Опитування

Лінукс в застої?

Так
5 (22.7%)
Ні
17 (77.3%)

Проголосувало: 21

Автор Гілка: Стагнація Linux  (Прочитано 26222 раз)

Відсутній OzySTS275M

  • Новачок
  • *
  • дописів: 27
  • Карма: +0/-0
  • Цікавлюсь гарними фільмами, музикою, книгами.
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #60 : 2016-03-18 21:22:04 »
Капець , один говорить Лінукс то Ядро UNIX + Оболонка GNU, інший Лінукс то є Ядро :D LOL. Кому вірити? Те що Я прочитав,  підказало що
Лінукс це змінне ядро, і кожний дистрибутив, навіть кожне обновлення до дистрибутиву, це вже, свого роду, вже можливо зовсім інше ядро.
Берклі - це коли люди з універу, взяли ЮНІКС , і почали до нього додавати всіляки штучки (BSD), цей процес продовжили інші, і  з часом із цього вийшла нова ОС.
 
Я не розумію тут, яка із цих систем є більш ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЮ??? Я думаю це Бекрлієвка! А вона є відкрито-джерельна, чи ні?
Тоді Лінукс у "дамках", бо є велика різниця коли за "жуками" слідкують 1 000 працівників бункера, у порівння із 10 млн. різних задрочів по всьому світі.... :P .

@prapor - Так, погано що моя помилка/проблема , мабуть із тих, про які не можна "з ходу" щось сказати. :( Але , ґрець із ним, якщо якийсь їдійоть підключився до мого інету (через оте, тупе обновлення...), на моїх девайсах немає нічого цікавого крім хентаю (мультяшної порнухи), комп’ютерних ігор, та деяких книжок, які я ніколи не читав, ну ще є трішко музики і фільмів. Який ідіоть це буде завантажувати із швидкістю 15 КБ/Сек (бо було 20 КБ/Сек, а стало 3-5 КБ/Сек) ? :D  Спробую інсталювати іншу ОС (так-як на Віндовсах, все працює "як треба").  
"Наша істинна національність - це людство"
- Ґерберт Уеллс

Поспілкуватися зі мною можливо на dreamwidth, у блозі мого друга (frostysh).

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #61 : 2016-03-18 21:34:32 »
Скільки часу ти це писав? Годину? Скинь саперу реквізити в приват, з нього $30 за консультацію.
Хай вважає це волонтерською допомогою. Як я скучив за часами, коли BSDшні тролі хоча б знали предмет обговорення  :'(

@prapor - Так, погано що моя помилка/проблема , мабуть
із тих, про які не можна "з ходу" щось сказати. :( Але , ґрець із ним, якщо якийсь їдійоть підключився до мого інету (через оте, тупе обновлення...), на моїх девайсах немає нічого цікавого крім хентаю (мультяшної порнухи), комп’ютерних ігор, та деяких книжок, які я ніколи не читав, ну ще є трішко музики і фільмів. Який ідіоть це буде завантажувати із швидкістю 15 КБ/Сек (бо було 20 КБ/Сек, а стало 3-5 КБ/Сек) ? :D  Спробую інсталювати іншу ОС (так-як на Віндовсах, все працює "як треба").  

Якщо коротко, то треба зробити нормальну діагностику що де як стало не так. Перевірити у якому режимі працює модем, може ви випадково перемкнули його у повільніший (цілком схоже), тощо. Так вже історично склалося, що подібні форуми — це місце куди люди приходять за порадою «скажіть де шукати», або «я ось знайшов отаке, але не бачу чим би воно тут заважало».
Тобто прийнято робити більшу частину самому, й лише коли зовсім застряг — питатись про допомогу.
« Змінено: 2016-03-18 21:35:47 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #62 : 2016-03-18 22:46:29 »
оу... холіварний срачик.... потішило, тааа
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #63 : 2016-03-18 23:55:39 »
Цитата
Проблеми з USB-модемами існують всюди. Якщо виробник не хоче робити драйвер, то доведеться чекати доки цей модем не придбає хтось, хто зможе драйвер написати. Власне, це з усім обладнанням.
Тільки от для Windows такої проблеми не існує. Вони постачаються разом з драйверами а також зі спеціальною програмою–панеллю керування з допомогою якої можна і повідомлення відправити і прочитати і налаштувати і USSD відправляти і використовувати голосові функції і т.д. і т.п. У випадку з  Linux звісно ж такої програми немає і доволі значні шанси отримати купу геморою спробувавши його просто підключити.

