Автор Гілка: Ось вам, панове, відповідь на нашого листа :(  (Прочитано 9718 раз)

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Та я що, проти Linux? Я проти навязування. У мене практично всі програми вільні - тому звинувачувати мене в використанні піратських продуктів досить дивно.
Ви хочете навязати Linux. А треба боротися за відкритість форматів. Якби формат того ж "Звіту" був відкритий, то яка різниця, в чому робити звітність, в якій ОС чи програмі?
Слава Україні!

Відсутній PAL

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 317
  • Карма: +0/-0
  • Just linux admin
Та я що, проти Linux? Я проти навязування. У мене практично всі програми вільні - тому звинувачувати мене в використанні піратських продуктів досить дивно.
Ви хочете навязати Linux. А треба боротися за відкритість форматів. Якби формат того ж "Звіту" був відкритий, то яка різниця, в чому робити звітність, в якій ОС чи програмі?

Дуже рекомендую - перечитайте ще раз нашого листа (letter.org.ua).
Там НЕМА нав'язування. Тобто - хай використовують, що краще. А краще, на нашу думку - відкрите ПЗ. Хочу підкреслити - не лінукс, не bsd, не ОО, а відкрите ПЗ взагалі. Спробуйте для себе відповісти на питання, що я задавав, і Ви зрозумієте, чому ми так вважаємо.

MS - це корпорація, що поперд всього ставить свої інтереси (читай - прибутки). І це зрозуміло і нормально. Але чому ми повинні наповнювати чужі кишені? Чи знаєте Ви, наприклад, що MS хоче грошей за переклад ОС та офіс українською? В той час коли переклад російською був виконаний за рахунок розробника? Чи не дивно - ми ще повинні приплатити, щоб корпорація добре угніздилася у країні?

Взагалі, прикладів можна навести море.... Але хочу завважити - ми за ВІЛЬНЕ ПЗ, тобто апріорі не за нав'язування нічого нікому - ми за свободу вибору! Зрозуміло, це важче, ніж без вибору, треба трохи думати  ;)


Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
[cite]
Тобто - хай використовують, що краще. А краще, на нашу думку - відкрите ПЗ. Хочу підкреслити - не лінукс, не bsd, не ОО, а відкрите ПЗ взагалі.
[/cite]
Ну так це на вашу думку. А, до речі, сайт НБУ - на IIS. Як думаєте, вони погано розуміються на безпеці?
2 miwa
До речі, в мене під Win всі фільми йдуть одразу після встановлення. Бо я mplayer+Win32 codec користуюся :)
Слава Україні!

Відсутній papa

  • Новачок
  • *
  • дописів: 26
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
А, до речі, сайт НБУ - на IIS. Як думаєте, вони погано розуміються на безпеці?

А, до речі, сайт СБУ - на Apache. Як думаєте, вони погано розуміються на безпеці?
Я не чаклун - я тільки навчаюся

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Так це лише підтверджує мої думки!
По перше, апач цілком може бути запущений під він, а от ііс під ляпіх - ні. Та, думаю, там він під щось ніксове. Але - це ж конкуренція. І саме це потрібно, а не насаджування. Зробіть україномовний дистр прийнятного рівня, викиньте з нього купу сміття, розділіть на серверний варіант та десктопний, добийтесь сертифікації серверної версії в СБУ. Але не просіть це зробити президента.
І взагалі - до чого всі ці балачки?
Біл Гейтс - успішний бізнесмен, чому він не може бути радником нашого президента? Тому, що вам вінда не подобається?
Слава Україні!

Відсутній papa

  • Новачок
  • *
  • дописів: 26
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
По перше, апач цілком може бути запущений під він.

Server: Apache/1.3.29 (Unix) rus/PL30.19

Біл Гейтс - успішний бізнесмен, чому він не може бути радником нашого президента?

Біл Гейтс - успішний бізнесмен, тому він не може бути радником нашого президента !
(А може варто Ріната Ахметова також зробити радником президента  :))
« Змінено: 2005-04-21 16:58:11 від papa »
Я не чаклун - я тільки навчаюся

Відсутній PAL

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 317
  • Карма: +0/-0
  • Just linux admin
[cite]
Тобто - хай використовують, що краще. А краще, на нашу думку - відкрите ПЗ. Хочу підкреслити - не лінукс, не bsd, не ОО, а відкрите ПЗ взагалі.
[/cite]
Ну так це на вашу думку. А, до речі, сайт НБУ - на IIS. Як думаєте, вони погано розуміються на безпеці?

Сказати чесно? Погано  ;D
Я працював свого часу у банку. Так от, поштою НБУ віруси ще й як гуляли (особливо макро-вірі, з MS офісу)

Цитата
2 miwa
До речі, в мене під Win всі фільми йдуть одразу після встановлення. Бо я mplayer+Win32 codec користуюся :)

Це не одразу після встановлення. Кодеки та плеєр таки ж доставляються?
Ну немає підтримки MPEG4 у win після встановлення с дистру, немає %))

З тої ж самоі причини, чому щезли з Fedora - патентування (must die!)


