Автор Гілка: Випущено нову версію дистрибутива Mageia  (Прочитано 13990 раз)

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #15 : 2012-05-27 22:42:57 »
Почалось…

Я мав на увазі, що коли ви встановлюєте вами ненависний дистрибутив, там усе відразу оптимально підготовлено для використання. Користувача, якого цікавить колупання в конфігах, може їх колупати і там. Не забувайте, що в більшості людей час — гроші, тому таке колупання може коштувати багато грошей. Якщо вам подобається збільшувати своє IQ таким способом — будь ласка, проте навряд чи в інших людей є час на дурниці, коли потрібно Україну розбудовувати і на хліб заробляти.

r00t x

  • Гість
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #16 : 2012-05-27 22:52:31 »
Почалось…

Я мав на увазі, що коли ви встановлюєте вами ненависний дистрибутив, там усе відразу оптимально підготовлено для використання. ...

Чому ж тоді так багато скарг від користувачів оного дистрибутива? Я Убунту не ненавиджу, алі і не люблю. У мене дисків 20 всяких-різних версій Убунти - на колишньому залізі жодна не хотіла завантажитись для початку встановлення. І слава....  :) .
---
Ні не почалось - просто продовжується  ;D

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #17 : 2012-05-27 23:10:05 »
Ефект масштабу: багато користувачів — багато відгуків.

r00t x

  • Гість
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #18 : 2012-05-28 10:24:38 »
Я б сказав би по іншому: Багато *** користувачів - багато "цікавих та...  ;D дуже цікавих відгуків".
---
Кожному своє, але якщо врахувати те, що я постійно бачу "цікаві відгуки": у мене бажання мати будь-які справи з Убу відсутнє.
---

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #19 : 2012-05-28 10:45:07 »
Шановні, не зациклюйтеся на власній геніальності  :)

Я налаштовував «ледь не що завгодно» десь із 4-го редхета, SCO OpenServer 3.2, серверами у мене були 6-й редхет, альти, дебіани...

Але я так само *не розумію* — так, це моя проблема, я просто нею ділюся — чому у мене десктопом має бути не убунта  ;)

Мені ця розмова трохи нагадує міряння вторинними статевими ознаками (як-от мобілка, машина, дача, крокодил на дачі тощо).

зі. Вибачте, не втримався і продемонстрував свою тупість  :D
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #20 : 2012-05-28 12:12:33 »
Шановні, не зациклюйтеся на власній геніальності  :)

Я налаштовував «ледь не що завгодно» десь із 4-го редхета, SCO OpenServer 3.2, серверами у мене були 6-й редхет, альти, дебіани...

Але я так само *не розумію* — так, це моя проблема, я просто нею ділюся — чому у мене десктопом має бути не убунта  ;)

Мені ця розмова трохи нагадує міряння вторинними статевими ознаками (як-от мобілка, машина, дача, крокодил на дачі тощо).

зі. Вибачте, не втримався і продемонстрував свою тупість  :D
Діло не в твоїй тупості чи нетупості. Справа в тому, що більшість користувачів цього дистрибутиву характеризується незнанням елементарних речей і впертому небажанню хоч чогось навчитись. Щодо мого затертого повідомлення, що я нібито когось образив - вчіться приймати правду такою, якою вона є. Прикладів - тьма, як на цьому форумі, так і на інших.

r00t x

  • Гість
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #21 : 2012-05-28 17:10:02 »
Шановні, не зациклюйтеся на власній геніальності  :)
...
Але я так само *не розумію* — так, це моя проблема, я просто нею ділюся — чому у мене десктопом має бути не убунта  ;)

Справа в тмі що то ваш СВІДОМИЙ вибір. Ви ж вже мали справим з іншими системами, і свідомо вирішили використовувати Убу на своєму десктопі. Барін - х0зяін  ;) .

Мені ця розмова трохи нагадує міряння вторинними статевими ознаками (як-от мобілка, машина, дача, крокодил на дачі тощо).

Ніхто не вихваляється своїм Моском!, і ніхто нікого не ображає - то всього-навсього лише правда про убу-користувачів.

... Справа в тому, що більшість користувачів цього дистрибутиву характеризується незнанням елементарних речей і впертому небажанню хоч чогось навчитись.
+100
---
Попереднє - витріть, будь-ласочка, я дуже слізно прохаю.

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #22 : 2012-05-29 10:59:19 »
Справа в тому, що більшість користувачів цього дистрибутиву характеризується незнанням елементарних речей і впертому небажанню хоч чогось навчитись.
Не будьте надто впертими, більшість користувачів можна назвати тупими і впертими, незалежно від дистрибутиву... а можна і не називати.

