Автор Гілка: Випущено нову версію дистрибутива Mageia  (Прочитано 13992 раз)

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #30 : 2012-05-31 09:28:59 »
Ну в федорі я часто зустрічав "ГАРАЗД", не бачу в цьому нічого поганого. Хоча тут якість перекладу дуже критична.
Я колись був проти того «ГАРАЗД», бо саме собою слово «гаразд» виражає скоріше згоду. «Все гаразд» — це трохи більше годилося б, але задовге.
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.

myniak

  • Гість
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #31 : 2012-05-31 10:00:08 »
власне я використовував не так багато дистрів, але.. з убунтою у мене була одна проблема, і виявлялась вона аж ніяк не у поганій підтримці заліза чи редагуванні конфігів, а у Ідіотській потузі перекласти консоль. ВСЮ повністю включаючи слова "ОК" "yes"  :-/
Ну в федорі я часто зустрічав "ГАРАЗД", не бачу в цьому нічого поганого. Хоча тут якість перекладу дуже критична.


Припустимо консоль мені пише введіть гаразд щоб погодитись - Матка боска я маю спробувати й ок й єс - щоб виявити що саме малось на увазі. Це не є нормально - якщо тре ОК то хай і пишуть ОК - або локалізують й команди вже - інакше це вже маразм

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #32 : 2012-05-31 11:06:44 »
Припустимо консоль мені пише введіть гаразд щоб погодитись - Матка боска я маю спробувати й ок й єс - щоб виявити що саме малось на увазі. Це не є нормально - якщо тре ОК то хай і пишуть ОК - або локалізують й команди вже - інакше це вже маразм
Ги, перепрошую, я про ГАРАЗД у стартових сценаріях.
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #33 : 2012-05-31 17:33:35 »
А канонікал викинули з aptitude та gimp із коробки, вважаючи їх заскладними для їхнього типового користувача, та попутно займається розробкою різних нікому не потрібних приблуд для полегшення життя. Звичайно, їх також можна викинути, питання навіщо?
Я не дуже розумію, про що Ви. <Win>, Ctrl+Tab, «gimp» — серед «програм, які можна встановити». Один раз клацаю, підтверджую, працюю далі.
Звичайно, навіщо розуміти, вам же треба зразу працювати. Із коробки=дефолтна установка. До речі, для чого вам ставити такі складні утиліти з точки зору канонікал? Їх же видалили, щоб спростити вам життя, чи не так?
Якщо ви користуєтесь "операційною системою для телепнів", грубо кажучи, то я не розумію чому  потрібно вважати її кращою за інші, підспівуючи маркетологам? Я б не вважав це перевагою для себе.
Ні, я користуюся «операційною системою не для піпіскоміряльників»  ;)

До речі, *де* я писав, що вона краща за інші? Припиніть вигадувати ;)

Я почав заперечувати те, що всі користувачі убунти — тупі. І далі заперечую, незалежно від того, яку віндовз я собі захочу поставити.

Просто ваша абстракція — дірява, та й усе.
Ви - ні, проте це стандартна фраза убунтодів і канонікловського піару. Моя абстракція грунтується на статистиці ідіотських запитань і елементарному аналізу "дистрибутиву для людей".
« Змінено: 2012-05-31 17:35:23 від Gunner.ua »

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #34 : 2012-05-31 18:07:43 »
Звичайно, навіщо розуміти, вам же треба зразу працювати. Із коробки=дефолтна установка. До речі, для чого вам ставити такі складні утиліти з точки зору канонікал? Їх же видалили, щоб спростити вам життя, чи не так?
Так, я працюю не розуміючи!  <Win>, "gimp" (нема!), Ctrl+Tab, "gimp" (є!), (клац), (клац), (пароль) — працюю!
Навіщо розуміти? Навіщо текстові файли налаштувань?! НЕ РОЗУМІЮ.

