Автор Гілка: Нова послуга по росповсюдженню Linux  (Прочитано 11820 раз)

Відсутній tsyma

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Майже всi дистрибутиви Linux тепер можна отримати по звичайнiй поштi за цiнами нижчими чим на CD-розкладках в Києвi

  http://lafox.net/
« Змінено: 2004-07-22 15:32:08 від lvm »

Відсутній curt

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 76
  • Карма: +0/-0
  • Пінгвіни кажете?
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #1 : 2003-04-05 10:07:38 »
Мушу зізнатись, приємно ! Може навіть і скористаюсь колись...
А щє там є, принаймі для мене, doc.lafox.com.ua .
:-)))))
LCA - Lab of Computing Art - Лабораторія Мистецтва Обчислень

Відсутній Іван Тегза

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #2 : 2004-07-12 22:30:22 »
Раджу також сходити на www.opensource.com.ua.
Там є дуже багато чого,навіть розсилка свіжих поступлень.
Ціни -5-7 гр. за диск (нижче ніж на Петрівці). Єдиний недолік-
сторінка російськомовна
Люби, учись, мовчи, прощай і шлях продовжуй.

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #3 : 2004-07-13 01:05:54 »
умгу, а ще мабуть пишуть на есперанзу биті файли і доставляють майже наступного дня - не мине й півроку. вже покористувався "послугами" лафокса :((

хоча проект вік-інфо здається був нормальний - отримав від них компакти, все вчасно, болванки якісні, але схоже щось у них заглохло..

тож висновок- треба кооперуватись самим. всі в "роздачу" :))

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #4 : 2004-07-16 23:08:25 »
Цитата
умгу, а ще мабуть пишуть на есперанзу биті файли і доставляють майже наступного дня - не мине й півроку.
Ну, з опенсорса в Коломию (Івано-Франківщина) доставляють за тиждень. Нарікань на якість у мене наразі теж не було.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній pmd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • все відносно...
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #5 : 2004-07-16 23:28:59 »
А от мені два рази підряд майже по місяцю везли. Я вже про них забув давно - а воно приходить поштою.

А лафокс шо не кажи зручно - у Львові кур'єр прямо в офіс привозить.
Стосовні якості нічого казати не можу - "молоді" ще диски (місяць як взяв).
З повагою, pmd

Відсутній askold

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #6 : 2004-07-20 23:54:31 »
 Варто сходити по цiй зсилцi. Взнаэте про цей сайт дещо цiкаве.

http://lafox.net/support/viewtopic.php?t=34
На цю ж саму тему э тут.
http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=talk_ph;action=display;num=1081379503

P.S. Я особисто дискiв в них ,бiльше не беру.

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #7 : 2004-07-21 20:38:34 »
з власного короткого досвіду спілкування з лафоксами можу сказати що крім шовінізму та ксенофобії вони ще страждають повною відсутністю якості та сервісу. коли я замовляв у них компакти - кур'єра по Києву довелось чекати більше тижня, не дочекався - поїхав забирати сам. в результаті отримав декілька "есперанзів"; причому коли встановлював отримане добро - знайшов файл, який не читався. пишу листа - мені відповідають - так дійсно файл калічний і в початковому вигляді теж, нічого не можемо зробити. тож робіть висновки самі.

dusoft

  • Гість
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #8 : 2004-07-22 01:24:57 »
Цю тему час закривати.

Відсутній askold

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #9 : 2004-07-22 02:07:45 »
Є одна цікава деталь. Автор новини є администратором рекламованого ним сайта.
Чи варто рекламувати тут відверто шовінистичні сайти, вирішувати звичайно модераторам.

...Цитата з сайту, котру автор посту запам'ятав на все життя, я вирішив витерти -- вона вже була...

P.S. Найвигідніше, як на мою думку скористатися "Роздачею пінгвінів" на linux.org.ua
 Захдив на  www.opensource.com.ua цікаво і ціни гарні.


Модератор знає одну хорошу формулу: якщо тема на форумі піднімалась, її, по-перше, не варто починати знову, по-друге, тут вона є оффтопіком. Хочете ще покричати -- це було тут.

Всі "за", "проти", й таке інше -- вирішує кінцевий користувач. Тут можна обговорити натомість суто технічні аспекти роботи зазначеної фірми. Може, вони виправлять становище з компактами... А чи звертатись до них на підставі національно-політичних поглядів одного з їх керівників, чи ні, просив би не нав'язувати. В "Балачку" для оффтопіків, а ні -- то в топку...

Ще раз наголошую -- тут ми обговорюємо технічні питання. >:(

« Змінено: 2004-07-22 22:09:33 від JaFd »

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #10 : 2004-07-22 22:15:28 »
<offtopic>
Є одна цікава деталь. Автор новини є администратором рекламованого ним сайта.

askold, нескромне питання: чи можна писати на захист української мови від російської, допускаючись таких росіянізмів, як "администратором" і "сайта", не говорячи про те, що конструкція "рекламованого ним" є сама в собі чужою для української мови? Я не хочу, щоб зараз тут піднімався флейм. Я хочу, щоб ті, хто писатиме речі подібного змісту (в місцях, для цього відведених), просто подумали над цим... Що це скаже про вас самих.

Відсутній askold

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #11 : 2004-07-23 01:15:32 »
askold, нескромне питання: чи можна писати на захист української мови від російської, допускаючись таких росіянізмів, як "администратором" і "сайта"


Відповідь на нескромне питання.

Не зовсім зрозуміло до чого тут захист української мови.
Що до граматичних помилок, то я в свій час не мав можливості вивчати в школі україньску мову. Бо вчився в Росії, де як відомо української мови не вчать. А вчать виключно російську.
З тієї ж причини я так реагую на любі прояви шовінізму. Це явище я добре знаю  з середини, бо там мене сприймали як свого руского. Тому мав можливість наслухатись різного. Те що писав  tsyma це так квіточки. Хоча до українців там ставлятся порівняно добре. Порівняно з іншими.

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #12 : 2004-07-23 11:59:36 »
Мені здається, що Аскольд хотів сказати - давате не будемо лохами і не даваймо себе такими вважати, і продемонстрував, чому. Мабуть, потрібно себе захищати все-таки.

Відсутній pmd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • все відносно...
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #13 : 2004-07-23 14:26:56 »
Та ні!!! Доки все обмежується словами розпочинати черговий флейм з людьми, які налаштовані категорично не варта. Достатньо з повагою ставитись до тих своїх земляків, які себе такими ідентифікують (українцями я маю на увазі, а не "хахлами").
Мені в цьому плані дуже подобаються японці. Вони справді і чужого навчаються і свого не цураються. Думаю це хороший приклад того, як треба "захищатися". А "лохами" ми стаємо тоді коли піддаємося на різноманітні провокації. Лише підвищення культурного (читай духовного) і інтелектуального рівня кожного з нас захистить нас від такого ставлення і зі сторони росіян, і зі сторони поляків, і з будь-якої іншої сторони.
З повагою, pmd

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #14 : 2004-07-23 14:57:05 »
Виглядає так, що то флейм не з тими людьми, а з цими.
А провокації тут ніякої не було. Просто є позиція: з вас гроші, а ми за те не будемо тут казати, що ви бидло. От цю позицію і викрили.