Автор Гілка: David Lynch  (Прочитано 2798 раз)

dusoft

  • Гість
David Lynch
« : 2004-03-25 01:39:42 »
Кому подобаються його фільми? Які ви дивилися? Враження? Чи можна де дістати усі серії серіалу twin peaks не на VHS??? ?

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: David Lynch
« Відповідей #1 : 2004-04-05 02:09:38 »
Хм, Ви, мабуть, не там шукаєте  :)
Ubuntu 8.04

dusoft

  • Гість
Re: David Lynch
« Відповідей #2 : 2004-04-06 04:47:50 »
Звісно я не тільки тут шукаю, : ) але сподівався знайти тут когось, хто полюбляє роботи цієї геніальної людини... але щось ніхто мабуть навіть серіал Твін Пікс не дивився... дивно...

Відсутній vitalis

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 112
  • Карма: +0/-0
  • Як воно?
Re: David Lynch
« Відповідей #3 : 2004-04-07 01:36:15 »
Звісно я не тільки тут шукаю, : ) але сподівався знайти тут когось, хто полюбляє роботи цієї геніальної людини... але щось ніхто мабуть навіть серіал Твін Пікс не дивився... дивно...
Серіал навіть дивились :), але у мене кіна нема.
«Чтиво» - е-бібліотека україномовної літератури на всі смаки
Домівка.net - національний портал

AIR

  • Гість
Re: David Lynch
« Відповідей #4 : 2004-12-29 18:38:36 »
Звісно я не тільки тут шукаю, : ) але сподівався знайти тут когось, хто полюбляє роботи цієї геніальної людини... але щось ніхто мабуть навіть серіал Твін Пікс не дивився... дивно...


Я теж в захваті від Твін Пікса та Лінча в цілому. Дуже подобається і Lost Highway та Elephant man.  8)
Давно шукаю ТПікс у записі.
Є один варіант :
Спробуй www.david-lynch.info. Там можна придбати усі серії ТП на будь яких носіях за вибором, хорошої якості та перекладом. Також є інші роботи Лінча, навіть короткометражні та рекламні ролики.
Щоправда, на це потрібно трохи грошей :-/

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: David Lynch
« Відповідей #5 : 2005-01-06 11:19:36 »
Хех, до бiса багацько хочуть - 500 рублiв мiнiмальне замовлення - це ж буде сотня гривень... Я б радив звернути увагу на домашнiх тварин - кiз, вiслюкiв та iншу живнiсть :о))
Щоправда, там сумнiвно з законнiстю, але я чомусь сумнiваюсь, що david-linch.info перерахову? Лiнчу вiдсотки з продаж ;о)).
Читайте документацію - вона кермує.

dusoft

  • Гість
Re: David Lynch
« Відповідей #6 : 2005-01-10 01:22:33 »
Ось тут можна дещо придбати:
http://twinpeaks-ua.narod.ru/shop.html