Автор Гілка: Linux AdditionalPack - корисне доповнення для Linu  (Прочитано 3295 раз)

Відсутній ocean

  • Новачок
  • *
  • дописів: 34
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Вийшла збірка додаткового програмного забезпечення для будь-якого Linux-base дистрибутива - Linux AdditionalPack 11.01.

На що можна звернути увагу:
- На диску зібрано необхідний матеріал для навчання і повноцінної роботи (Відеоуроки, керівництва та електронні версії журналів та книг). Весь матеріал російською мовою;
- Для тих хто любить антивірусні монітори "як на Windows" (з монітором перевіряє файли на льоту) є DrWeb, ESET (nod32).
антивіруси мають графічний інтерфейс і настроюються за допомогою мишки;
- Пакет бібліотек для WINE і скриптів PlayOnLinux допоможуть Вам запустити під Linux навіть ті програми, на запуск яких ви й не сподівалися;
- Відкриті аналоги легендарної 1С здатні її замінити;
- Набір готових рішень дозволить Вас знайти пролом навіть у тих Windows-комп'ютерах (серверах) які ви вважали непотоплюваними і були впевнені в їх надійності, містить допоміжні компоненти й сотні готових експлойтів. Це кращий спосіб довести начальству що пора щось змінювати. Наприклад що пора переходити на Linux;
- Якщо ви недавно перейшли на Linux вам допоможуть готові скрипти, що дозволяють перетворити інтерфейс вашого Linux-десктоп в повну копію інтерфейсу Windows 7, XP або MacOS, скрасять;
- Якщо велика частина вашої роботи пов'язана з AutoCAD або Компас3D - на диску ви знайдете гідну альтернативу;
- Якщо у вас до сих пір не працює сканер під Linux, то можливо вирішити вашу проблему допоможе VueScan присутня на цьому диску;
- У вас до сих пір порошитися принтер Canon LBP810/1120 або подібний у зв'язку з переходом на Linux-платформу? Драйвера присутні на цьому диску вдихнуть у нього нове життя;
... всього понад 30 корисних додатків і доповнень які будуть працювати на будь-якому Linux-base дистрибутиві.

повний склад диска - http://ualinux.com/index.php/linux-additional-pack
завантажити - http://ualinux.com/index.php/download/category/9-all-linux

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Моя оцінка оформлення — 3 з 10. Переніс у відстійник.
« Змінено: 2011-01-24 17:12:50 від Re. »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Та тут плюса побільшого треба ставити по п. 9:
- На диску зібрано необхідний матеріал для навчання і повноцінної роботи (Відеоуроки, керівництва та електронні версії журналів та книг). Весь матеріал російською мовою;
- Для тих хто любить антивірусні монітори "як на Windows" (з монітором перевіряє файли на льоту) є DrWeb, ESET (nod32).
Не знаю, як книги та відеоуроки, антивіруси точно підпадають.
Це кращий спосіб довести начальству що пора щось змінювати. Наприклад що пора переходити на Linux;
Наприклад, що пора звільнити буяна, щоб не заважав працювати.
Пропоную оголосити ocean спамботом.
« Змінено: 2011-01-24 19:29:30 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Та тут плюса побільшого треба ставити по п. 9:
- На диску зібрано необхідний матеріал для навчання і повноцінної роботи (Відеоуроки, керівництва та електронні версії журналів та книг). Весь матеріал російською мовою;
- Для тих хто любить антивірусні монітори "як на Windows" (з монітором перевіряє файли на льоту) є DrWeb, ESET (nod32).
Не знаю, як книги та відеоуроки, антивіруси точно підпадають.
Думаю, там версії з тестовими ключами.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Хоча так, перевірив, справді warez: принаймні для декількох програм жорстко порушено ліцензійні угоди. Приклад:
Цитата
Strict personal use. Your use of Pianoteq Trial is limited to strict personal use. You may not resell, transfer for value, rent, lease, share, exchange, give or lend Pianoteq Trial to another user.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
- Набір готових рішень дозволить Вас знайти пролом навіть у тих Windows-комп'ютерах (серверах) які ви вважали непотоплюваними і були впевнені в їх надійності, містить допоміжні компоненти й сотні готових експлойтів. Це кращий спосіб довести начальству що пора щось змінювати.

Тобто звільнити некомпетентного адміна ;D й шукати нового...
Linux. The future is open.