Цитата
3. 95% користувачів вимагають саме таких простих програм. Ще 5% зроблять що треба з консолі й не зауважать на відсутність GUI.
Але коли воно потрібне, то вони таки потрібне і можливість вказати, наприклад, ступінь стиснення це якийсь там космос. Я б подивився на те щоб було якби ви запропонували Windows користувачам скористатися командним рядком для архівування файлів.

Цитата
Ну й не забувайте, стаціонарні універсальні комп'ютери потроху відмирають. Знаю людей, що відмовлялись від лептопів на користь планшетних пристроїв.
О так. Відмирають. Хороша відмазка для аргументації непотрібності того що не зробили десять років і не спромоглися зробити це зараз. Оскільки вони відмирають, то встановлю я собі GNOME 3 з якого прибираються все що тільки можна і не можна. Стаціонарні комп’ютери відмирають і тепер така дурниця як нормальний GUI для архіваторів мені не потрібна.

Цитата
Й найголовніше: Linux — це ядро. Воно дуже й дуже активно розвивається. Як основа для мобільних пристроїв, що набирають популярності.
Ви що пишаєтеся цим? Якась корпорація взяла Linux і пристосувала його для своїх корисливих потреб бо їй так вигідніше. І що мені з цього? Я от встановив прекрасний дистрибутив Linux і мені немає з чого особливо вибрати для того щоб погратися в комп. іграшки, замість мініатюр відеофайлів на моєму жорсткому диску я бачу якісь піктограми і мені так важче знаходити потрібне відео, я не можу вийти в Інтернет через USB модем використовуючи нову версію дистрибутиву яким я користуюся бо як пізніше з’ясовується розробники щось намутили з usb_modeswitch і мені потрібно завантажити новішу версію і залежності до неї, я не можу прочитати SMS`ки бо gnome modem manager не дружить з кирилицею (а альтернативи то немає); мені треба перекодувати десяток фільмів для побутового DVD плеєра і виявляється що дружньої для користувача програми яка таке робить і може по завершенню операції вимкнути або перевести ПК в режим очікування не існує (не згадуючи про такі дрібниці наперед задані шаблони). Давайте ми зараз всі спробуємо знайти bittorrent клієнт з можливістю автоматичного вимкнення компа по закінченню завантажень. Стільки років і так мало зроблено для того щоб привабити цих самих простих користувачів щоб нарешті чергову колофдютю випускали і для Linux на рівні з Windows. А так. Розробники стільничих середовищ. З кожним разом все свистопердячіше і щоб схоже на Mac OS, але для чого воно мені, коли для того щоб повноцінно використовувати щойно куплену "залізяку" мені необхідна Windows? Коли той же Left 4 dead краще запускати в Windows бо FPS більше і не падає.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #64 : 2016-03-19 00:32:55 »
Цитата
Якась корпорація взяла Linux....

бгг... Вам з того те, що і ви може бути "корпорацією"

Цитата
замість мініатюр відеофайлів на моєму жорсткому диску я бачу якісь піктограми і мені так важче знаходити потрібне відео....

знову thumbnails ... дежаву, май френдс!  ахах.... Афтар, шмали щеее..!
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #65 : 2016-03-19 01:38:07 »
Тільки от для Windows такої проблеми не існує.
Та ви що? А оті сотні скарг на різних форумах — то все моя уява?

