Автор Гілка: Нова послуга по росповсюдженню Linux  (Прочитано 11821 раз)

Відсутній pmd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • все відносно...
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #15 : 2004-07-23 15:20:40 »
То нагадує дитячий садік: як ви нам не дасьте цукерку, то ми буде обзиватися!!!
Як людина вважає, що Україна то помилка то її право. Якщо вона в цьому переконана на 100% то я просто можу їй поспівчувати, що вона виросла такою нещасною: живе невідомо де, невідомо хто за походженням, традиціями.

Думаю ми нічого не доб'ємось. Як мені стане прийнятніше купляти диски в іншому магазині чи качати по мережі (з технічних, фінансових чи моральних міркувань) то я обов'язково цим скористаюся. А наразі сервіс в лафокса мені сподобався (набагато краще ніж на opensource.com.ua) в моєму випадку. А стосовно адміна з відсутністю історичних знань взагалі не переживаю. Бог все бачить.
З повагою, pmd

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #16 : 2004-07-23 20:35:15 »
Мені в цьому плані дуже подобаються японці. Вони справді і чужого навчаються і свого не цураються.
Я, з свого боку, був би трохи менш оптимістичним щодо японців.

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #17 : 2004-07-24 11:22:36 »
Дісно, мабуть пора закінчити цю тему. Що стосується  Олега Цимаєнко та його компанії- користуюсь його послугами, коли не можу дістати це  у Львові. Більш менш нормально, лише раз мені замовлення не виконали на протязі місяця, пізніше перепитали, чи воно ще актульне. Звісно ж я вже відмовився.
          А щодо мови.... один раз пан Цимаєнко навіть був вибачився, що пише на російській, бо не знає української...
 І тепер до помилок- мені здається (а чи хотілося б так вважати) що це сторінка не для мовників, себто філологів, і іноді мене дивує поведінка наших львів'ян ( маю на увазі адмінів).Крім того, бувають просто описки, часто навіть у вищезгаданиз адмінів. Зрештою, я сам українець, але не завжди згоден підтримувати суперечку на тему проценти і проценти (наголос не знаходжу як тут поставити). Тобто, давайте займатись своїми баранами - технічними питаннями та питаннями пов'язаними з Linux  і вільним ПЗ.

« Змінено: 2004-07-24 11:29:40 від Andrij »

Відсутній pmd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • все відносно...
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #18 : 2004-07-24 15:51:52 »
Підтримую.
З повагою, pmd

Відсутній Alber

  • Новачок
  • *
  • дописів: 22
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #19 : 2004-07-24 18:18:29 »
Зарегистрировался только чтобы высказаться здесь.

Для меня опенсорс - это повседневное проявление свободы, независимости, творчества и др. хороших понятий. А кроме этого я ненавижу национализм, шовинизм и прочий фашизм. И не понимаю такой глобальной вещи: русскоязычный украинец - это что уже не украинец и не гражданин своей страны? Откуда столько желчи и нетерпимости у украиномовных. Или только это является показателем вашего патриотизма? Почему вы уподобляетесь российскому великому шовинизму, почему вы не можете БЫТЬ ЛУЧШЕ. Толерантное восприятие своих соотечественников в силу исторических или локальных особенностей говорящих на русском уже не входит для вас в понятие банальной порядочности и интеллигентности? Или здесь просто нет людей, которые считают себя таковыми???

Почему, например, в Канаде где так много "наших" одинаково официальными являются 3 языка. И это только 1 пример. Пример развитой демократической страны. Вопрос является ли Украина таковой. Наверное нет - "разделяй и властвуй" в полной мере относится к нам. Нас разделяют и нами властвуют, а вы как какое тупое орудие в чьих то руках ненавидите своих сограждан, говорящих на другом языке.

Что до Лафоксов, то могу сказать только о тех 2 случаях когда заказывал у них  диски (по почте и с курьером). Оба раза никаких нареканий не по срокам не по продукции у меня не было. Также могу сказать что судя по их форуму, где я периодически бываю, возникающие проблемы решаются довольно оперативно и качественно. Судя по этому же форуму (вот здесь не могу сказать насколько это правда) упоминаемый здесь опенсорс использует диски лафокса для создания своих дисков. Вообщем, гибкость и сервис лафокса мне очень нравятся.

Надеюсь услышать нехамские и нефлеймовые ответы на некоторые прозвучавшие вопросы.

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #20 : 2004-07-24 18:42:17 »
Надеюсь услышать нехамские и нефлеймовые ответы на некоторые прозвучавшие вопросы.
Dear Alber,

If you really do hope to hear polite answers to you musings and questions you'd be better bound by the policies of this forum and try to respect wishes and feelings of people who have created and manage the forum.

