Автор Гілка: Яка вона, ідеальна ОС?  (Прочитано 19554 раз)

Відсутній uan

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #30 : 2004-07-23 19:19:38 »
А хіба їх мало - вузькоспеціалізованих дистрибутивів? Їх вже декілька сотень.

Українських (чи хоча б стандартизованих)?

Відсутній pmd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • все відносно...
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #31 : 2004-07-24 15:51:18 »
стандартизованих.
а голосування це не варіант.
краще було б опитувати тих чи інших спеціалістів які юзають певний софт
З повагою, pmd

Відсутній uan

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #32 : 2004-07-24 16:18:35 »
Нарешті!!!
Скачав Alt Linux Compact 2.3
http://ftp.chg.ru/pub/Linux/ALTLinux/

Із переваг:
- простий в установці;
- майже оптимальний набір софту;
- мені сподобався

Із недоліків;
- напено через недостаток місця нема деяких потрібних програм,
  але це не біда, на їхньому сайті є все;

Висновок:
  Майже ідеал, раджу всім.
« Змінено: 2004-07-24 16:19:13 від uan »

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #33 : 2004-07-25 12:44:22 »
На поточний момент ідеальна ОС - Win2000 SP4.
Слава Україні!

Відсутній vitalis

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 112
  • Карма: +0/-0
  • Як воно?
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #34 : 2004-07-25 22:48:56 »
В цьому дизайні мене ду...же нервірують квадратні посилання.
Думаю багато людей зі мною погодяться: квадрати геть.
Як на мене, то це дуже оригінально і гарно. Щоправда, якщо посилання велике, то текст праворуч починає стрибати :-X
«Чтиво» - е-бібліотека україномовної літератури на всі смаки
Домівка.net - національний портал

Відсутній uan

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #35 : 2004-07-27 23:29:50 »
На поточний момент ідеальна ОС - Win2000 SP4.
Людино!!!! Ти зайшла явно не на той форум. Слово Win.... тут взагалі неумісне.
Windowos та ідеал - це взагалі повна дурня.

Відсутній pmd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • все відносно...
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #36 : 2004-07-28 18:16:44 »
Та чого ви на ті форточки так накинулися. Працює то й працює. Ми говоримо про ідеальну оську. Як на мене то все таки MacOS. Як мінімум вона до неї тяжіє. В купі з залізом.
А все решта - то кака. Бо залізо окремо, софт окремо, розробка окремо. В маках все гармонійно.
Звісно проти Юніксів нічо не маю. Люлю і ціную. І працюю на них. Я тіки за... Коли грошей на Мас нема))).
А взагалі ОпенСорс і Лінукс разом з ним - то прояв ідей Карла Маркса і Фрідріха Енгельса (з кожного по можливостях - кожному по потребах). Отаке...
А Біллі - капіталіст, гроші бере. От його комуняки і недолюблюють, кажуть шо куркуль.
Прямо як книжка пише.
З повагою, pmd

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #37 : 2004-07-29 13:18:53 »
Скажімо так, не було в мене та моїх замовників задач, які б не вирішувалися на Win2000. Це дуже стабільна ОС. Наприклад на одному підприємстві, на якому ми впроваджуємо свої розробки, на термінальному сервері працює одночасно 200-300 користувачів. І нормально. А сервер Оракла крутиться там же на солярці. І всі задоволені.
Слава Україні!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #38 : 2004-07-29 18:05:25 »
Та чого ви на ті форточки так накинулися. Працює то й працює. Ми говоримо про ідеальну оську. Як на мене то все таки MacOS.
Та ну? Може, та, що з іксом, чи я правильно зрозумів і мається на увазі класична (в котрій, так між іншим, багатозадачність така ж, як і в він3.1)...


Цитата
А  взагалі ОпенСорс і Лінукс разом з ним - то прояв ідей Карла Маркса і Фрідріха Енгельса (з кожного по можливостях - кожному по потребах). Отаке...
А Біллі - капіталіст, гроші бере. От його комуняки і недолюблюють, кажуть шо куркуль.
Прямо як книжка пише.
Та ну, хто вам таке сказав? І як спільнота терпить капіталіста Реймонда?

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #39 : 2004-07-29 18:09:04 »
Скажімо так, не було в мене та моїх замовників задач, які б не вирішувалися на Win2000. Це дуже стабільна ОС. Наприклад на одному підприємстві, на якому ми впроваджуємо свої розробки, на термінальному сервері працює одночасно 200-300 користувачів. І нормально. А сервер Оракла крутиться там же на солярці. І всі задоволені.

Хм... А той же Огакул на вінді не того... не загнеться?

Хоча в певних відношеннях 2000-ка справді як мур. Ганяю на ній Linux + X + KDE + Cygwin + esd + arts + noatun, так воно й музику гра і не падає одразу... Дві години тримається без проблем. Потім звуковий сервер KDE, як правило, відвалюється, але одного разу я без помітних глюків цілий день у KDE 3.2.3 просидів...

А коли іксами не гратися, то й узагалі не пада. Тільки от незручне воно, гидота...

Відсутній pmd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • все відносно...
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #40 : 2004-07-29 18:48:19 »
Та ні, та що з "Х".
І саме Лінуксу до неї ще ой як далеко.

