Автор Гілка: Программування під Linux  (Прочитано 4604 раз)

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Программування під Linux
« Відповідей #15 : 2004-08-22 01:16:53 »
Судячи з вашого опису ви досі підтримуєти дуже велику legacy system нормальне функціонування якої критичне для бізнесу. Вона і стала такою великою в основному через те, що  екстенсивний шлях розвитку простіший і безпечніший ніж докорінна переробка системи, але нескінченно нарощувати кількість компів неможливо, бо ця система почне розвалюватися.
повний сюр. На жаль я не маю ні часу, ні бажання для перевпевнення Вас. І для освіти. Якщо (коли?) Ви трохи попрацюєте в цій галузі, то маєте зрозуміти, що те, що Ви зараз пишете є дуже далеким від істини. Система з великою кількістю машин не розвалюється, вона значно стабільніше і надійніше за один-два монстри (вильоти системи обходяться *значно* дешевше фірмі -- на кілька порядків. тобто це може бути кілька сотень тисяч доларів, замість десятків чи сотень мільйонів).

Цитата
Але одного з ваших постів я не зрозумів в чому сенс встановлення солірісов на робочі місця? Фактично комп на робочому місті то клієнт сервера, йому не має  потреби обробляти велику кількість даних  ??? сервер. Так що клієнтом теоретичн може бути і ноутбук вашого трейдера і його PDA і навіть з мобілки через WAP можно отримати інформацію.  Так що здаєтся в вашої системи просто кривий дізайн, якщо на клієнті вам потрібні  дуже великі обчислювальні можливості.

Теоретично клієнтом може бути дійсно що завгодно. Навіть шматочок папірчика з олівчиком. Але теорія і практика різні речі. Біржова інформація з затримкою у 20 секунд уже коштує в кілька разів менше, ніж справжня жива інформація. А біржеві квоти з затримкою 20 хвилин надаються Reuters і Bloomberg'ом зовсім безкоштовно. В тому і причина, що Ви можете побачити біржеві квоти на сторінці в інтернеті кого завгодно, але використати ці квоти для торгівлі на біржі Ви не зможете ніяк. Тому й потрібно мати клієнта тут, під столом, який обробляє більшість запитів тут же і тут же на екрані й показує. І не залежить від ніякої мережевої затримки (xhosting дуже перевантажує мережу). Якщо Ваша задача надрукувати щось у Ворді Ви можете мати клієнта і сервера, для нормальної роботи в цій галузі де працюю я, це неможливо (звичайно, Sybase сервери знаходяться в машинному залі).

Щодо кривого дизайну, я, Вася, на Вас не ображаюся. Вам, дійсно, треба ще попрацювати з системами, які вимагають 24х365 режиму щоб апломбу у Вас трохи поменшало. Та й врешті-решт не я робив той дизайн, це навіть ніби-то як неформальний галузевий стандарт.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Программування під Linux
« Відповідей #16 : 2004-08-25 15:56:02 »
Аналог є - http://lidn.sourceforge.net/ . але він вже два роки не оновлювався. Додаткові книги для DevHelp можна пошукати в інтернеті.

Книгу по GTK+-2 (англійською) можна стягнути з інтернету, українських/російських немає.

Багато документації йде разом з пакетами для розробника (*-dev), шукати її треба в /usr/share/doc.
[Fedora Linux]

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Программування під Linux
« Відповідей #17 : 2004-08-25 22:11:07 »
тоді книги для DevHelp краше вже брати тут http://htmlhelp.berlios.de/books/devhelp.php
вони трохи свіжиші ніж на libdn (за 11/2003) але наскільки я пам"ятаю після їх інсталяціі прийшлося ще правити хмл які описують деякі з цих книг, бо там стрічка з назвою деяких книжкок були пусті, і ДевХелт показував  пусті розділи в свому дереві
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.