Справа саме в тому, що користувачам «воно й не треба». Я можу назвати купку прикладів, коли надзвичайно розумні люди (нам з вами далеко) щодо персонального комп’ютера виявлялися «тупими і впертими» — так, це протилежний полюс, «правда десь посередині», але я саме про те, що «кожному своє». Тим більше, що декотрі виявлялися надзвичайно розумним у користуванні складними програмами, про які я й гадки не мав (я не кажу про те, що дехто з них працювали у відділі Глушкова, поклали початок математичній лінгвістиці тощо). Так — так! — це протилежний полюс, «правда десь посередині».

Можливо, можна стверджувати, що користувачі убунти дужче зсунуті у бік «дурнішого крила» гаусового розподілу, користувачі дженту — навпаки, ближче до розумнішого крила, але це все лише «рюшики на капоті», я би не наважився оцінювати «розумність» тих, хто справді щось робить, саме їхніми «дистрибутивними симпатіями». А хто нічого не робить — яка різниця, наскільки він розумний, який у нього дистрибутив і чи [не] тусувався він колись на ЛОУ?

Чи міг би я «оволодіти» дженту, у прямому розумінні слова [«оволодіти»]? — А навіщо це мені? «Ты уксус пил?! Ты крокодилов ел?! Могу и я» (©Гамлет/Шекспір), але навіщо?

Купа справ, купа роботи. Так, на тому полюсі, про який ви говорите, сидять ті, у кого «нічого не працює», і вони при цьому нічого не хочуть взнати. Але це саме полюс, «правда десь посередині».

Зрештою, років через 70–150 ці всі дистрибутиви і наше з вами вміння колупати текстові файли не матиме ніякої ваги ;)

Мусимо залишити по собі щось інше ;)

зі. А щодо «приймати правду такою, якою вона є»... Аби не заблукати між правдою і цинізмом?.. Краще вчитися не ображати  ;)
« Змінено: 2012-05-29 11:02:35 від dor »
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.

r00t x

  • Гість
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #23 : 2012-05-29 11:48:06 »

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #24 : 2012-05-29 22:41:39 »
Справа в тому, що більшість користувачів цього дистрибутиву характеризується незнанням елементарних речей і впертому небажанню хоч чогось навчитись.
Не будьте надто впертими, більшість користувачів можна назвати тупими і впертими, незалежно від дистрибутиву... а можна і не називати.

Справа саме в тому, що користувачам «воно й не треба». Я можу назвати купку прикладів, коли надзвичайно розумні люди (нам з вами далеко) щодо персонального комп’ютера виявлялися «тупими і впертими» — так, це протилежний полюс, «правда десь посередині», але я саме про те, що «кожному своє». Тим більше, що декотрі виявлялися надзвичайно розумним у користуванні складними програмами, про які я й гадки не мав (я не кажу про те, що дехто з них працювали у відділі Глушкова, поклали початок математичній лінгвістиці тощо). Так — так! — це протилежний полюс, «правда десь посередині».

Можливо, можна стверджувати, що користувачі убунти дужче зсунуті у бік «дурнішого крила» гаусового розподілу, користувачі дженту — навпаки, ближче до розумнішого крила, але це все лише «рюшики на капоті», я би не наважився оцінювати «розумність» тих, хто справді щось робить, саме їхніми «дистрибутивними симпатіями». А хто нічого не робить — яка різниця, наскільки він розумний, який у нього дистрибутив і чи [не] тусувався він колись на ЛОУ?

Чи міг би я «оволодіти» дженту, у прямому розумінні слова [«оволодіти»]? — А навіщо це мені? «Ты уксус пил?! Ты крокодилов ел?! Могу и я» (©Гамлет/Шекспір), але навіщо?

Купа справ, купа роботи. Так, на тому полюсі, про який ви говорите, сидять ті, у кого «нічого не працює», і вони при цьому нічого не хочуть взнати. Але це саме полюс, «правда десь посередині».

Зрештою, років через 70–150 ці всі дистрибутиви і наше з вами вміння колупати текстові файли не матиме ніякої ваги ;)

Мусимо залишити по собі щось інше ;)

зі. А щодо «приймати правду такою, якою вона є»... Аби не заблукати між правдою і цинізмом?.. Краще вчитися не ображати  ;)
Більшість цього потоку розуму можна описати словами "користувачам нічого не треба" "і всі такі самі". Щодо останнього думаю все само собою зрозуміло: автор таки не зміг прийняти правду і намагається "присунути" убунтоїдів до всіх інших, що виглядає взагалі смішно - раджу визирнути у вікно, перш ніж говорити про всіх.

Щодо текстових конфігів і 150 років - важливе не колупання в текстових файлах, а конкретні знання і досвід, які ви при цьому здобуваєте. Якщо вам він це не потрібно - викиньте свій комп’ютер і купіть друкарську машинку чи плашет, або поставте шиндовс врешті-решт.

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #25 : 2012-05-30 18:18:19 »
Більшість цього потоку [...] перш ніж говорити про всіх.
Власне, я й хотів, щоб ви не говорили про всіх.

