Автор Гілка: Adobe Reader 7.0 for Linux  (Прочитано 1536 раз)

Відсутній Fotokor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 90
  • Карма: +0/-0
  • Он воно як....
Adobe Reader 7.0 for Linux
« : 2005-04-15 05:03:47 »
Пишуть люде що новий 7-й Акробат
мовляв вийшов нинi - пiд Novell SUSE та Red Hat Linux
Хто вже поставив ? Чи набагато лiпше ?
« Змінено: 2005-04-18 14:23:34 від lvm »
Work Less - Live Longer

Відсутній Loof

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 77
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Adobe Reader 7.0 for Linux
« Відповідей #1 : 2005-04-15 08:21:03 »
Я взагалі то поставив 7 акробат під Debian. Можу сказати, що тормознутий він якийсь, повільно запускається і працює на досить неслабій машині. Можливо це через велику кількість плагінів (і для кого вони потрібні???), яких він запускає. Може хтось знає як їх повідключати, бо у мене не було часу з цим розбиратись?

Відсутній nickat

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 587
  • Карма: +0/-0
  • Debian user
Re: Adobe Reader 7.0 for Linux
« Відповідей #2 : 2005-04-15 10:06:33 »
Я взагалі то поставив 7 акробат під Debian. Можу сказати, що тормознутий він якийсь, повільно запускається і працює на досить неслабій машині. Можливо це через велику кількість плагінів (і для кого вони потрібні???), яких він запускає. Може хтось знає як їх повідключати, бо у мене не було часу з цим розбиратись?

Спробуйте xpdf.
Best regards,
nickat

Відсутній Євгеній Мещеряков

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
Re: Adobe Reader 7.0 for Linux
« Відповідей #3 : 2005-04-15 11:07:39 »
Я взагалі то поставив 7 акробат під Debian. Можу сказати, що тормознутий він якийсь, повільно запускається і працює на досить неслабій машині. Можливо це через велику кількість плагінів (і для кого вони потрібні???), яких він запускає. Може хтось знає як їх повідключати, бо у мене не було часу з цим розбиратись?

Треба прибрати всі непотрібні плагіни з директорії Reader/intellinux/plug_ins . Можна взагалі її видалити, а можна і залишити щось (я залишив ewh.api  та SearchFind.api, працює нормально).

Відсутній Loof

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 77
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Adobe Reader 7.0 for Linux
« Відповідей #4 : 2005-04-15 14:35:58 »

Треба прибрати всі непотрібні плагіни з директорії Reader/intellinux/plug_ins . Можна взагалі її видалити, а можна і залишити щось (я залишив ewh.api  та SearchFind.api, працює нормально).

Дякую за пораду, сьогодні спробую. А xpdf та похідні програми я б використовував із задоволенням, якби там можна було переглядати декілька сторінок документа одночасно і було перетягування між сторінками.
« Змінено: 2005-04-15 14:36:18 від Loof »

Андрій

  • Гість
Re: Adobe Reader 7.0 for Linux
« Відповідей #5 : 2005-04-15 16:02:18 »
Ну нарешті хоч щось під ляпіх може працювати з пдф-ами. А то зробиш в латеху документацію, букмарки, меню як треба - то під віндовз все красиво, а під ляпіх - не йде. Замість букмарків - кракозябри. не розумів юнікода. Але тепер, нарешті, поправили.

Відсутній deletaNT

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
Re: Adobe Reader 7.0 for Linux
« Відповідей #6 : 2005-04-15 17:11:32 »
KPDF - просто супер, авжеж для прихильників KDE ;) швидко виводить сторінки, небачив ще проблем із кирилицею, але ось пошук мене щось трохи непокоїть, просто працюю з документацією де може бути з 1500 сторінок

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Adobe Reader 7.0 for Linux
« Відповідей #7 : 2005-04-15 22:57:37 »
KPDF - просто супер, авжеж для прихильників KDE ;) швидко виводить сторінки, небачив ще проблем із кирилицею, але ось пошук мене щось трохи непокоїть, просто працюю з документацією де може бути з 1500 сторінок
Що саме непокоїть? У мене KDE 3.4 і з пошуком в KPDF проблем немає.
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Відсутній deletaNT

