Автор Гілка: KDE мерзне  (Прочитано 11760 раз)

Відсутній wasa

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 71
  • Карма: +0/-0
  • Гарна штука Linux!...тільки жит
KDE мерзне
« : 2011-12-11 12:33:59 »
Моє вшанування!
Панове підкажіть, будь ласка, що можна зробити або чого не варто було робити, щоб проблема не виникла знову.

Суть:
При завантажені стільниці КДЕ через секунд 20 вона "замерзає", живою залишається лише стрілка миші.  :-/
Дистр: Mandriva-11

...ось вивід

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: KDE мерзне
« Відповідей #1 : 2011-12-11 15:16:30 »
А що ви нам дату та час фотографуєте з екрану? Давайте сам текст повідомлень. Найкраще буде, якщо зможете витягти файли /var/log/Xorg.0.log та ~/.xsession-errors
Edit:
Перепрошую, не побачив всієї картинки, лише частину.
Edit:
Правої сторони екрану все-ж не видно. І побачити ті файли буде краще. На перший погляд — проблеми з samba. Якщо не відкриваєте доступ по мережі до ваших каталогів чи принтерів — можна прибрати. До речі, ви цим напередодні не займалися?
« Змінено: 2011-12-11 15:22:16 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

r00t x

  • Гість
Re: KDE мерзне
« Відповідей #2 : 2011-12-11 20:35:36 »
wasa, то я замерзаю  :'( в хаті +4 +8, скоро буде ше менше, бо морозів ще не було в нас.
---
Підозріло якось... Чому це Samba матюкається? Можливо потрібно відключити  :-/

A скрипт /etc/rc.d/rc.hald при завантаження виконується? (в шляху до скрипта я можу помилятись).
---
Чи працює система з іншими графічними середовищами? А з саме з цими кедами вона колись працювала, чи це нова ситема (тобто ви щойно її встановили, а вона не хоче...)?

idontremember

  • Гість
Re: KDE мерзне
« Відповідей #3 : 2011-12-13 00:30:07 »
Прохаю знищити моє щиросердечне зізнання (в тому що всі винні, окрім мене ;D).
---
Відновлю Хмарку - там все буде. а-а-а, але деяких документів я там поки що не буду публікувати. Читатимуть же всі, в тому числі і бандюки.

M.: Знищив.
« Змінено: 2011-12-13 15:39:53 від Piktor »

Відсутній wasa

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 71
  • Карма: +0/-0
  • Гарна штука Linux!...тільки жит
Re: KDE мерзне
« Відповідей #4 : 2011-12-15 14:16:39 »
Ні сфотографувати, ні перевірити не вийде, бо після безперервного затяжного намагання щось зробити самотужки мій терпець "несподівано" увірвався.
Тож, красно дякую та щиро перепрошую, джентльмени, але цю проблему моя ОС забрала з собою (RIP).
___________________________________________
ПС: Попрошу пана модератора видалити цю гілку, оскільки змісту в ній, м'яко кажучи, мало.