Автор Гілка: Не можу виключити Мандріву  (Прочитано 5626 раз)

Відсутній Shiva

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Встановив, все більш-менш нормально, але коли віключаю, показує вікно, а в ньому тільки "Завершение сеанса" та "Отмена" ні перезавантаження, ні виключення. Доводиться вимикати насильно :(

Підкажіть!

Praporshic

  • Гість
Re: Не можу виключити Мандріву
« Відповідей #1 : 2007-05-29 13:01:30 »
Зазвичай таке буває коли працюєш у KDE, а менеджером сеансів стоїть GDM. Як варіант - коли заборонено вимикати звичайним користувачем (на вищих рівнях безпеки воно так і має бути).

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Не можу виключити Мандріву
« Відповідей #2 : 2007-05-29 13:04:22 »
але коли віиключаю, показує вікно, а в ньому тільки "Завершение сеанса" та "Отмена" ні перезавантаження, ні виключення. Доводиться вимикати насильно :(
1) Якщо логінитеся з консолі, то і вимкнення
shutdown -p nowта перезавантаженняshutdown -r now буде з консолі.
2) Встановіть через "центр керування" завантаження зразу в графічний режим -> потрібні вам опції з’являться у вікні завершення роботи.
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Не можу виключити Мандріву
« Відповідей #3 : 2007-05-29 13:08:33 »
Зазвичай таке буває коли працюєш у KDE, а менеджером сеансів стоїть GDM.
Навряд. І kdm, і gdm xdm-сумісні (в kdm взагалі свого коду мало - то й же злегка обгорнутий xdm), тому такого бути не повинно. Особисто я з таким ніколи не стикався. Якщо хтось стикався, то це явно був баг.

Як варіант - коли заборонено вимикати звичайним користувачем (на вищих рівнях безпеки воно так і має бути).
Оце більше схоже на правду.

Praporshic

  • Гість
Re: Не можу виключити Мандріву
« Відповідей #4 : 2007-05-29 14:21:30 »
Зазвичай таке буває коли працюєш у KDE, а менеджером сеансів стоїть GDM.
Навряд. І kdm, і gdm xdm-сумісні (в kdm взагалі свого коду мало - то й же злегка обгорнутий xdm), тому такого бути не повинно. Особисто я з таким ніколи не стикався. Якщо хтось стикався, то це явно був баг.
Може то й дивно, але я бачив таке усюди окрім SUSE (там я ніколи не користувався GDM).

Відсутній Pavlo-Shiva

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Не можу виключити Мандріву
« Відповідей #5 : 2007-05-29 14:25:58 »
Дякую, що так швидко відреагували (мені казали, що користувачі Лінаксу дуже добрі до новачків :))

Тепер підкажіть, що робити, коли працюєш у KDE, а менеджером сеансів стоїть GDM (і як дізнатись, який у мене той менеджер сеансів)?
Бо рівень безпеки у мене стандартний.
І ще - як саме встановити
"через "центр керування" завантаження зразу в графічний режим -> потрібні вам опції з’являться у вікні завершення роботи. "?

пс логін поміняв, бо чомусь не пускало мене на форум, тому і реєструвався по новому :)

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Не можу виключити Мандріву
« Відповідей #6 : 2007-05-29 14:50:17 »
І ще - як саме встановити
"через "центр керування" завантаження зразу в графічний режим -> потрібні вам опції з’являться у вікні завершення роботи. "?
1) Головне меню -> Система -> Налаштувати ваш комп’ютер
2) Перейдіть до розділу "завантаження системи" -> виберіть спосіб завантаження
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній Pavlo-Shiva

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Не можу виключити Мандріву
« Відповідей #7 : 2007-05-29 15:20:13 »
перезавантаження через консоль пройшло успішно, а при вимкненні пише таку ось фігню:

INIT: no more processes left in this runlevel
INIT: Going single user
sh-3.1#

і не вимикається. і ще: який саме спосіб завантаження вибрати?

Відсутній Pavlo-Shiva

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Є ще питання
« Відповідей #8 : 2007-05-30 13:43:28 »
А де дістати пакети, якими можна читати .пдф файли і корл драв? дуже треба!

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Є ще питання
« Відповідей #9 : 2007-05-30 14:36:17 »
А де дістати пакети, якими можна читати .пдф файли і корл драв? дуже треба!
urpmi xpdf
або
йдете сюди http://www.adobe.com/downloads/ і клацаєте на Get Adobe Reader
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Не можу виключити Мандріву
« Відповідей #10 : 2007-05-30 22:16:34 »
Встановив, все більш-менш нормально, але коли віключаю, показує вікно, а в ньому тільки "Завершение сеанса" та "Отмена" ні перезавантаження, ні виключення. Доводиться вимикати насильно :(

Підкажіть!

А натиснути те "завершення сеансу" пробували? Якщо пробували, то мали б вийти в Менеджер дисплею (GDM, KDM, XDM, MdkKDM), а вже звідти доступно "вимкнути комп'ютер".

Тепер підкажіть, що робити, коли працюєш у KDE, а менеджером сеансів стоїть GDM (і як дізнатись, який у мене той менеджер сеансів)?

Центр керування (Mandriva Control Center) -> Система -> Вибрати менеджер дисплею для реєстрації.

Зазвичай таке буває коли працюєш у KDE, а менеджером сеансів стоїть GDM.
Навряд. І kdm, і gdm xdm-сумісні (в kdm взагалі свого коду мало - то й же злегка обгорнутий xdm), тому такого бути не повинно. Особисто я з таким ніколи не стикався. Якщо хтось стикався, то це явно був баг.

Саме такий баг і зустрічається повсюду в Mandriva (Mandrake). ;)
Linux. The future is open.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Не можу виключити Мандріву
« Відповідей #11 : 2007-05-30 22:49:28 »
Встановив, все більш-менш нормально, але коли віключаю, показує вікно, а в ньому тільки "Завершение сеанса" та "Отмена" ні перезавантаження, ні виключення. Доводиться вимикати насильно :(

Підкажіть!

А натиснути те "завершення сеансу" пробували? Якщо пробували, то мали б вийти в Менеджер дисплею (GDM, KDM, XDM, MdkKDM), а вже звідти доступно "вимкнути комп'ютер".
Якщо вибрано спосіб завантаження в консоль, а не відразу в графічний режим, то "завершення сеансу" поверне користувача в консоль.
Головне меню -> Система -> Конфігурація -> Налаштувати Ваш комп'ютер -> Завантаження -> Завантаження -> Увімкнути і задіяти автореєстрацію -> Запускати графічну оболонку при завантаженні системи. Типова стільниця відповідає і за менеджер завантаження (напр., KDE -> KDM).
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x