Автор Гілка: Джерела оновлень можна  додавати ?  (Прочитано 10335 раз)

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Джерела оновлень можна  додавати ?
« Відповідей #15 : 2011-03-17 09:34:56 »
Я занадто перестарався (хоча й попереджали!) з додаванням р-їв. Мушу починати спочатку і дуже обережно. Отож:

1)що з Backports можна і варто додати?
2)які дзеркала PLF варто додати?
3)секції  debug взагали не чіпати?

1. Можна додавати усі.
2. Тут пакунки часто повторюють основні джерела, що мені не подобається. Ці джерела я активую, коли треба встановити щось, чого немає в основних джерелах, напр. amule.
3. Не чіпати.

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Джерела оновлень можна  додавати ?
« Відповідей #16 : 2011-03-17 19:49:00 »
Я занадто перестарався (хоча й попереджали!) з додаванням р-їв. Мушу починати спочатку і дуже обережно. Отож:

1)що з Backports можна і варто додати?
2)які дзеркала PLF варто додати?
3)секції  debug взагали не чіпати?

1. Можна додавати усі.
2. Тут пакунки часто повторюють основні джерела, що мені не подобається. Ці джерела я активую, коли треба встановити щось, чого немає в основних джерелах, напр. amule.
3. Не чіпати.

2- Це взагалі вищий пілотаж користування джерелами. А як взнати що і де?
3- Не чіпати, то може взагалі видалити?

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Джерела оновлень можна  додавати ?
« Відповідей #17 : 2011-03-18 09:20:14 »
2- Це взагалі вищий пілотаж користування джерелами. А як взнати що і де?
3- Не чіпати, то може взагалі видалити?

2. Робите так. В налаштуваннях джерел є квадратик вибору - доступне, чи ні. Робите plf недоступними, тоді при встановленні-поновленні джерел вони не враховуватимуться. Якщо ви виявили (ну, десь прочитали, чи хтось підказав), що є якась програма і вона вас зацікавила, заходите у встановити/вилучити програми і шукаєте її там. Якщо не знаходите, значить, в основних джерелах її немає. Тоді робите доступними інші джерела - plf, edu і т.д. Далі знову шукаєте. Знайшли - встановлюєте, не знайшли - то вже інша пісня.
3. Можна й видалити.

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Re: Джерела оновлень можна  додавати ?
« Відповідей #18 : 2011-03-18 19:04:09 »
Дякую. Зрозумів.
А як щодо категорії testing та  дзеркал, які позиціонуються з конкретними країнами?
« Змінено: 2011-03-18 19:05:10 від isydor »

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Джерела оновлень можна  додавати ?
« Відповідей #19 : 2011-03-19 14:20:18 »
Дякую. Зрозумів.
А як щодо категорії testing та  дзеркал, які позиціонуються з конкретними країнами?
Testing можна прпобувати встановлювати, це новіші версії програм, які проходять стадію тестування. Досвідчені користувачі і всі інші бажаючі можуть встановити, про виявлені баги повідомляють, виправляють, через певний інкубаційний період вони потрапляють до основних пакунків.
Дзеркала нічим між собою не відрізняються, крім як відстані до вас. Як правило чим дальше від вас дзеркало, тим повільніший з ним зв’язок.