The only languages allowed here are Ukrainian and English. There are no other languages than these in this forum. You can like this or you can dislike it (from your letter I think that you would rather dislike it), but this is a reality.

You are required to follow the rules. Otherwise there will be no dialogue.

I am writing this in English because I understand that you are one of those Ukrainians who do not _want_ to learn Ukrainian. I do not believe that mentally healthy  people _unable_ to learn language while living in a country can exist. So maybe you at least will learn English.

All the best.
« Змінено: 2004-07-24 18:44:45 від dmytro »

Відсутній Alber

  • Новачок
  • *
  • дописів: 22
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #21 : 2004-07-24 19:28:22 »
В не повірите, пан Ковальов, але я доволі сносно розмовляю та пишу на український (в межах професійної та побутової необхідності зрозуміло). Також я завжди намагаюся розмовляти мовою свого співрозмовника (в межах 3 мов - рос., укр. та анг.) Але крім того я дуже вірю та поважаю (можете назвати мене ідеалістом) принципи демократичного суспільного устрою. Мається на увазі признання того, що люба думка не є кінцевою та єдино вірною, а також випливаюче з цього поняття толерантності та поваги думки іншого. В розрізі питання цієї теми форуму це можливість спілкуватися тією мовою в своїй країні, якої тебе навчили в цієї ж рідній країні.

Напевно, як я вже зрозумів, ці риторичні питання, що я їх завдав, матимуть тенденцію до флейму (до речі, це не українське слово - чого ви його використовуєте на цьому форумі). Розуміючи це, я також дуже проти пустослових сперечань та "биття себе у груди". Тому знімаю більшість запитань, крім одного. Чому  я громадянин своєї країни не можу розмовляти на форумі одною з мов своєї країни (тільки давайте не будемо говорити про офіційність мови - відсоткові співвідношення ви напевно знаєте)?

До того ж хочу сказати для уникнення деяких непорозумінь, що я усіма руками підтримую вашу роботу з адаптації вільного ПЗ для використання в Україні. Щиро бажаю вам подальшої плідної роботи. Також я чекаю на ті дні (я їх стовідсотково не побачу), коли в світі не буде сперечань, війн та т.і., що виникають переважно на основі конфлікту інтересів, думок а отже й намаганням владодержців "розділяти та правити" на рівні націй та народів. Це моє велике особисте переконання.

Хай щастить.

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #22 : 2004-07-24 20:14:53 »
флейму (до речі, це не українське слово - чого ви його використовуєте на цьому форумі)
Мені більше б подобалось "запальна суперечка". Замість "не треба флейму" чудово українською можна сказати "не розпалюйте пристрастей".

З приводу Вашого бажання спілкуватися російською: будь ласка, спілкуйтесь, але не в цьому форумі. Такі тут правила. Я думаю, що Ви зможете досить легко відшукати собі майданчика в тенетах як України, так і сусідніх держав, де російська сприймається легше. Тут - ні.

Пояснювати зайвий раз чому так, я не буду.  Ви зможете знайти достатньо пояснень такого рішення, яке було прийнято ще під час самих ранніх стадій існування цього майданчика, як в архівах поштових розсилок, так і в цьому ж форумі. Як я розумію, знання української не стане Вам на заваді.

Пропоную більше не повертатися до цього питання.

Дмитро Ковальов.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #23 : 2004-07-24 22:51:49 »
Я, з свого боку, був би трохи менш оптимістичним щодо японців.

Підтверджую, у них з мовою наче щось схоже -- все більше й більше запозичень, так я чув... А як ситуація зараз? Все так само?

Так між іншим, в розділах, де народ очікує суто технічних тем, національні питання краще не піднімати. Наступні дискусії таких ухилів зноситимуться звідти без попередження. Прямцем до /dev/null.

Окрім того, тут взагалі бажано б не торкатись національних питань як таких. А то тут наче діти малі, не знають, чим завершуються такі дискусії.

В попередніх абзацах прохання слід розуміти як жорсткі вказівки. Пояснюю, що ми спільнота не політична. Зокрема тому пояснюю, що тут час такий -- вибори наближаються, кров гріється... Тут цих тем нехай не буде. Ми домовились?

Правила змінюватись не будуть. Кінець. Крапка. Обговоренню не підлягає.

Відсутній Alber

  • Новачок
  • *
  • дописів: 22
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #24 : 2004-07-25 01:18:13 »
OK!
May the Matrix have you not!