Вони постачаються разом з драйверами а також зі спеціальною програмою–панеллю керування з допомогою якої можна і повідомлення відправити і прочитати і налаштувати і USSD відправляти і використовувати голосові функції і т.д. і т.п. У випадку з  Linux звісно ж такої програми немає і доволі значні шанси отримати купу геморою спробувавши його просто підключити.
Конкретно для вашого модема, від конкретного виробника — ні, немає. Але є кілька універсальних. Голосові функції не перевіряв, бо в мене нема на чому перевірити, а от SMS та USSD — працює залюбки. Особливо сподобався один скрипт на Python з PyGTK. Напевне, найлегша подібна програма.

Але коли воно потрібне, то вони таки потрібне і можливість вказати, наприклад, ступінь стиснення це якийсь там космос. Я б подивився на те щоб було якби ви запропонували Windows користувачам скористатися командним рядком для архівування файлів.
Дивно, якщо я пропоную для чогось використати консоль — це погано, а коли це пропонує Microsoft — це добре. До речі, вбудований архіватор у Windows теж не вміє ступінь стисткання та багато ще чого.

Цитата
О так. Відмирають. Хороша відмазка для аргументації непотрібності того що не зробили десять років і не спромоглися зробити це зараз. Оскільки вони відмирають, то встановлю я собі GNOME 3 з якого прибираються все що тільки можна і не можна. Стаціонарні комп’ютери відмирають і тепер така дурниця як нормальний GUI для архіваторів мені не потрібна.
За одне єдине ваше підліткове «відмазка» кортить вас послати куди подалі. Наприклад — у реальний світ. Чи у гугл. Бо чомусь я знайшов GUI з усіма тими функціями, що ви хочете, за пару хвилин, а ви на це не спромоглись.

Цитата
Ви що пишаєтеся цим?
Я — ні. Бо до ядра я відношення не маю. Так, лише одного разу брав участь у доробці одного модуля, що був потрібен для кастомного firmware Motorola A1200e. Та й то, лише як тестувальник.

Цитата
Якась корпорація взяла Linux
Цих корпорацій, до речі, чимало. Кожна робить свою частину.

Цитата
....на цьому місці були ридання віндузятнєга, який чомусь користується Linux`ом.....

Оце читаю, й не можу зрозуміти, а нащо вам взагалі Linux? У вас усе чудово під Windows, то й користуйтесь ним. Вже понад 10 років професійно маю справу з комп'ютерами, й завжди думав що для того, аби було зручно знаходити файли, їх треба правильно йменувати, а не покладатись на якісь «мініатюри». Хоча так, інколи бічний перегляд у Dolphin таки рятує, але далеко не завжди.
Хочете погратись — вам на FreeBSD. Точніше, на PlayStation 4, що має ОС побудовану на основі FreeBSD. Особисто мені наразі вистачає того, що є у Steam у розділі SteamOS. Одна Civilization: Beyond Earth чого варта. Чи швидше бігає Left 4 Dead під віндами — а хз, у мене їх нема, порівнювати нема з чим. Хоча, другу частину я пройшов повністю під Linux й жодних проблем не мав.
Бітторрент-клієнт що вимикає комп? Дивно, я ось у тому ж ktorrent бачу обернену функцію — блокувати автоматичне присипляння, коли активні торренти. DVD-авторинг? Йой, вже забув що то таке. Останній раз використовував ManDVD, коли він тільки став другою версією. Може там є, а може й нема. Власне, це мені нагадало відповідний пункт у меню Nero Burning Rom десь так 2-ї версії, коли воно пропонувало вимкнути комп'ютер закінчивши запис диска. Тоді ще оглядач, який писав статтю у журналі про програми для запису дисків, з того кепкував «кому воно у наші часи вже треба?».
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #66 : 2016-03-19 01:53:13 »
До речі, що цікаво, «так» на опитування відповіли лише люди, що приводять «трохи дивні» аргументи, та демонструють чи то необізнаність, чи я не знаю що....  :-/
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #67 : 2016-03-19 03:14:31 »
Цитата
Дивно, якщо я пропоную для чогось використати консоль — це погано, а коли це пропонує Microsoft — це добре. До речі, вбудований архіватор у Windows теж не вміє ступінь стисткання та багато ще чого.
Що за вбудований в Windows архіватор? Вперше чую. І до чого тут він? У всього своє застосування. Просто невже так важко додати до обгортки з GUI можливість змінювати декілька параметрів щоб вона стала трохи більш функціональнішою і не доводилося курити документацію?