8-) Якщо Вам так буде легше мене зрозуміти  ;)

Навіщо їх видалили, я не знаю; можу припустити, що вони [також] керувалися якоюсь статистикою. Але мені це зовсім не муляє, як я вище й написав. Та й Ви заспокойтеся, ну й викинули, ну й хай  :D

У вас часто питають, як під убунтою поставити The GIMP? — запишіть десь: <Win>, "gimp" (нема!), Ctrl+Tab, "gimp" (є!), (клац), (клац), (пароль). Здається, так  ;)

Моя абстракція грунтується на статистиці ідіотських запитань і елементарному аналізу "дистрибутиву для людей".
Ваша абстракція, так чи інакше, дірява.

Чи статистика, як завжди, бреше, чи аналіз «неповний». Крім того всього, я саме про те, що іноді ті, хто поповнює статистику ідіотських запитань, можуть відповідати на такі питання, які нам з вами і в голову не влізуть.

Тому «статистика ідіотських запитань» ніколи не може бути достовірним джерелом інформації щодо «тупості» тих, хто використовує убунту.

Ні, я нікого конкретно не захищаю — я просто не погоджуюся з Вашою абстракцією. Вона дірява .)

Це нормально, всі абстракції діряві, більше чи менше. Тож, можливо, нема про що і сперечатися.
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #35 : 2012-05-31 21:52:39 »
Цитата
Так, я працюю не розуміючи!
Цитата
Тож, можливо, нема про що і сперечатися.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #36 : 2012-06-01 20:03:21 »
мова про гімп чи про дистр?
якщо про гімп  -навіщо, припустимо, дизайнеру правити конфіги? Той самий дизайнер встановить собі вінду - де їх правити не тре - й поставить той-же гімп, котрий чудово працює на обох осях.

1. лінукс це не лише конфіги
2. ОС
Цитата
Операці́йна систе́ма — це базовий комплекс програмного забезпечення, що виконує управління апаратним забезпеченням комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організує взаємодію з користувачем.

крапка - де пише про конфіги?

Де пише про гімп?

/me не зовсім розуміє до чого тут статистика і таке інше - але  ІМХО  людина користується тим що зручно - не залежно від того конфіги це/консоль чи кнопка - що зручніше/швидше - те й використав
« Змінено: 2012-06-01 20:04:01 від djalin »

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #37 : 2012-06-01 20:21:49 »
/me не зовсім розуміє до чого тут статистика і таке інше - але  ІМХО  людина користується тим що зручно - не залежно від того конфіги це/консоль чи кнопка - що зручніше/швидше - те й використав
Видно до серверів і корпоративних машин вас не підпускають ближче відстані гарматного пострілу. Хоча,  
Цитата
Так, я працюю не розуміючи!
- це девіз не тільки африканських мавп. Хай простять мене користувачі Mageia, в цій тему про убунту писати більше не буду.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #38 : 2012-06-01 20:50:41 »
/me не зовсім розуміє до чого тут статистика і таке інше - але  ІМХО  людина користується тим що зручно - не залежно від того конфіги це/консоль чи кнопка - що зручніше/швидше - те й використав
Видно до серверів і корпоративних машин вас не підпускають ближче відстані гарматного пострілу. Хоча,  
Цитата
Так, я працюю не розуміючи!
- це девіз не тільки африканських мавп. Хай простять мене користувачі Mageia, в цій тему про убунту писати більше не буду.

Mageia - виключно для серварів? Овва, а я дурень і не знав.

