Автор Гілка: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?  (Прочитано 5353 раз)

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Проблеми
[/color][/size]
  • Немає коштів, фактично - я на зірах. Я не витрачаю кошти на різню дурню (я не курю сиґарет, я не п’ю алкогоголю, і не вживаю ніякі інші види хім. наркотиків, крім мальованої відео-порнухи  та відеоігор... :D ), і звик жити, м’яко кажуче, "на вузьку ногу", але інколи є бажання погратися у "Фаллаут 4", тому хочеться коштів. Але.. Реально, я не буду витрачати кошти, на такі дурниці, навіть якщо, якимось дивом-юдом здобуду їх багацько. Є багато місць, де вони потрібніші, наприклад: допомога пораненим солдатікам, чи біженцям, чи чорношкірим дітям, хворим на рак губи. Загалом, мається багато місць, де кошти дуже потрібні.. Невиправний альтруїст, якого  вже не зміниш, чорти б мене побрали.... :(
  • Я не звик до нудної роботи, чи до колективів, чи до ще чогось подібного. До того ж маю, просто неймовірну здатність налаштовувати проти себе людей. Зокрема через мій жахливий характер, та м’яко кажучи, дуже загострене відчуття (не)справедливості... Люто не терплю брехні, а особливо пустих_І/ТА_АБО_фальшивих ідей, через які страждають(ли/тимуть) безневинні.
  • Дуже слабко підходжу для фізичної праці - через різні захворювання, принаймні , нудної фізичної праці. Звичайно, я займаюсь спортом, кожен божий день. Зокрема, вправи на прес, біг, не важка штанга, перекладинка + бруски. Але Я сильно не подобаю до тяжкої фізичної праці, і буду десь-там "пахать" тільки у випадку, коли зовсім не буде чого "жрати".  
  • Різні інші.

Вирішення
[/color][/size]

Все просто, та елементарно, мій любий друже Ватсоне! Я стану могутнім хакером, обкраду мафіозі, стягнувши у них, мільйон-другий американських гривнів, і віддам їх, майже всі "туди де потрібно" , а 15 тисяч залишу собі, і покладу їх у "банку", цього мені вистачить до старості!

І тут постає закономірне запитання
[/color][/size]

А як мені стати отим , могутнім хакером?

Ну, допустимо, час у мене є. Це вже добре, правильно. Ну, бажання теж є, не дуже сильне, правда, бо поки-що, цей весь "хакірізм" нагадує мені якусь нудятину... Але надіюсь, коли Я почну розуміти , щось у цьому, можливо тоді зробиться цікавіше?

  • Із чого б, почати?. Ну у мене план такий: 1 - Базові знання про машини (наприклад кн. Тенненбаумів, але ця хрінь нудна як трухлява дровиняка і призначена для ВУЗ-ів :/, а не для "самоедюкейшена".  ), 2 - Інтегральні контури та мнемокоди, (взагалі не знаю цікавої літератури із цього приводу :(, є "Практикум по Асемблеру -автор Голубов, але пипець нудно...) ), 3 - Архітектура з’єднувальних мереж, у п. "Інтернет", і мій улюблений "Тор", "І2Пі", "Фригідонет", т.д.  4 - Об’єктно-орієнтувальне Програмування, у п.  С#, C++,  трішки Java, трішки Пітона, та інших тварєй :D
  • Яку ОС краще використовувати для навчання, і які цілі краще обирати для почаку?  (у планах, із допомогою Talis/Kali Linux, пробратися на ПК родича (Віндовс 8) і накарякати там щось здоровенними літерами по "робочому столі", цензурне звичайно, але щоб смішне - :D )
Загалом, Я сильно заплутався, у тому - що робити, через це будь-які поради вітаються. Можливо, хтось знає як навчатися, і підкаже мені.

Завчасно !Дякую!.

Із повагою до хороших людей, OzySTS275M.  
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #1 : 2016-03-19 21:57:06 »
Хакероїду випить трішки,
Святого ману смачно покурить,
Почіхрать сраку рано-вранці,
І до обіду на всьо забить.
      
           [size=9](с) добра людина aka f1g4r0[/size]
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #2 : 2016-03-20 18:49:48 »
Хакероїду випить трішки,
Святого ману смачно покурить,
Почіхрать сраку рано-вранці,
І до обіду на всьо забить.
      