Цитата
Конкретно для вашого модема, від конкретного виробника — ні, немає. Але є кілька універсальних. Голосові функції не перевіряв, бо в мене нема на чому перевірити, а от SMS та USSD — працює залюбки. Особливо сподобався один скрипт на Python з PyGTK. Напевне, найлегша подібна програма.
М–м–м. Один скрипт на Python та PyGTK. Так захопливо. Що за скрипт?

Цитата
Та ви що? А оті сотні скарг на різних форумах — то все моя уява?
Звісно ні. Тільки я про "то доведеться чекати доки цей модем не придбає хтось, хто зможе драйвер написати".

Цитата
Бітторрент-клієнт що вимикає комп? Дивно, я ось у тому ж ktorrent бачу обернену функцію — блокувати автоматичне присипляння, коли активні торренти.
І що?

2ManDVD не запускається.
2ManDVD
LOCALE :  "en"
COPY 2MANDVD LIBRARY INTO  "/home/dima/.2ManDVD_Library/"
ERROR LOADING ENGLISH LANGUAGE
libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile
libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile
Segmentation fault
Воно може копіювати відеопотік з файлу, перекодувати аудіопотік в вказаний формат з вказаним бітрейтом і засунути це в AVI контейнер? Або конвертувати відео і аудіо і проставити відеотег XVID (без нього DVD плеєр чомусь файли не відтворює)? Ну і т.п.

Цитата
Власне, це мені нагадало відповідний пункт у меню Nero Burning Rom десь так 2-ї версії, коли воно пропонувало вимкнути комп'ютер закінчивши запис диска. Тоді ще оглядач, який писав статтю у журналі про програми для запису дисків, з того кепкував «кому воно у наші часи вже треба?».
Не бачу причини для кепкування. Приємна маленька функція яка комусь таки згодиться. Чому б не зробити людям приємно і не додати її? І в сучасних програмах я гадаю така є. Що тут такого?

Цитата
Цих корпорацій, до речі, чимало. Кожна робить свою частину.
Це мабуть добре, але я до того що у свідомості масового користувача всі ці дистрибутиви Linux це забавка, чорна консоль і проблеми.

Чи у гугл. Бо чомусь я знайшов GUI з усіма тими функціями, що ви хочете, за пару хвилин, а ви на це не спромоглись. Наведіть дві назви.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #68 : 2016-03-19 08:24:57 »
Тільки от для Windows такої проблеми не існує.

Спробуй поставити Windows на пристрій на якому початково стояв Андройд чи Мак, зазвичай більшість заліза просто створено для того щоб на ньому була Windows тому й складається враження, що такої проблеми не існує, а Linux це вільна альтернатива тому не усі виробники піклуються про те щоб ця ОС стояла на їх пристроях, коли-ж з підтримкою заліза все гаразд то клопоту з драйверами у Linux менше ніж, у Windows бо вони зазвичай встановлюються разом із системою

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #69 : 2016-03-19 08:40:05 »
Звісно ні. Тільки я про "то доведеться чекати доки цей модем не придбає хтось, хто зможе драйвер написати".

