Автор Гілка: KDE-Connect  (Прочитано 4101 раз)

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
KDE-Connect
« : 2013-11-19 10:15:35 »
Керування КДЕ4 через Android.

    KDE-Connect проект з’явився літом цього року. Але на даний момент отримав непагане поширення по дистрибутивах. Наприклад в Кубунту 13.10 він вже присутній і представлений останньою версією 0.4.1. Можна й самому зібрати з git-сховища.
    На Андроїді треба встановити додаток https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp
    Є українська локаль.
    Після встановлення на ПК з’являється пункт Пристрої в Системні параметри-Обладнання, де можна налаштувати парування пристроїв.

    Що може цей додаток?
    Спочатку опишу те, що в мене працює (дещо залежить від версії Андроїда. У мене 4.1.2)
    1. Керування плеєром в КДЕ4. перемотка, плей-стоп, гучність. Автор пише й показує на ютубі, що можна й відео керувати, але поки в мене тільки музика працює.
    2. Зливати файли на ПК. Наприклад фото.
    3. Спільний буфер обміну у КДЕ і Андроїда. Дуже зручно документи або посилання переносити з ноута...
    4. Зупинка програвання музики на ПК, коли починається розмова по телефону. Сповіщення про телефонний виклик або СМС в КДЕ4.(не перевірив бо не в зоні оператора).
    Що не працює:
    1. Синхронізація сповіщень КДЕ4 і Андроїда. Треба Андроид 4.3+. Проте надалі буде включено підтримку більш раніших версій.

    Весь функціонал зроблено у вигляді плагінів, які можна вилучати або додавати.

    Зв’язок йде через вайфай. Тобто ноуту та мобілі треба бути в одній мережі. В майбутньому в планах блютуз і т.і.
    В планах:
    1. тачпад через мобілку.
    2. двусторонній обмін файлами і т.і.
    ...
    Більш детально: http://albertvaka.wordpress.com/

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: KDE-Connect
« Відповідей #1 : 2013-11-19 23:00:08 »
Це прикол такий ?
vpn+samba

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: KDE-Connect
« Відповідей #2 : 2013-11-20 21:37:09 »
в мене

У мене

ноуту
мобілі
Поки що переніс у відстійник. Якщо переробите, то можна вернути у новини, а так — це поради і рецепти.