Та мабуть розробники теж бо пишуть що

Цитата
Стабильная, безопасная операционная система для персональных компьютеров и серверов

Пан мабуть читає з кінця бо там пише що для Персональних комп'ютерів та Серверів

це намагання образити? - не ображусь бо підпускають :) і не тільки - а от Ви плутаєте системного адміністратора та користувача - це погано.
« Змінено: 2012-06-01 20:55:15 від djalin »

Відсутній ReAl

  • Новачок
  • *
  • дописів: 21
  • Карма: +0/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #39 : 2012-06-02 00:16:54 »
Хоча,  
Цитата
Так, я працюю не розуміючи!
- це девіз не тільки африканських мавп
А й пілотів. Вони ну не розуміють, як там влаштований конкретний вузол 1553-ї шини поблизу елерона лівого крила і як його конфігурувати. Більше того — не бажають розуміти. І навіть не знають, що він там є.
Але при цьому їм можуть одні літаки (назвемо їх умовоно LIN) подобатися більше за інші (назвемо їх умовно WIN).
Уявімо собі кваліфікованого інженера, який їм скаже «якщо ти не знаєш напам’ять всі формати пакетів бортової шини і не можеш сам переналаштувати двигун, то ти тупий і йди літати на літаки моделі WIN».
Або якогось наладчика-автоматчика, який каже кондитеру «якщо ти не можеш сам налаштувати параметри ПІД-регулятора духовки марки LIN і хочеш лише крутити ручку температури на передній панелі, то йди розігрівати піцу в НВЧ-пічках марки WIN».
Смішно?
А в комп’ютерах чомусь це норма  :(

Чомусь багато хто ніяк не хоче зрозуміти, що вже давно для багатьох інших комп’ютер та ОС з програмами — це лише інструмент, а не улюблена іграшка та засіб самовираження.

p.s[0] Тут всі можуть самі зробити (придумати і реалізувати) контролер DDR-пам’яті? Перепаяти «чіпсет»? Всі розуміють, як працює польовий транзистор (не на рівні «приклали напругу, виникло поле, відкрився канал» — на такому рівні і я лінукс знаю — а як працює польовий транзистор саме тієї технології, яка в його комп’ютері використана)? Всі знають ту математику, на якій основані коригуючі коди десь там в глибині вінчестера? Ні? От тупизна... Не підходьте до комп’ютера, досить з вас сєги-мєги-драйва.
Скажете, це я надто глибоко від клавіатури та монітора заліз? А чому «надто»? Тому що глибше, ніж вимагаєте залазити ви? А де та межа, до якої варто лізти?
Може, вона якраз на рівні «поставив псісу в графічному конфігураторі»? Може те, наскільки варто лізти в глибину комп’ютера залежить від того, наскільки вище від комп’ютера людина забралася у своїй діяльності?

p.s[1] «Люди — ідіоти. Включно зі мною. Ідіоти —ми всі, а не лише ті, у кого були низькі показники в тестах здібностей до навчання. Різниця між нами лише в тому, що ми буваємо ідіотами з різного приводу і в різний час. Навіть найпрудкіший розумник основну частину дня є ідіотом» Скот Адамс, «Принцип Ділберта»

p.s[2] Користувач комп’ютера за визначенням не зобов’язаний гарно розбиратися в нутрощах комп’ютера. В них має гарно розбиратися той технік, який обслуговує цього користувача.
Це коли автомобілі були примітивними, кожен користувач автомобіля був практично інженером, який може його навіть модифікувати, не те що відремонтувати. Зараз переважна більшість користувачів автомобілів лише приблизно уявляє собі «и что у них есть ещё там», а колупатися всередині довіряє «спеціально навченим». І це ознака зрілості технології, а не тупості користувачів.
Лінукс просто поступово стає операційною системою персонального комп’ютера загального призначення. Деяким жерцям не подобається втрата статусу, пов’язана з переходом у положення техніка. Буває.
« Змінено: 2012-06-02 00:25:46 від ReAl »
Самотнє сонце
пригортає тигра та
пестить метелика.

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #40 : 2012-06-02 05:07:26 »
yurchor'е, а «скачування» в українському перекладі останнього повідомлення блогу — це такий задум, чи помилка?
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Випущено нову версію дистрибутива Mageia
« Відповідей #41 : 2012-06-02 08:41:11 »
yurchor'е, а «скачування» в українському перекладі останнього повідомлення блогу — це такий задум, чи помилка?
Блог перекладає piktor. Будемо проводити виховну роботу.  ;)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law