Здається ви просто не волієте зрозуміти, що таке Linux, вам потрібна повністю халявна без будь-якого власного внеску система але не можете зрозуміти, що такого не може бути у природі, вас ніхто не примушує користуватися Linux, ця система для людей які поділяють погляди людей які започаткували її створення, а не для халявщиків, багацько людей для її створення віддають безліч годин безкоштовно, багацько просто фінансують її створення теж майже нічого від того не маючи у вимірах прямих прибутків але вони не зобов’язані то робити, особливо якщо конкретній людині яка робить свій внесок не потрібно писати драйвер чи будь-що для себе особисто, то є спосіб життя, ви-ж нічого не даючи бажаєте отримати все і без будь-яких зусиль... можу порадити повернутися на Windows
« Змінено: 2016-03-19 08:42:41 від Koljan »

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #70 : 2016-03-19 10:00:59 »
FreeBSD не один проект що використовується в PS4
Цитата
base64
BSD libc
cairo
CELT (Opus)
cJSON
cURL
CodeMirror
eglib
Ethernet driver
Expat XML Parser
FreeBSD Kernel
FreeBSD's fsck/newfs commands
FreeType 2
fuse kernel module
giflib-4.1.2
growfs
HarfBuzz
ICU
Intrusive MPSC node-based queue
Jerasure version 1.2A
jQuery
kiconv for unicode
libcompiler_rt
libcxxrt
libjpeg
libjpeg-turbo
libm
libpng
libpthread
libunwind
libusb FreeBSD
libusrsctp 0.9.1
libxml2
lmfit
Lua
Mersenne Twister
mmc driver & sdhci driver
Mono class libraries
Mono VM
Network FreeBSD
OpenSSL
pixman
Protocol Buffers
SQLite-net
squish
udf2.x fs
UglifyJS
Unicode Character Database
Webkit
zlib


SHAREfactory™
FFmpeg

Terms of Use

Процетів 90 своїх знайомих які лиш мало у сні не говорили "лінукс", зараз про нього не дуже хорошої думки, а на їх вже слова "старе залізо і лінукс", відповідають "старе залізо повинно бути напомийці". Вже спілкувався з людьми що б перейти на лінукс, відповіли " в мене немає часу гратись в консолі і набирати команди, мені не платят за вирішення проблем на лінуксі".
 Лінукс в школі ? Як пишуть, є активіст, є лінукс, він звільнився і там зразу встановлюють віндовс  :)

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #71 : 2016-03-19 11:53:08 »
Процетів 90 своїх знайомих які лиш мало у сні не говорили "лінукс", зараз про нього не дуже хорошої думки

90 відсотків це стільки у одинице-людинах ? Бо враження ніби у вас стільки знайомих користуються альтернитивними щодо Windows ОС що не повинно бути жодних проблем, по факту Лінукс популярніший

Як пишуть, є активіст, є лінукс, він звільнився і там зразу встановлюють віндовс  :)

Ситуація з BSD докорінно відрізняється ?

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #72 : 2016-03-19 16:31:45 »
Що за вбудований в Windows архіватор? Вперше чую.
;D Вперше він чує. Я так бачу, що про реалії предмету обговорення теж чуєте вперше.

У всього своє застосування.
Невже почало доходити?

Просто невже так важко додати до обгортки з GUI можливість змінювати декілька параметрів щоб вона стала трохи більш функціональнішою і не доводилося курити документацію?
Не питання. Додамо. З вас $100 за доробку програмного забезпечення під ваші потреби. До речі, ви б зауважили, що більшість тих архіваторів з GUI, що мають цей функціонал, створюють лише одного типу архіви — власного. У той час як ark, та інші подібні, вміють багато форматів, з яких далеко не усі мають таку особливість як «ступень стиснення».

М–м–м. Один скрипт на Python та PyGTK. Так захопливо. Що за скрипт?
Написано ж: на Python та PyGTK. Далі гугліть самі. Додам лише що у ньому 499 строк, та він використовує модуль serial.

Звісно ні. Тільки я про "то доведеться чекати доки цей модем не придбає хтось, хто зможе драйвер написати".
Та ви що? А ті скарги «у мене XP, я не хочу її міняти, а драйвери на нове залізо лише під Win 10, дайте хтось драйвер», чи навпаки — то теж мої галюцинації?