Якщо вам він це не потрібно [...] поставте шиндовс врешті-решт.
Так, мені це не потрібно :-)

Я можу — реально можу — намагатися запам’ятати і вміти використовувати всі налаштування всіх програм (які налаштовують через текстові конфіги), але мені це ні до чого.

Мало того, те, чим я займаюся у вільний від роботи час, я можу робити й під віндовз — просто не хочу, я люблю зручність — *TeX, LilyPond, Scribus, Inkscape, The GIMP, ImageMagick, Frescobaldi і купа всього іншого чудово працює й там. Але ці всі програми не потребують мого втручання у тестові файли їхніх налаштувань, під жодною системою, ОТАКА БІДА!! А, згадав — також, звісно, awk, sed, bash, make (словом, UnixTools), та ще Python з купою батарейок також там працюють, і також не вимагають — тільки працюй!

Якщо я мушу редагувати текстові файли замість того, щоб реально працювати, — коту під хвіст така система, така робота і такий працівник.

А у робочий час мені взагалі мало що треба — Firefox/Chrome, mutt, vim, python, bash «із усіма супутніми», термінальне вікно з telnet’ом/ssh’ем... tshark/wireshark... схоже, і все  :)  Звісно, у першу чергу я з убунти викидаю NetworkManager (чи як він зветься) і налаштовую собі vlan’ові інтерфейси, бо їх у мене на роботі купка, але то дуже примітивна задача, нема про що говорити.

І навіщо мені текстові файли і купа налаштувань?-) Ні, мені це просто не потрібно.

Ні, віндовз все одно не хочу, бо мені важлива зручність. І українська мова інтерфейсу. І взагалі ВПЗ.

зі. Щодо «користувачам нічого не треба» — ні, це не так, але [дуже] багато кому не треба вміти все [те, що Ви особисто вважаєте важливим/необхідним].
ззі. «Хто все вміє, той не майстер» (японське прислів’я) — це навіть не «до речі», а просто воно мені подобається  ;)
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #26 : 2012-05-30 21:59:40 »
Цитата
Звісно, у першу чергу я з убунти викидаю NetworkManager (чи як він зветься) і налаштовую собі vlan’ові інтерфейси, бо їх у мене на роботі купка, але то дуже примітивна задача, нема про що говорити.

А канонікал викинули з aptitude та gimp із коробки, вважаючи їх заскладними для їхнього типового користувача, та попутно займається розробкою різних нікому не потрібних приблуд для полегшення життя. Звичайно, їх також можна викинути, питання навіщо?

Цитата
зі. Щодо «користувачам нічого не треба» — ні, це не так, але [дуже] багато кому не треба вміти все [те, що Ви особисто вважаєте важливим/необхідним].
Те, що я вважаю важливим/необхідним, уже далеко не те, що було 10 років назад. Якщо ви користуєтесь "операційною системою для телепнів", грубо кажучи, то я не розумію чому  потрібно вважати її кращою за інші, підспівуючи маркетологам? Я б не вважав це перевагою для себе.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #27 : 2012-05-30 22:32:55 »
власне я використовував не так багато дистрів, але.. з убунтою у мене була одна проблема, і виявлялась вона аж ніяк не у поганій підтримці заліза чи редагуванні конфігів, а у Ідіотській потузі перекласти консоль. ВСЮ повністю включаючи слова "ОК" "yes"  :-/
« Змінено: 2012-05-30 22:34:45 від djalin »

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #28 : 2012-05-30 23:37:06 »
власне я використовував не так багато дистрів, але.. з убунтою у мене була одна проблема, і виявлялась вона аж ніяк не у поганій підтримці заліза чи редагуванні конфігів, а у Ідіотській потузі перекласти консоль. ВСЮ повністю включаючи слова "ОК" "yes"  :-/
Ну в федорі я часто зустрічав "ГАРАЗД", не бачу в цьому нічого поганого. Хоча тут якість перекладу дуже критична.

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #29 : 2012-05-31 09:27:47 »
А канонікал викинули з aptitude та gimp із коробки, вважаючи їх заскладними для їхнього типового користувача, та попутно займається розробкою різних нікому не потрібних приблуд для полегшення життя. Звичайно, їх також можна викинути, питання навіщо?
Я не дуже розумію, про що Ви. <Win>, Ctrl+Tab, «gimp» — серед «програм, які можна встановити». Один раз клацаю, підтверджую, працюю далі.

Якщо ви користуєтесь "операційною системою для телепнів", грубо кажучи, то я не розумію чому  потрібно вважати її кращою за інші, підспівуючи маркетологам? Я б не вважав це перевагою для себе.
Ні, я користуюся «операційною системою не для піпіскоміряльників»  ;)

До речі, *де* я писав, що вона краща за інші? Припиніть вигадувати ;)

Я почав заперечувати те, що всі користувачі убунти — тупі. І далі заперечую, незалежно від того, яку віндовз я собі захочу поставити.

Просто ваша абстракція — дірява, та й усе.
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.