           [size=9](с) добра людина aka f1g4r0[/size]
Точно, трєба запитати у англомовних та російськомовних "джіків" . Благо, інтернет дозволяє, ніяких тобі кордонів чи "націй" :) . Ну, якщо не рахувати КНР, КНДР , та російський сором ХД  і деякі інші..  Дякую за пораду.
« Змінено: 2016-03-20 18:50:52 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #3 : 2016-03-20 20:03:55 »
завжди будь ласка.... звертайтесь ще... завжди раді допомогти і відповісти на найтупіші питання... бо це ми , добрі і гарні...
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #4 : 2016-03-21 01:31:41 »
завжди будь ласка.... звертайтесь ще... завжди раді допомогти і відповісти на найтупіші питання... бо це ми , добрі і гарні...
Взагалі, Я не говорив що відповідь дана вами... ХД Але, нехай. Бачите, у вас тут "найтупіші запитання".
А ось тут цілі науково-дослідні інстинути із дитинства навчають як стати могутнім ХАКЕРОМ!  
Цитата
КриптоДітки@ Американські, Майбутні Кодостворювачі & Кодоруйнівники

https://www.nsa.gov/kids/
Як це воно, ото таке коїться? На єдиному сайті тисячолітньої нації, по лінуксах, "нацйтупіші запитання", а у френкенштейна якому і 500-та років немає, "чорні" якісь та "жовті-косокі" , у перемішку із "жидами" навчають діток Криптограхвії, буквально "із садіка", гееее, не "туди мабуть ревуть воли, ой не туди.." :D.
 (і доречі, тамички, у сто разів кращий дизайн ніж "гармонія божественних, світопанувальних, активних кольорів" на linux.org.ua :P)

Ой, святий коловрате! Страшне скоїлось, оця організація raec.ru/  теж подібне виробляє! Не у ту сторону коловрат пішов, не у ту.... Жахи-страхи... :D

Вибачте, тут дозволений помірний флейм! Реально, ще раз вибачаюсь, якщо щось не те написав.
Просто це факти
.
Класна емблема! Я маю на увазі, дизайн, я також хочу таке намулювати!
« Змінено: 2016-03-21 01:33:37 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

r00t x

  • Гість
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #5 : 2016-03-21 02:28:29 »
Класна емблема! Я маю на увазі, дизайн, я також хочу таке намулювати!
ну так намалюйте. Але якщо шозь молувати, то магутнім і всьомогущім хакєром ...  :-/
---

Почніть з bash-скриптування.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #6 : 2016-03-21 22:22:21 »
Класна емблема! Я маю на увазі, дизайн, я також хочу таке намулювати!
ну так намалюйте. Але якщо шозь молувати, то магутнім і всьомогущім хакєром ...  :-/
---

Почніть з bash-скриптування.
А чому із баш? А не із основ Архітектури Машин? Типу, "знизу-вгору", буде краще, чи ні?  

П.С. Я у стеганографію не граюсь, по-перше , бо невмію, по-друге, бо не хочу.
« Змінено: 2016-03-21 22:22:42 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #7 : 2016-03-21 23:19:32 »
Прочитав заголовок. Прочитав вміст повідомлення. Спільного у них не знайшов нічого.
Спочатку пишете що хочете стати хакером, а потім пишете що хочете стати злочинцем  :-/
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #8 : 2016-03-21 23:39:15 »
Прочитав заголовок. Прочитав вміст повідомлення. Спільного у них не знайшов нічого.
Спочатку пишете що хочете стати хакером, а потім пишете що хочете стати злочинцем  :-/
Kindergarten.

idontremember

  • Гість
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #9 : 2016-03-21 23:52:05 »
А чому із баш? А не із основ Архітектури Машин? Типу, "знизу-вгору", буде краще, чи ні?  

П.С. Я у стеганографію не граюсь, по-перше , бо невмію, по-друге, бо не хочу.
1 тому що баш може і блондинка вивчити та зрозуміти.
2 з чого не будь почніть. Далі вам буде зрозуміліше що і куди.
3 про ваші "пісі" - я не зрозумів. Яка стєнографія?

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #10 : 2016-03-22 00:43:01 »


ну хоч клавіатурку подужає, набираючи купу ось таких довжелезних повідомлень.... там вже й до кулхацкіра недалеко... Ozy, ми в Тебе віримо... "нехай щастить"
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #11 : 2016-03-24 04:03:40 »
Прочитав заголовок. Прочитав вміст повідомлення. Спільного у них не знайшов нічого.
Спочатку пишете що хочете стати хакером, а потім пишете що хочете стати злочинцем  :-/

Тобто на вашу думку , викрасти ресурси у "поганих" і передати їх на допомогу фондам по лікуванню раку губи серед дітей Африканського континенту є злочин? Із формально-держ.правової точки зору, звичайно. Але із морально-етичної, не зовсім. . . Розумієте, у цивілізації людей, є дуже сильний дизбаланс, який так, чи інакше, буде урівнюватися.