Praporshic

  • Гість
Цитата
не так уж плох windows, как тут расписано, но для человека несведующего, и не разу windows не устанавливавшего, это тоже не так все просто... Просто мы привыкли к этим вещам, знаем, как эти проблеммки обойти, и это кажется нормальным, но - для непосвященного и привыкшего к иному, привыкать к windows тоже ой как непросто...
Дивно, але всі, кому я встановив лінукс, дуже швидко звикли до нього (це 2 компи та 7 користувачів на них) після віндів.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Цитата
Надіслано: PAL
Сьогодні 10:44, miwa написав(-ла):
Приклад? Тут - http://windowssuxxx.boom.ru/.
  
Деякі моменти суперечливі(можу аргументувати), але в цілому можна погодитися %))

Хех, продовжуючи можу сказати - КУДА, БЛІН, ЗАСУНУЛИ АПОСТРОФ?!?!? На його місці якогось біса російська "ё" тусується ще з 95-го року. >:( В лінуксі, звісно, все нормально. :D

Цитата
Надіслано: ZhouckA
2 miwa
До речі, в мене під Win всі фільми йдуть одразу після встановлення. Бо я mplayer+Win32 codec користуюся

...бо ти після встановлення ОС встановлюєш купу додаткового софта і навіть не задумуєшся над тим. Ставиш драйвери до відеокарти/принтера/dvb..., звично перезавантажуєшся кілька разів... Бррр...

Е, ну тоді мої шкарпетки врятовані ;) А якщо врахувати, що mplayer - це вихідець з юніксів, то взагалі файно :)
Читайте документацію - вона кермує.

Roman Kapusniak

  • Гість
Цитата
Біл Гейтс - успішний бізнесмен, чому він не може бути радником нашого президента?


А чому він не є радником американського президена?  :o

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Ой, а з чого весь цей шум-гам?

З того, що розсусолюють те, що всі вже й так знають?

От я думаю, що ZhouckA -- звичайний кащеніт-провокатор. Найліпше, що ми можемо зробити -- це знехтувати ним. І все буде спокійно, і небо буде ясне.

M: А ZhouckA за провокацію flamewar'у отримує черговий [+] в нагороду. Це другий. Третього не буде.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
А чому він не є радником американського президена?  :o

Фірма M$, власником та керівником якої є БГ, була звинувачена у монополії та нечесній конкуренції і її вина була доведена. Від виконання вироку (розділення на частини) M$ врятували лише дивні результати виборів - більшість американців проголосувала за Гора (який обіцяв виконати рішення суду), а меншість - за Буша (який обіцяв припинити справу проти M$) - і переміг таки Буш: http://www.cnn.com/ELECTION/2000/results/ . Багато чого дивного та незрозумілого може трапитися коли на кону 0.5 трильярда доларів. ;-)

« Змінено: 2005-04-25 14:19:21 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Так, очікується прихід демократів до влади на наступних виборах, республіканці на чолі з Бушем вже добряче піднадоїли рядовим американцям. Думаю Майкрософт відчуває це.
« Змінено: 2005-04-25 14:25:31 від tech »

Відсутній ihorsl

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 67
  • Карма: +0/-0
Незнаю панове ...

Мені здається шо тут ринкова конкуренція візьме верх !

Наприклад кому захочеться завалити ~ $200 за MS Office,
коли є нічим не гірший безплатний OpenOffice

Хто вміє рахувати гроші - той вибирає оптимальні варіанти,
а хо ні - той не зможе вести бізнес

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Так, очікується прихід демократів до влади на наступних виборах, республіканці на чолі з Бушем вже добряче піднадоїли рядовим американцям. Думаю Майкрософт відчуває це.

 І не тільки їм  ;) Сумніваюсь що "демократи" в Америці набагато кращі, просто це трюк щоб трохи заспокоїти маси підсунувши їм "демократів" а то без них рядові американці чого доброго могли б вибрати дійсно демократичну владу і тоді їхнім імперіалістичним олігархам прийшов би кінець!

Незнаю панове ...

Мені здається що тут ринкова конкуренція візьме верх !

Наприклад кому захочеться завалити ~ $200 за MS Office,
коли є нічим не гірший безплатний OpenOffice

Хто вміє рахувати гроші - той вибирає оптимальні варіанти,
а хо ні - той не зможе вести бізнес

Помиляєтесь у нас обидва офіси безкоштовні ;)
От колиб як у Росії спецназ в масках бігав і всіх за піратський софт в кутузку саджав то лінукс став би масовим. Чому не бігає -- МС не хоче щоб лінух став масовим.
« Змінено: 2005-04-25 22:34:21 від hse »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.