Автор Гілка: Сбій системи при закритті деяких ігор.  (Прочитано 2584 раз)

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
При закритті деяких ігор з’являється на якусь долю секунди вікно стільниці, а потім екран стає чорним і вірішити це можна лиш через перезавантаження системи. Відеокарта? але таке спостерігається лиш в Мандріві? Як цьому зарадити?

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
У вас Кеди? В мене такий трабл на кедах. Я поставив yakuake і коли екран чорний натиска F12 і вводжу kwin --replace. Допомагає.
Можна контрол+альт+бекспейс. А ще можна контрол+альт+Ф1 і ввести sudo kdm restart (чи як там у вас в мандріві). Як бороться незнаю. Але перезавантажувати систему також не слід.

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
У вас Кеди? В мене такий трабл на кедах. Я поставив yakuake і коли екран чорний натиска F12 і вводжу kwin --replace. Допомагає.
Можна контрол+альт+бекспейс. А ще можна контрол+альт+Ф1 і ввести sudo kdm restart (чи як там у вас в мандріві). Як бороться незнаю. Але перезавантажувати систему також не слід.
Так, Кеди.
Вже переписую! Зроблю пам’ятний лейбик, і приклею на монітор.Я все ж на Мандріву грішив, а виявляється це кадешний косяк. Хоча всього не передбачиш.
Yakuake потрібно запускати на початку роботи? Чи достатньо лише встановити?

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
yakuake - це дуже гарний інструмент. В принципі можна і не через нього. А натиснути alt+F2 і там ввести. Різниці немає. Як вам зручно.