Звичайно Я тут не згоден із комуняками про "всих уравнять, а ми, то є єсть партія, будем немного повіше вснх ..." . Але вибачте, коли мільйони людей дохнуть по-причині нестачі їжі та води у Африці, а у "Голівуді" будують черговий маєток, на ресурси від якого могло б о-пів Гани жити з тиждень . . . Ну скажімо так, володарь того маєтку, зможе перебитися і у "пент-хаусі" якогось хмарочосику, і при цьому не здохнути.
Дизбаланс буде завжди, просто є різні ступені його. Якщо мільйонам людей не має змоги навіть вижити, не те що "жити", а інші будують іподроми, мало їх не золотом прикрашаючи, це вже не є добре.

На-криштально чисто, моя думка. Прочитайте Ґерберт Уеллс - "Машина Часу", Я колись у "Хрестоматії" прочитав, мені сподобалось.

1 тому що баш може і блондинка вивчити та зрозуміти.
2 з чого не будь почніть. Далі вам буде зрозуміліше що і куди.
3 про ваші "пісі" - я не зрозумів. Яка стєнографія?

аааааааааххххххххххххххххю. Так можливо перед "башом" потрібно зрозуміти як працюють машини? Я із "чого-небудь" і почав, - книга Теннебаумів ( "Modern Operating Systems" ) Я там пару стр. прочитав, і мені стало нудно, ще і по анґлійскі.... :-/ , І хезе, мені баш, отой є незрозумілий.

Стеганографія — загальна назва для методів маскування інформації, за інформацією. Типу:  
Цитата
{. . .} Ну це так тупо, неначе "Уха це вухо чи суп???"  Як можна творити зло, (зло у моєму розумінні, є свого роду, зручне найменування для певного виду фактів) і люто, сліпо, вірити що твориш "Добро во благо" :( .

Націоналізм - це утоп3і2я1, контр4о3л2ь1 збіднілими1, ств7о6р5е4н3н2я1 ворогі2в1, спот8в7о6р5е4н3н2я1 фактів (історичних)2:1 наприклад, взяти бредні тих-же Хердерів-Гердерів {. . .}
Це повідомлення здається більш-менш звичайним, але звернувши увагу на кольори, а саме #341728 та #341716, перше що ми помітимо — ці два числа відрізнаються на HEX 12, перебираючи різні варіянти, ми відкриємо для себе, що якщо рахувати кирилічні літери з кінця до початку у повідомленні після абзацу, та скласти слово із літер нумерація яких співпадає за значенням та порядком із циферками у першому колірі (DEC формат), ми отримаємо слово "ПРИВІТ", далі пропускаючи слово "фактів", і знову підставляючи різницю HEX 12  — у DEC 12, ми отримаємо ":)", зліпивши до купи ці два словечка, ми отримаємо "ПРИВІТ:)".

Звичайно , ніякий ідіот не буде передавати у вигляді стеганографій відкриту інформацію, а звичайно це буде жорстко шифрована хрінь.
І звичайно, все це можна нашаровувати і комбінувати, майже унеможливлюючи розкодування такої хріні "простими смертними".
І звичайно, методів існує скільки ваша фантазія дозволить.
І звичайно, якщо інформація зашифрована це не означає що то правда..., тим-більше, якщо ви змогли то розшифрувати. . .


https://en.wikipedia.org/wiki/Steganography — Стіганограхвія .

https://en.wikipedia.org/wiki/Johannes_Trithemius — Святопанувальні геометрії , ахахахахаха, та активні "жовто-блакітні" , божественні кольори. "фейспалм" .

http://ciphersbyritter.com/ — Купа нуднячого інфо, про шифри/коди бла-бла-бла.


 


ну хоч клавіатурку подужає, набираючи купу ось таких довжелезних повідомлень.... там вже й до кулхацкіра недалеко... Ozy, ми в Тебе віримо... "нехай щастить"
Приємно вірити у щось, більш-менш реальне? Правда?
Бо дуже погано, коли все життя вірив у якусь міфології, вклав туди неймовірну кількість сил, а воно виявилось, простою брехнею. . .
Саме тому, потрібно критично ставитися до, різного роду, "проповідників ідей". Як, у принципі, і до ідей , що вони проповідують, також.  
« Змінено: 2016-03-24 06:35:30 від OzySTS275M »
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

r00t x

  • Гість
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #12 : 2016-03-24 11:59:58 »
Off-topic:

ну хоч клавіатурку подужає, набираючи купу ось таких довжелезних повідомлень.... там вже й до кулхацкіра недалеко... Ozy, ми в Тебе віримо... "нехай щастить"
Краще б він почав вивчати баш-скриптування, ніж розмальовуватись на форумі різними, уссякими кольорами.
.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #13 : 2016-03-24 14:03:09 »
Тобто на вашу думку , викрасти ресурси у "поганих"
Крадіжка — злочин, незалежно від того що у кого вкрали. Та й хто ви такий, щоб вирішувати хто є «поганий» а хто ні?

