issuu.com/zluka/docs/userandlinux_v14.05_28_
Звантажити журнал - http://ualinux.com/download/category/22-2014?download=106:ual-1405
Сайт проекту - http://ualinux.com/
« Змінено: 2014-05-29 14:25:43 від lvm »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Ніяк не можу зрозуміти кілька речей:
1. Чому тут піариться москальський ресурс?
2. Приведіть до ладу свій сайт а тоді беріться до журналу, деякі диски я минулого тижня звантажити не зміг.
3. Невже ТАК важко зробити українську версію?
4. Чому в новині Російська мова? - це ніби правилами заборонено ні?

Цитата
Альтернативная прошивка MIUI, яка зможе вас забуть про Android
Перспективы «свободного» документооборота
та много чого цікавого.

читати дві колонки офігезно зручно, особливо з планшету, та й з звичайного монітору...

« Змінено: 2014-05-16 14:13:57 від djalin »

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Пофіксив помилки.

2dm2003: на майбутнє — новина значно краще виглядає, якщо малюнок не на пів сторінки, і якщо він з правої/лівої сторони від тексту (робиться за допомогою таблиць).

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
краще вже на http://imgur.com  і подібних сервісах тулити картінки
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Ніяк не можу зрозуміти кілька речей:
1. Чому тут піариться москальський ресурс?
Надто розумні хай читають TC-18-01 англійською, а для решти з нас є переклад російською.

I can ask you a few more coredumping questions but have the guts to field this proposal first.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Так, флейм в балачки. Це стосується обох, але якщо повідомлення djalin несе якийсь конструктив, то gvy — явно офтопік.

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Чому ж, обговорення мови видання це онтоп і конструктив.
Як же укладачам ще отримати відгуки читачів.
І це ж вони в цій спільноті опулбікували журнал а не ми прийшли їм писати на сайті.

Не знаю мотиви укладачів журналу, можливо, вони найсвітліші, але мушу щиро, як читач, поділитися особистими враженнями - нудить.
Кажу чесно, без бажання когось образити.
Стосовно можливого "і так поймут" і "какая разніца, главное професионализм" - моя думка така.
Навики важливі, але й подача теж.
Це якби лисий дідуган професійно задовольняв би вас орально. Незважаючи на навики і майстерність, навіть якщо ви заплющите очі, вам все одно буде неприємно, бо ви знатимете, що це лисий дідуган.
« Змінено: 2014-05-20 21:10:18 від vitre »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
крім того

Цитата
Правила ведення дискусій

1. Прийнятими тут мовами ведення дискусій є українська й/або англійська мови. Використання інших іноземних мов на цьому форумі є порушенням Правил.

Правда там не написано на якій мові мають бути зображення, але то вже таке.

Крім того я показав частину журналу де добре видно що читати його НЕ є зручно - чомусь цю частину повідомлення було проігноровано (або ще буде) паном (панами) тролем(тролями)  :D
« Змінено: 2014-05-20 23:20:26 від djalin »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Надто розумні хай читають TC-18-01 англійською, а для решти з нас є переклад російською.


Принаймні його читати зручніше - колонка одна й не треба скажено прокручувати екран (після надацятої ітерації: туди-сюди, це перестає бути весело), а от спробуйте читати журнал українського лінуксу на планшеті :)
« Змінено: 2014-05-20 23:06:17 від djalin »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Клієнт з Чехії розповідає, що на готелях і ресторанах у Празі можна зустріти оголошення - Громадянам Російської федерації відмовляємо у наданні послуг. Просимо пробачення, у тих, громадян, які агресію не підтримують військової агресії.

А в нас тут повна толерантність до окупантів і журнали для них. Треба дбати про  інформаційний простір.

Не треба робити вигляд, що журнал мовою одвічного окупанта не має до того відношення, в тому числі й до убивств українських громадян сьогодні. Це холуйство і п’ятиколонництво та його наслідки. Вибір мови видання абсолютно не диктується мовою якою в житті людина послуговується, а лише особистими переконаннями.
« Змінено: 2014-05-20 23:08:01 від vitre »

Відсутній dm2003

  • Новачок
  • *
  • дописів: 4
  • Карма: +0/-0
Шановні, а звідки ви взяли шо журнал "UserAndLINUX" москальский? Він, як і компанія, яка його зареєструвала, з міста Київ. Я сам особисто з міста Кривий Ріг. Ось мої фото, на яких видно, що я клятий москаль:





Не думаю, шо мова є тим показником, який вказує на національність людини. Я більше розмовляю на російській мові, і що з того?
« Змінено: 2014-05-23 22:30:15 від dm2003 »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Ну от як я й передбачав Тролі повністю ігнорують конструктив  ;D (щодо мови - скажіть чому українська зникла з сайту? вона ж була! і ще - оскільки на сайті ви мені не відповіли, ціоа одного стікера, якщо купувати лише стікер?)
« Змінено: 2014-05-25 22:02:51 від djalin »

Відсутній v.2.1

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 639
  • Карма: +0/-0
Не знаю, що пан Джалін вкладав у слово "москальський" - мабуть мову а не авторів.

dm2003, в житті людина може послуговуватися будь-якою мовою, але якщо хоче створювати продукт для України, то він логічно повинен бути українською. Я теж з Києва і знаю БАГАТЬОХ російськомовних киян які дотримуються такої ж логіки. Тенденція така, що серед молоді все більше україномовних.
Що може зававжати українському журналові виходити в Україні українською мовою? Хіба ви орієнтовані на людей які не розуміють української? Не думаю.
Хіба ваша цільова авдиторія люди без роботи? Теж ні.
Всі громадяни і господарюючі суб’єкти взаємодіять з державою. А мова діловодства у нас одна - українська. То до кого ж такого звертається ваш журнал, що він звертається російською? Це якісь люди, які не взаємодіє з державою?

Иноземні компанії обирають для своїх сайтів українську мову (Samsung, National geographic наприклад) список насправді дуже великий.
І досвід показує, що від переходу на українську компанії тільки виграють. Тож чому приватні підприємці, які мають інтернет магазин чи випускають журнал послуговуються иншою мовою?
« Змінено: 2014-05-30 13:30:39 від vitre »

Відсутній dm2003

  • Новачок
  • *
  • дописів: 4
  • Карма: +0/-0
v.2.1, згоден з Вами, але я не вирішую в цьому журналі ні зміст, ні мову написання.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
а форму? повторюсь - двоколоночний дизайн це жах, самі спробуйте читати з мобілки, чи навіть з нетбуку - постійно треба прокручувати вгору вниз