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
Re: Adobe Reader 7.0 for Linux
« Відповідей #8 : 2005-04-15 23:16:37 »
та щось пошук дово триває, десь з півхвилини приходиться чекати поки всі сторінки (1,5к) продивиться, навіть і не знаю яка система могла б швидше  :o

Відсутній Stas

  • Новачок
  • *
  • дописів: 23
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Adobe Reader 7.0 for Linux
« Відповідей #9 : 2005-04-16 13:51:32 »
Ставив на Gentoo - завантажується майже як xpdf - відображення дуже гарне, взагалі дуже приємне враження.
Перший раз завантажувався довго, але тільки перший раз.
XPDF не йде ні в яке порфвняння, KPDF не пробував - користуюся Gnome, але якщо він побудований на xpdf, то має бути те саме.
Best regards,&&Serhij Stasyuk

Відсутній sashko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 11
  • Карма: +0/-0
  • забіг на хвилину
Re: Adobe Reader 7.0 for Linux
« Відповідей #10 : 2005-04-17 21:51:30 »
поставив одразу в день виходу релізу і від цього часу активно користуюсь.
Враження:

(+) надзвичайно швидко запускається, в т.ч.  на великих документах. Деякі документи відкриває швидше ніж xpdf (не розбирався правда в особливостях документів)
(+) gtk2 інтерфейс на зміну motiff
(+) запрацював скроллінг мишею
(+) відмінно працює пошук по ключовим словам кирилицею
(+) відмінно працює copy&paste кирилицею, навіть намагається зберегти якесь форматування оригінального документу.
(+) доволі швидкий плугін до mozilla/firefox
(+) нормально відображаються малюнки в файлах створених в Tex. (xpdf спотворює їх так шо хоч стріляйся)

(-) інтерфейс створений на gtk2, але при цьому девелопери постарались зробити його максимально подібним до віндової версії, в т.ч. іконки, колір та форму кнопок і тулбарів. В результаті вся ця біда виглядяає пристойно тільки на дефолтній bluecurve або на якійсь іншій темі з сірим фоном тулбарів. При застосуванні gtk оформлень industrial, monkey (власними модифікаціями яких користуюсь я) на акробат болісно дивитись. І це при тому шо діалоги налаштувань і них на native gtk2.
(-) набридливий банер в правому верхньому кутку (благо, весь тулбар ховається за допомогою F8). Але це умовний мінус, оскільки прлдукт не опенсоурс, то і дорікати ми їм не смієм. З іншого боку, повної акробата під лінух не існує навіть в проекті, тому лінк з банеру веде на віндову версію. Питається якого... тоді він тут?

ну тобто остаточний висновок:
доволі добрий реліз, з суттєвими перевагами відносно версії 5, та без очевидних мінусів. Сподіваюсь шо adobe при всій моїй нелюбові до них, таки і надалі буде продовжувати таку добру традицію...


ps:
- вищзазначене викладено на основі порівнянь з xpdf, котрим користуюсь останні 3 роки. Досвіду користування kpdf, gpdf та іншими приблудами не маю.

- все це працює під FC3 на athlon (barton) 2500+ з  512Мб памяті.

ну а взагалі хочеться мати одну софтинку для перегляду всіх можливих portable форматів (ps, eps, djvu, pdf, multipage tiff, dvi... etc). І проект evince (http://www.gnome.org/projects/evince/) в цьому сенсі подає великі надії. За попередньою інфою, повинен бути в дефолтній збірці FC4.

Відсутній Loof

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 77
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Adobe Reader 7.0 for Linux
« Відповідей #11 : 2005-04-18 09:27:26 »
Без плагінів акробат став дійсно швидше запускатися, але працює і далі повільно під KDE. З гномом - значно швидше. Можливо тому, що у мене стоїть gtk-qt для KDE, який приторможує вивід графіки.