І що?
Та нічого. Просто схоже у вас потреби трохи не такі, як у інших людей. У людей зазвичай проблема що комп'ютер сам вимикається за неактивності, у вас — навпаки. Дивно якось... Може чиїсь пустотливі руки кудись не туди залізли, а тепер інші винні?

2ManDVD не запускається.
Ну це вже проблеми виключно ваші, максимум — мейнтейнера пакунку у вашому дистрибутиві.

Воно може копіювати відеопотік з файлу, перекодувати аудіопотік в вказаний формат з вказаним бітрейтом і засунути це в AVI контейнер? Або конвертувати відео і аудіо і проставити відеотег XVID (без нього DVD плеєр чомусь файли не відтворює)? Ну і т.п.
У AVI воно не вміє, і не вмітиме принципово. Якщо покажете мені DVD Video з AVI замість MPEG2 — з мене пляшка.
А оце усе, що ви хочете — колись бачив якийсь гуй для подібних речей, але щось мені воно вже багато років як не треба. Та й до авторингу DVD воно має таке ж відношення, як трактор до «формули один».

Не бачу причини для кепкування. Приємна маленька функція яка комусь таки згодиться. Чому б не зробити людям приємно і не додати її? І в сучасних програмах я гадаю така є. Що тут такого?
Ага. Дуже корисна функція, у часи коли диск записується за хвилини, замість годин. Особливо якщо згадати скільки часу треба на реалізацію функціоналу, яким навряд чи хтось скористається. Власне, у тому ж Nero цієї функції вже давно нема.

Це мабуть добре, але я до того що у свідомості масового користувача всі ці дистрибутиви Linux це забавка, чорна консоль і проблеми.
У свідомості масового користувача Linux не існує взагалі. У них навіть модель комп'ютера називається «Віндовс 10». До речі, сучасні версії Windows Server — теж чорна консоль та проблеми. Та й коли щось не так з десктопом — теж маємо чорну консоль з матюками.

Наведіть дві назви.
$20 за консультацію й називаю. У іншому разі — UTFG.

Процетів 90 своїх знайомих які лиш мало у сні не говорили "лінукс", зараз про нього не дуже хорошої думки
Я теж не дуже хорошої думки. Але, на щастя, існують LTS версії. Вони рятують загальну картину. Ну, про кількість у абсолютних цифрах вже питання було.

а на їх вже слова "старе залізо і лінукс", відповідають "старе залізо повинно бути напомийці"
А я вважав що на звалищі залізу взагалі не місце — його треба утилізувати правильно, бо там шкідливих речей багато. Та й взагалі, викидати слід лише те, що не виконує своїх функцій. А вік обладнання — то питання яке мало кого цікавить. Оно є у мене сканер старенький. 10 років тому купував. Досі працює справно. Он досі драйвери для нього випускають, хоча він з'явився ще у часи коли Win98 ще намагалась тримати натиск XP.

Вже спілкувався з людьми що б перейти на лінукс, відповіли " в мене немає часу гратись в консолі і набирати команди, мені не платят за вирішення проблем на лінуксі".
Перекладаю цю фразу: «я — ледащо, яке не в змозі вивчити щось нове, тому я робитиму лише те що знаю».

Лінукс в школі ? Як пишуть, є активіст, є лінукс, він звільнився і там зразу встановлюють віндовс  :)
Взагалі-то це трохи не так. Насправді це так: є активіст — є вивчення в школі інформатики, він звільнився — ставлять віндовс.
Активісти швидко зникають, бо платять у школах так, що шлунок перемагає активність.
« Змінено: 2016-03-19 16:35:09 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #73 : 2016-03-19 17:05:18 »

