Автор Гілка: до модераторів: чи вважаєте ви коректним малюнок?  (Прочитано 1793 раз)

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Панове модератори!

Мені в приват надійшло повідомлення що мій малюнок (див. ліворуч) не є цілком коректним для нашого форуму. Прошу вашої поради. Якщо скажете що некоректний - одразу приберу.

k_ilya

  • Гість
Все коректно! Це ТВІЙ вибір
Доречі, гляньте на пошуковий сервер http://gik.kiev.ua
« Змінено: 2004-11-04 12:56:29 від k_ilya »

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Якщо чесно, то мені це все одно. Якщо на малюнку нема посилонів на кілька веселих літер, і нічия гідність не ображається (є, щоправда, люди, котрі на все образяться -- хоч би й на те, що сонце зі сходу сходить, але не про них мова). Наприклад, я -- особистість яскраво аполітична, проте не збираюсь вимагати таких же переконань од кожного, хто до мене хоче слово сказати.

Проте просив би також зважати на певний нюансик: ми тут займаємось лін*ксом, а не політикою, якось не хотів би, щоб між цими речами ставили знак рівности. А то якщо буде певний збіг обставин -- щоб невинних не карали, і щоб ми могли працювати й далі, і щоб сайт розквітав жовтогарячим кольором і далі, хоч би й усе навкруги заблакитніло... Ну ви мене зрозуміли, нічого такого я не казав :)