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #25 : 2004-07-26 03:41:25 »
Підтверджую, у них з мовою наче щось схоже -- все більше й більше запозичень, так я чув... А як ситуація зараз? Все так само?
Так. Запозичень повно і дуже часто страшенно безглуздих. Замість своїх нормальних слів дуже модно вживати щось англійське (з обожнюючого ставлення до всього американського, можна сказати, що ці запозичення скоріше американські, ніж англійські). Найразючіший приклад може бути такий. Що б сказали в Україні, коли б на упаковці товару було написано:  "Калар:  [ ] ред, [ ] єлов, [ ] блу, [ ] грін" (тобто, "колір: червоний, жовтий, блакитний, зелений"). Квадратні дужки тут позначають квадратики, де ставиться пташка-відмітка, який колір товару всередині упаковки. А саме так воно інколи (добре, ще поки-що не завжди) пишеться на японських упаковках (японською абеткою -- катаканою -- але англійськими словами, хоча всі слова існують в японській).

І таких прикладів багато. Вцілому розповсюджені в Україні думки про якусь таку надзвичайно вивищену, художньо-просвітлену, мрійливо-само-зосереджену японську дзен-душу видаються дуже наївними і дитячими, як мрії про лицаря на білому коні, при ближчому ознайомленні з японським повсякденням.

dusoft

  • Гість
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #26 : 2004-07-26 04:42:47 »
Цитата
Так. Запозичень повно і дуже часто страшенно безглуздих. Замість своїх нормальних слів дуже модно вживати щось англійське (з обожнюючого ставлення до всього американського, можна сказати, що ці запозичення скоріше американські, ніж англійські).......

 :o Це жахливо. Куди дивиться їхнє міністерство освіти/культури, чи який там орган в них за це відповідає...

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #27 : 2004-07-26 08:17:58 »
Так, ситуація дійсно жахлива. Здається за чистотою мови тут ніхто на офіційному рівні не слідкує (в усякому разі я ніколи нічого такого не чув). Але навіть, якби й слідкував, то невідомо як це робити. Адміністративними засобами це не зробиш. Займатися пропагандою, популяризацією в засобах масової інформації хіба-що. Але японське телебачення -- це окрема тема (радіо ще гірше). Тобто, якщо ви вважаєте, що українське ТБ погане, це означає, що ви ще не знаєте яке насправді може бути погане ТБ.

Так було не завжди. Були часи, коли до мови ставилися трохи відповідальніше. Тоді теж запозучувалися поняття з західної культури, але для них намагалися придумати свою власну термінологію. (До речі, чомусь в Мозилі не друкується фрикативне г -- тобто г-з-хвостиком, всі інші програми нормально). Тоді з'являлися слова для бейсболу - "якЮ" (дослівний переклад - м'яч у полі), картопля - джягАймо (бульба з Джаккарти). Зараз для картоплі практично офіційно вживається дві назви, стара - "джягАймо" і нова "потЕто" (potato). Молоко: стара назва гюню і нова міруку (тобто milk). Футбол, яким захопилися пізніше за бейсбол, вже отримав тільки американську назву - сАкка (soccer). Чим далі, тим стає гірше.

Вся японська попса співається з половиною англійских слів. Додайте сюди _чудову_ японську вимову англійської (love - рабу, girl - гару, to love a girl -- "цу рабу а гару" ) і картина буде повна (колись була якась така група чи то Пламя, чи ще якось, співали "ту бі ор нот ту бі зет із зе квешчьон, мір создан для любві, добра і пєсєн" Японська попса на 90% така).

Зі сторони це все сприймається ... м'яко кажучи ... цікаво. Через те, можливо, так само ... цікаво ... мені сприймається, коли пишуть "плугін для ... чогось там". Я особисто знаю, що народ який таким чином "навчається" сприймається зі сторони смішно і жалюгідно. Не хотілось би, щоб українці сприймалися іноземцями так.

Для особливо зацікавлених можу порекомендувати майданчик http://engrish.com

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #28 : 2004-07-26 20:10:53 »
Ну от. А тепер подумаймо, шановна громадо, над цим фактом, і зробімо висновок: скільки в нас буде запозичень, якщо тут всяк розмовлятиме по-своєму... Нічого не маючи проти російської як такої, все ж хотілося б, аби суп був окремо, а мухи окремо. А то неможливо ні слухати, як калічать на телебаченні та в ЗМІ українську мову (недавно прочитав, що "тіло було кріміровано", це й росіянам буде смішно -- не од крЕматорію, а від крИміналу), ні як такі ж збочення витворяють певні російськомовні нардепи над російською ж-таки мовою...

Відсутній Андрій Маланчук

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Нова послуга по росповсюдженню Linux
« Відповідей #29 : 2004-07-27 18:31:08 »
        Я буду наполягати на тому, що на Україні ПЗ повинно бути на українській мові!!!
А кожному, хто займається розробкою чи перекладом ПЗ на Україні, наполегливо рекомендую ознайомитися з цією книжкою П.Штепи http://odin.prohosting.com/~moskovst/
« Змінено: 2004-07-28 11:54:35 від puph »