Автор Гілка: бойкот лафокс.нет?  (Прочитано 11558 раз)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #30 : 2004-05-24 12:21:38 »
Bittorrent тоді вже.

dusoft

  • Гість
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #31 : 2004-05-25 01:27:19 »
А що то таке? Які особливості? Переваги, недоліки..

Александр

  • Гість
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #32 : 2004-05-28 10:09:41 »
чомусь мені знову здається що я створюю флейм, але все ж 5 копійок стосовно безальтернативності - я наприклад придбав мандрейк на vic-info.com.ua, було дешевше ніж у лафокса, ще й на якісних болванках. (це - не реклама вік-інфо :)

Також можна вже придбати просто на розкладках, принаймні у Києві. був десь із місяць тому на петрівці - бачив розкладку з непоганим вибором дистрибутивів Лінукса. У переході на м. Льва Толстого бачив мандрейк. На м. Контрактова площа біля зачиненого виходу з метро надибав компакт з підбіркою софту під Лінукс. щоправда, не дивився що там всередині.

Крім цього є й інші інтернет-магазини. Так само можна брати у знайомих - я наприклад взяв у знайомого asp, йому дав переписати мандрейк.

Хотілося б все ж якогось позитиву від своїх повідомлень :) Пропоную трохи змінити тему. Наприклад - як зробити так, щоб не потрібно було взагалі платити за безкоштовне ПЗ. Можливо, можна розробити систему обміну? Наприклад: в мене є 2 дистрибутиви (мандрейк 9.2 та асп 7.3) та cd-rw. можу поділитись. наприклад, відіслати комусь копії (проте мабуть не частіше ніж раз на місяць) в інше місто, за умови що людина поширюватиме це далі на тих же умовах.

Виглядає трохи ідеалістично, проте може хтось зможе доповнити та розвинути ідею?

Щодо альтернативи - http://opensource.com.ua.


Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: бойкот лафокс.нет?
« Відповідей #33 : 2004-09-10 20:35:49 »
до речі замовив на опенсорсі пачку компактів - непоганий сервіс. як розберусь з отриманим - напишу до роздачі :) як би їх ще культурно вмовити зробити український інтерфейс для сайту?