90 відсотків це стільки у одинице-людинах ? Бо враження ніби у вас стільки знайомих користуються альтернитивними щодо Windows ОС що не повинно бути жодних проблем, по факту Лінукс популярніший
мої знайомі це працівники сервісних центрів, програмісти з якими спілкуюсь, наприклад один так і сказав " зате що я буду вирішувати проблеми лінукс мені не платять", особисто спостерігав як в СЦ приносили ноутбуки з DELL де встановлена та убунта і просили поставити віндовс, другий ноутбук я бавчив з федорою, користувач так і сказав, я три дні з цим лінуксом ї***ся, думав чого програми не ставляться  ;D.
Тому я і знаю що думають про лінукс мої друзі, бачив як вони ним горіли, але дуже швидко згоріло бажання з ним щось робити і десь його застосовувати, вони не ледарі.

Ситуація з BSD докорінно відрізняється ?
Так, я наприклад не бігаю і не агітую за all bsd OS та словами "став все працює", а коли щось потрібно встановити чи непрацює, то відхрещуватись "лінукс тут ні до чого бо це ядро", "криві руки".
 В мене є правило мисливця "незлякай".
 От дайте мені відповідь, навіщо в 2016 році для користувача вчити купу консольних команд, знати як все працює, якщо він скажімо геолог, хімік, астролог, домогосподарка яка буде вирішувати проблему, бо ютуб показує синіх людей? Більшість на віндовсі бо там все працює. Не птрібно мені говорити про те що в лінуксі вже все добре працює і в консолі не потрібно звертатись. Навіть в 2016 році читаю "зроби dpkg ...", "зайди в консоль і набери команду ...", "я почую в 2016 році звук на лінуксі ?", от скажіть, навіщо це людині яка вишиває хрестиком, що вона з цього отримує ?
 Називайте цих людей як хочите, ледарями і так інше, для них шо лінукс, шо фізика важких іонів та дослідження ядерного реактора, ніякої різниці.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #74 : 2016-03-19 18:15:38 »
мої знайомі це працівники сервісних центрів, програмісти з якими спілкуюсь, наприклад один так і сказав " зате що я буду вирішувати проблеми лінукс мені не платять"
Я не вирішую проблеми за які мені не платять незалежно від ОС. Але чогось топікстартер вважає що я, та взагалі усі linux`оїди мають вирішувати його проблеми безкоштовно. Я йому конкретно запропонував вирішити його проблему. За конкретну фіксовану суму грошей. Не хоче — хай розбирається сам. Про це йому теж писали ще на самому початку.

користувач так і сказав, я три дні з цим лінуксом ї***ся, думав чого програми не ставляться  ;D.
Ну ось самі ж наводите приклад, що сучасний користувач взагалі не може розрізнити версії операційних систем. Ну й ті версії Linux`ів, що ставлять виробники — вони зазвичай «демо-версії», непридатні для нормальної роботи. Я їх теж завжди замінюю на щось більш пристойне. Хіба що то HP або Dell з SUSE Linux Enterprise — то єдиний дистрибутив придатний до вживання. Я аж здивувався коли стикнувся.

Тому я і знаю що думають про лінукс мої друзі, бачив як вони ним горіли, але дуже швидко згоріло бажання з ним щось робити і десь його застосовувати, вони не ледарі.
Ну може й не ледарі, я от знаю людину, чудовий фахівець з електроніки, але зробити щось з програмною частиною, поза мануалом, він не в змозі. Тобто, він знає ті інструменти що у нього щодня, й усе.