Ідеальна ося то ще й така, яку і кретин за пару годин освоїть.
Хто-хто, а лінукс явно такою системою не є.
І добре. Кожному своє.

А ваш фанатизм до добра не доведе.
Наприклад, що ви скажете про Win2000Server + CitrixMetaFrame. Є аналогії під лінух з такими ж можливостями. Тільки не тре мені LTSP просувати. То далеко не те саме.
З повагою, pmd

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #41 : 2004-07-29 19:12:23 »
Цитата
Ідеальна ося то ще й така, яку і кретин за пару годин освоїть.

Так і проситься додати: "...і тільки кретин захоче нею користуватись". :))) Ну це так -- розрядити атмосферу.

Цитата
І добре. Кожному своє.

Та от власне. Я не за те, щоб говорити, яке добре є X, на противагу паршивим Y, Z, A, B, C і D; я за те, щоб пояснювати (так, щоб усі зрозуміли), як за допомогою вашого улюбленого X вирішуються певні цілком конкретні задачі й які виграші досягаються. Щоправда, тут ми обговорюємо відкриті рішення (одним боком MacOS X таким є, MacOS -- ні). Однак, якщо таке пояснення з'явиться, й не буде подано альтернативного варіанту з тими ж перевагами -- є ненульва ймовірність, що хтось це реалізує. Якщо тільки будуть хникати про те, що щось там ueber alles, а все решта sux -- справа з місця не рушить. Як кажуть, "коли вам потрібний X, ви знаєте, де його знайти". Крапка.
« Змінено: 2004-07-29 19:15:07 від JaFd »

Відсутній pmd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • все відносно...
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #42 : 2004-07-29 23:29:34 »
Давайте не будемо називати кретинами хороших юристів і домогосподарок... Просто для них це не головне.

І давайте надалі відразу закривати теми типу "Ідеальна ОС", "Windows vs. Linux" і тому подібні, а розглядати все як альтернативу, кращу чи гіршу (кому як пощастило) з описом переваг і недоліків (затрат часу, грошей, ресурсів).

З повагою, pmd

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #43 : 2004-07-30 02:22:48 »
Чому Windows не помре? сервери, фільми, музика... наївні ви. Ігри! Тут ні MacOS, ні, тим паче Лінюх, не зможуть тягатися з відомою ОС. Можливо ви не повірите, але цей фактор дійсно впливовий. Один знайомий програмер геймерського напряму повідомив мені, що за останній рік буджет гейм-ринку перевищив кіноіндустрію. Неслабо, правда? Правда більшу долю зайняв консольний ринок, ну і відповідно СОНІ вигребла більше всіх... Смерть ігровим компам давно прогнозували, але покищо цього не сталось.

Вінда - Сервер круто коли є потужна тачка і купа грошей на ліцензію. Хоча й з умовно необмеженими фінансами Yahoo! стоїть на FreeBSD, а  Google - на Linux. Windows простіший, але всеж в деяких (наголошую на цьму слові) випадках не достатно гнучкий.

Про продуктивність: WindowsXP більш продуктивна ніж Windows2000 з будь-яким SP - тут знову грає фактор функціональності - що вам потрібно: швидке виконання програм, чи ширші можливості сервера - в останньому випадку 2k краща, а Лінюх ще кращий, але не кожен його осилить. Це замкнене коло, по якому можна ходити нескінченно.

Чому я не знесу вінду.
 Adobe Photoshop
 Fine Reader
 WinAmp
 ZoomPlayer
 Partition Magic
 За спеціальністю потрібно знати Visual Studi &
 Delphi

Чому я не знесу Лінюх
 Vim
 bash
 mpg123, ogg123 ;)
 $
 гнучкість
 більшість людей його бояться
 швидший dial-up

а ігри найкращі все одно на PlayStation.. ;)

dusoft все ж не правий щодо низької якості софту під віндою є багато якісного софту. Приклади які я навів під Лінюхом відсутні, а їхні аналоги посередні, якщо не жалюгідні, і якщо хоча б є в наявності...

Тож ідеальна платформа є Windows+Linux+PlayStation2  ну можна й MacOS, але я її років 10 не бачив, тож тут ручатися не можу

Доречі не слід забувати, під яким ядром MacOS X сидить

P.S. Три броузера це круто!!!
P.P.S. MS IE - SUCKS, що не кажи
P.P.P.S. Дизайн жирний! Все круто
Ubuntu 8.04

dusoft

  • Гість
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #44 : 2004-07-30 02:50:59 »
Невже WinAmp, ZoomPlayer - це те через що б ви не перестали користуватися віндовсами? Фотошоп, ФайнРідер, ВіжуалСтудіо, то ясна річ... Але, виходячи з того що "За спеціальністю потрібно знати Visual Studi & Delphi" То фотошоп теж можна виключити з переліку, бо якщо ви не займаєтесь графікою професійно, то gimp'у вам вистачить(це ж просто справа звички до фотошопу). От би ще файнрідер зробили рідний для лінакса.. коли вони його вже зроблять...

Доречі, якщо взяти до уваги вартість..

P.S. Можете нічого не відповідати(навіть краще), бо не хочеться продовжувати цей безглуздий флейм, це просто особиста думка.