Автор Гілка: бойкот лафокс.нет?  (Прочитано 11560 раз)

Відсутній Andy Borovy

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 139
  • Карма: +0/-0
  • Працюю там, де цікаво
Re: роздача пінгвінів
« Відповідей #15 : 2004-04-22 11:27:57 »
може тоді зробити розділ на сайті розділ, який можна було б назвати "роздача пінгвінів" або ще якось - аби людина, яка бажає спробувати Лінукс могла б звернутись до спільноти і отримати компакти безкоштовно?

Тернопіль вас підтримує панове :)
Debian 3.0 r1 Woody Чекає на вас, також є ASP 9 Ural, FreeBSD 4.6, Knopix, при потребі можна дістати:
Adios 3.01, Blin 1.3 або 1.2.5, Cool_Linux 2.3, Knoppix 3.3 Lindows (версія невідома :( ), Stresslinux 0.2.6, Fedora (невідома версія), Gentoo (наче 1.4), Mandrake 9.2б RH 9,  Slackware 9.0...

через тиждень другий - з'явиться Debian 3.0 r2 :)
Без уст я іронічний жах,
Що упирем ікластим став би
З очима ніжними кульбаби,
Якби не очі в дзеркалах.

Відсутній SGh

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 258
  • Карма: +0/-0
  • Heavy Metal, Rock & Punk!!!
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #16 : 2004-04-23 08:56:11 »
Якщо мова йде про нову дошку в ЩОДО, то це запросто.

Мені потрібні:
1. Назва.
2. Короткий опис.
3. Модератор(и).
Назва - "Роздача пінгвінів"

Опис - "Тут кожен може безкоштовно отримати або поділитися дистрибутами Лінукса. Адміністрація сайту за дії учасників дошки відповідальності не несе." Ну приблизно так.

А модератором я б не проти, але доступ до інету у мене не постійний (тобто можу зникати на тиждень десь)... Став мене і ще когось.
Люди хто ще хоче модератором?

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #17 : 2004-04-23 15:19:53 »
Ну, я тут можу пом[оу]дерити -- однією дошкою більше, не помру... Тільки якщо щось специфічне має бути, то прошу одразу говорити :) За іншими дошками дивлюся й неначе не підвередився :).

dusoft

  • Гість
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #18 : 2004-04-24 03:09:32 »
Мене можна, буваю кожну ніч.. Та й інцеденти тут нечасто бувають... навіть можна сказит не буває їх..

Відсутній RomadinR

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 123
  • Карма: +0/-0
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #19 : 2004-04-29 20:04:10 »
Вибачте, що трохи повертаю назад до мови, та маю цікаву пропозицію (скоріше, мабуть, законотворцям): можливо, не варто загострювати цей мовний конфлікт  і піти на поступки (тільки не бийте! ) двомовності - надати статус державної російській, АЛЕ зробити ОБОВ'ЯЗКОВИМ для посадових осіб і ДЕПУТАТІВ ВІЛЬНЕ володіння ОБОМА мовами - може тоді всі питання знімуться самі собою.

Відсутній Led_ZX

  • Новачок
  • *
  • дописів: 49
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #20 : 2004-05-04 06:09:45 »
Лафокс я особисто збагатив десь гривень на 300. Мені дуже шкода, що мої гроші пішли до вилупків. Можна, дійсно, не звертати уваги на мовне питання у галузі розробки софта. Хоча то не є правильно. Але тут йдеться про бізнес. Сплачуючи цій людині, я підіймаю його бізнес і зміцнюю його  у його ж переконаннях. До того ж, у широкому сенсі, українець вже не зможе підняти такий бізнес, бо місце занято. До того ж немає іншого важіля впливу, як грошовий.
Висновок: лафокс бойкотую, листа доброго їм напишу, це я вмію.(До речі, болванки в них завжди вище формози не підіймались, а місяць тому те, що прийшло, взагалі не знаю, скільки жити буде.). Запропоную те, що маю, у Харкові. Але тільки українцям. Тобто, щоб не було питань, бо вже остогидло в ФІДО з'ясовувати, україномовним громадянам _України_  :P.

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #21 : 2004-05-04 15:12:56 »
Запропоную те, що маю, у Харкові. Але тільки українцям. Тобто, щоб не було питань, бо вже остогидло в ФІДО з'ясовувати, україномовним громадянам _України_  :P.
Ну вже аж так я б не радив. За це українців і не полюблять. А якщо садити лафокс, то чому б не руками росіян?

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #22 : 2004-05-05 16:53:17 »
Тарасе, попрошу трохи розвинути думку, мені аж самому цікаво стало :) Але в саму ідею я не в"їхав, признаюсь чесно.

Відсутній Led_ZX

  • Новачок
  • *
  • дописів: 49
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #23 : 2004-05-05 19:15:18 »
Ну вже аж так я б не радив. За це українців і не полюблять. А якщо садити лафокс, то чому б не руками росіян?
Поперше, чому українців хтось повинен любити? По-друге, чому має любити за "щось". По-треттє, чом я маюсь на це орієнтуватися? В-четвертих, у кращому випадку етнічно я особисто українець десь меньш наполовину. Так що піду я до хлопців у штаб УНА-УНСО, домовлюсь, і зроблю у Харкові "безкоштовний роздач слонів" ;) Але людина, котра хоче їх у мене взяти, хай спілкується доброю українською. :)
 А от що стосується "руками росіян", то цікаво! А розповіси?

dusoft

  • Гість
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #24 : 2004-05-06 04:11:50 »
А ще можна заказувати на opensource.com.ua

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #25 : 2004-05-06 09:04:43 »
Тарасе, попрошу трохи розвинути думку, мені аж самому цікаво стало :) Але в саму ідею я не в"їхав, признаюсь чесно.
А що тут розвивати чи в'їжджати. Якщо роздавати диски всім, в тому числі і росіянам, то вони також не будуть купувати в лафоксі.

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #26 : 2004-05-06 09:07:24 »
Поперше, чому українців хтось повинен любити? По-друге, чому має любити за "щось". По-треттє, чом я маюсь на це орієнтуватися? В-четвертих, у кращому випадку етнічно я особисто українець десь меньш наполовину. Так що піду я до хлопців у штаб УНА-УНСО, домовлюсь, і зроблю у Харкові "безкоштовний роздач слонів" ;) Але людина, котра хоче їх у мене взяти, хай спілкується доброю українською. :)
 А от що стосується "руками росіян", то цікаво! А розповіси?
Ах, була-не-була.  Дайош громадянську війну!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #27 : 2004-05-06 13:34:21 »
Давайте, я не проти роздавати навіть полякам (вони ближче до Львова, до речі ;) ). Тільки make peace, no war! \/

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
linux через emule
« Відповідей #28 : 2004-05-24 01:03:52 »
до речі - нещодавно подивився emule - повно можливостей закачати різні дистрибутиви - звичайно, якщо інтернет є більш-менш постійно. при цьому мене вразила швидкість - протягом робочого дня (8 годин) воно викачує більше 60 мегабайтів на швидкості обмеженій до 3 кбайт/сек.

dusoft

  • Гість
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #29 : 2004-05-24 01:48:08 »
Євгене, для лінакса - є чудовий проект aMule  %) користуйся їм.. :) доречі й під Вікна воно є... скоро повинна вийти версія 2.0.. вже є реліз кандидати..