Так, я наприклад не бігаю і не агітую за all bsd OS та словами "став все працює", а коли щось потрібно встановити чи непрацює, то відхрещуватись "лінукс тут ні до чого бо це ядро", "криві руки".
Словами «став все працює» агітують зазвичай Apple та Microsoft. Ну й так само вони відхрещуються від проблем «то не наша провина, то автор програми помилку зробив». І цей, не розповідайте мені що воно не так. Я вже понад 10 років у IT, я знаю що тут як трохи краще за вас. Ну й ще раз повторюю: у вас таки криві руки, якщо ви взяли інструмент, та не можете його використати як слід. Простий приклад. Контора з сертифікованими фахівцями з MS підтримує невеличку фірму. Багато проблем з 1с та іншим — кажуть що то винний старий «сервер». Мовляв, треба міняти, ось вам рахунок на новий за 40 кілогривень плюс до нього треба ще дисковий масив. Приходжу я. Зношу той 2003 SBS, ставлю Debian з Samba, 1с сервер під Linux і йой — нічого не купували, а все почало нормально працювати. Залізо — так, було частково оновлено, бо обсягу дисків не вистачало. Але це коштувало 5 тисяч на нові диски, а не 40 на сервер. Грошей за цю роботу здер просто дику суму. Але це все одно було їм дешевше, ніж вони мали заплатити.

Більшість на віндовсі бо там все працює.
Більшість на віндовсі, не тому що там все працює, а тому що більшість не знає інших варіантів. Людина йде у магазин, та купує той саме лептоп, вже з віндою. Звичайний користувач не думає «чи є щось інше» — він просто бере й користується. Про «щось інше» починають думати одиниці, що випадково придбали Mac чи ще щось. І не кажіть мені що «там все працює». Оно офіційні партнери не можуть змусити працювати модуль друку штрих-кодів у 1с як слід. Два тижні довбались. Спромоглися лише на одному комп'ютері змусити його працювати.

От дайте мені відповідь, навіщо в 2016 році для користувача вчити купу консольних команд, знати як все працює, якщо він скажімо геолог, хімік, астролог, домогосподарка яка буде вирішувати проблему, бо ютуб показує синіх людей? .....
Не птрібно мені говорити про те що в лінуксі вже все добре працює і в консолі не потрібно звертатись. Навіть в 2016 році читаю "зроби dpkg ...", "зайди в консоль і набери команду ...", "я почую в 2016 році звук на лінуксі ?", от скажіть, навіщо це людині яка вишиває хрестиком, що вона з цього отримує ?
Вона отримує з цього відсутність потреби викликати того, хто знає як усе працює. Так само, як з автомобілями — або ти лагодиш усе сам, або платиш тому хто це робить за тебе. Власне, я про це писав ще на початку обговорення, але де-хто вперто не бажає помічати мої коментарів, лише висмикує з них свої уявні ідеї. Ну а про поради «зроби dpkg» чи «зайди у консоль» — майже усе це можна зробити за допомогою графічних інструментів. Але є одне «але». Коли людина питає про допомогу, їй відповідають ті хто вже звик до консольних інструментів. От мені нафіг не потрібно вивчати що там у тому ж Ubuntu Software Center, чи як його там. Я ним не користуюсь — у мене взагалі не Ubuntu. Усі ті питання, на які йде відповідь «зроби у консолі» — це все питання адміністрування операційної системи. Так само, коли ви маєте проблему з мережею у вінді, вас просять запустити командний рядок та зробити ping, tracert, тощо. І чомусь це — нормально. Ті самі команди керування мережею net у вінді — їх теж виконують з командного рядка. Який жах! Навіть у Windows 10 є командний рядок для таких речей!!!!

Називайте цих людей як хочите, ледарями і так інше, для них шо лінукс, шо фізика важких іонів та дослідження ядерного реактора, ніякої різниці.
Так, цим людям що Linux, що Windows, їм однаково — вони викликають «хлопчика-програміста», який їм усе робить. Тобто усе залежить саме від того «хлопчика по виклику». Оно у мене батько не визнає Windows за операційну систему для роботи. За два майже два роки у АТО у нього не було жодних проблем з Debian`ом на його лептопі (апаратно померлий пристрій до проблем ОС не відноситься). Але усі налаштування та обслуговування роблю на ньому я, і у тонкі налаштування він не лізе — це не його робота.
Власне, усе це що ви тут намагаєтесь довести — це все одно що я почну вам розповідати про ШІРАС та УЗРГМ, кажучи що то майже одне й те саме.
« Змінено: 2016-03-19 18:16:35 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.