Розумієте, у цивілізації людей, є дуже сильний дизбаланс, який так, чи інакше, буде урівнюватися.
Не дай Боже. Якщо дисбалансу не буде то людство скотиться у кам'яний вік. Або просто вимре. «Коли у суспільства нема кольорової диференціації штанів, то у нього нема мети! Нема мети — нема майбутнього!».

Ну й взагалі, ви трохи помилились з місцем для обговорення подібних питань. Особливо якщо врахувати той факт, що ви демонструєте відверту необізнаність у речах, про які пишете.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Як зробитися могутнім ХАКЕРОМ?
« Відповідей #14 : 2016-03-25 03:18:41 »
@ r00t x — Ага, і перетворитися на тупого "технаря" (у чи не найгіршому сенсі цього слова), просто заучуючи інтсрукції, та вірячи , випучивши очиська , та пускаючи слину отим ідійологам? А коли скажуть "стрибай! во славу" то запитувати "як високо" ?
 Ні, Я звик не довіряти пустим ідеям та єпічним промовам, та просто "зубрити мануали". Можливо, Я тому і тупий, але принаймні, почуваюся вільно :) .  І тому Я на цьому форумі, бо мені цікаво, що про мої думки на рахунок *ізмів усіляких (а особливо після того, як Я прочитав бздурятину про "божественні кольори" отого 0rest.dreamwidth.org), гадають українські програмісти (ну , нажаль, тут не змогли зарадити моїй проблемі із інетом , хоча, вона явно не проста, бо не змогли зарадити і на linux.org.ru).
Але звичайно, люди які закостеніли на якомусь, віросповіданні чи ідеолгії, наврядче зможуть щось цікаве розповісти , по даній темі (маю на увазі *ізми, та їх історію). — Це моє враження про linux.org.ua, принаймні поки-що.

@prapor"Ватсоне, витягайте плуг, бо трахтор димиться уже!" :D

Ну так , немає різниці чи у "поганих", відібрати деяку кількість ресурсів, чи у "хорошиш" . Це їх не уб’є. Тим більше, якщо вони будують іподроми, для розваги, за ресурси якими можна "годувати" цілі бідні держави, та величезні купи людей, при цьому знаючи, у якому ті люди, положенні (а незнати вони НЕ можуть, майже у принципі... тому-що зараз не Середньовіччя) — вони апріорі не є "хорошими".

Хто вам говорив про "знищення дизбалансу" ??? Ви якось дивненько читаєте повідомлення, речення-через-речення. Дизбаланс буде, і із цим, наврядче щось можна скоїти. АЛЕ. Є різні його ступені.
Наприклад: багаті (назвемо цей розтягнутий прошарок особин, одним словом, звичайно абстрагуючись і тільки для завдань із зручності) будують із золота замки на п. Марс, при цьому бідні (також сильно абстраговане визначення) у своїй ПЕРЕважній більшості мають: три-разове харчування, достатню кількість питної води, мінімальні послуги Мед. інфраструктури, місце проживання, мінімально устатковане щоб захищати людей проти примх природи т.д. ;

багаті будують розважальні центри, бюджет яких по порядку є рівним бюджетові тієї ж багатостраждальної України, при цьому бідні, у своїй ПЕРЕважній більшості НЕ мають: нормального харчування, достатньої кількість питної води, мінімальних послуги Мед. інфраструктури, місця проживання, мінімально устаткованого щоб захищати людей проти примх природи т.д.

Тобто, ящо Ви з’їсте  0,01 нанограм Менделевіуму, Ви нібіса не відчуєте, навіть, але якщо Ви захаваєте 1 кг , смашного, вітамінізуючого, Менделевіуму, м’яко кажучи, це не буде сприяти доброму самопочуттю, та заряду бадьорості на цілий день . :D.

Це Я до того, що важливо не тільки що , а і в ЯКИХ кількостях. Наприклад, націоналізм корисний, коли його небагато, там, етно-фести, вареники, вишиванки, "реве та стогне..." і т.д. І це класно, і це добре, і це допоможе країні та її нарідові вижити та процвітати, але коли .... , ну Ви зрозуміли.

Накриштально чиста, моя думка.
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).