Опитування

Який Windows у вас стоїть паралельно з *nix?

Win9x(WinMe)
2 (0.3%)
WinNT
0 (0%)
Win2000
5 (0.9%)
WinXP
156 (27.3%)
Win2003
7 (1.2%)
Windows Vista
7 (1.2%)
Win2008
4 (0.7%)
Windows 7
189 (33%)
Ніякий
133 (23.3%)
Тільки Windows, без *nix.
69 (12.1%)

Проголосувало: 67

Автор Гілка: Який Windows у вас стоїть паралельно з *nix?  (Прочитано 50897 раз)

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
У кожного лінуксоїда паралельно з *Nix система часто стоїть якийсь з Windows. То який в вас стоїть?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
WinXP, бо в господарстві є ліцензійний. А так стояв би Win7. В основному із-за цяцьок, та древнього Canon IP1800, до якого виробник не поставив людських пакунків з дровами під Linux. (Новіший Canon MP 510 уже друкував від CUPS)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
А в кого віста? це ж так жахливо. А в мене ліцензійна сімочка (з ноутом йшла). Само собой всі дрова вже стояли і логін по фейсу. І антивір макафі, також був ліцензійний, але я зніс поставив безкоштовний аваст. Там ще офіс 23 рази запустить мона (хоча якщо там обмеження і по часу то вже не можна). Я його практично не запускаю. якщо запускаю стараюсь нічого не ставить. Щоб був прибраний. Зараз там ВоВ. так як я під віндовий розділ тільки 50Гб виділив(половину з’їла сама вінда), то можна поставити тільки одну гру. А от перші 2 фалаути краще під вайном йдуть аніж під 7ю.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
А в когось стоїть Mac OS на PC?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній Pablo

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 96
  • Карма: +0/-0
  • Погроміст
Windows, ви кажете? Нічого не псує дисковий простір поряд з GNU/Linux. Для ентерпрайз-адміністрування більш придатнішого поки що для себе не відкрив.
« Змінено: 2011-01-19 18:15:10 від RPasha »
Тихіше їдеш -дальше будеш...
від місця призначення

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Зате у вас нема DirectX10/11 та GPU прискорення PhysX, чи GPU прискорення Flash. І круті Nvidia  відеокарти можна використовувати тільки для наукових розрахунків чи кодування HD видео.

Тобто Windows надає набагато більше мультимедійних можливостей.
« Змінено: 2011-01-20 03:25:13 від Soft »

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Windows 7 — ще більша гидота, ніж Віста. Як ви ним користуєтеся?

У мене OEM версія Windows XP Home, яка продавалася разом з ноутом. Власне, шкода зносити, бо ліцензійна.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Windows 7 — ще більша гидота, ніж Віста. Як ви ним користуєтеся?

У мене OEM версія Windows XP Home, яка продавалася разом з ноутом. Власне, шкода зносити, бо ліцензійна.

В Win7 дуже багато з Linux. В нього навіть відосистема вже X-window архітектурно нагадує, хоч старий GDI-Api також підтримується.
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ff570589%28v=vs.85%29.aspx

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Тобто Windows надає набагато більше мультимедійних можливостей.
А мені по барабану!!!
//Користувач SiS 761
 ;D
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Тобто Windows надає набагато більше мультимедійних можливостей.
А мені по барабану!!!
//Користувач SiS 761 ;D

А для користувачів GeForce GTX 460 Windows більш пристойне рішення.
http://www.ixbt.com/video3/gf104-part1.shtml

Linux це для бідних.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Треба створити опитування про середній рівень доходів середньостатистичного відвідувача ЛОУ. От тільки тільки чесність не перевірити.
P. S. Щодо SiS - мені просто треба був недорогий ноут для роботи, щоб тягати з собою скрізь.
P. P. S. А що ще корисного ваш DirectX дає для рядового домашнього юзера окрім цяцьок?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Треба створити опитування про середній рівень доходів середньостатистичного відвідувача ЛОУ. От тільки тільки чесність не перевірити.
P. S. Щодо SiS - мені просто треба був недорогий ноут для роботи, щоб тягати з собою скрізь.
P. P. S. А що ще корисного ваш DirectX дає для рядового домашнього юзера окрім цяцьок?

Української версії на сайті розробника немає тому процитую російською
Цитата
DirectCompute от компании Microsoft представляет новый API для вычислений на GPU, работающий с текущей версией архитектуры параллельных вычислений CUDA от NVIDIA в системах Windows VISTA и Windows 7. Сегодняшние графические процессоры класса DX10 и ожидаемые GPU класса DX11 поддерживают DirectCompute. Благодаря возможностям DirectCompute, разработчики могут использовать всю мощь параллельных вычислений на графических процессорах NVIDIA, создавая потрясающие приложения для потребительского и профессионального рынков.
http://www.nvidia.ru/object/directcompute_ru.html

Щодо програм то
Adobe CS5
http://www.nvidia.com/object/builtforadobepros.html
Autocad
http://www.nvidia.com/page/partner_certified_drivers.html
Mathlab
http://developer.nvidia.com/object/matlab_cuda.html

І багато іншого.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Ви забули ще одне посилання:
http://www.nvidia.com/object/cuda_opencl_new.html
P. S. Я питав за рядового домашнього юзера, взагалі-то.
« Змінено: 2011-01-20 20:59:33 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Ви забули ще одне посилання:
http://www.nvidia.com/object/cuda_opencl_new.html
P. S. Я питав за рядового домашнього юзера, взагалі-то.

Рядовий домашній юзер використовує комп'ютер як:
- друкарську машинку;
- для Інтернету;
- для іграшок.

Так от, з останнім у Linux не зовсім добре, тому що розробники зараз орієнтуються на PS3, XBox360, PC(Wintel).

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Як на мене - це в ігор з Linux не все добре, їх на нього не пишуть.  :)
А причина проста і ви її, напевне, знаєте. Часова фора. На початку 1980-х Unix була ОС для інженерів та "дорослих" комп'ютерів, на яких в ігри ніхто не грав, бо машинний час тоді коштував грошей. А Білл Гейтс не упустив слушного моменту та підсунув MS DOS до IBM для їхнього нового PC. Так Microsoft з'явилася на десктопах задовго до того, як Торвальдс виклав своє ядро в паблік. Під MS DOS вже писали ігри.
В 1995 році, по виходу такого Windows, як ми його бачимо зараз, Linux був ще конструктором для ґіків, ні про які серйозні розважалки мови не йшло. На початку 2000-х домогосподарки вже юзали WinXP, під Linux ще були суттєві проблеми з локалізацією, дровами та іншим.
Наразі, сучасні дистрибутиви гарно ставляться на більшість комп'ютерів, підтримується все більше девайсів, технологій, але людська натура консервативна. Всі звикли до вінди і пробувати щось інше або не мають часу, бажання чи не знають. Коли я заїкнувся директорам шкіл про Linux, вони відхрещувалися, хоча в очі його ніколи не бачили і адекватних контраргументів навести не можуть. Тому і виходить, що Linux користується та меншість, якій або просто цікаво, або випадково перейшли та побачили.
Ну а хто стане писати ігри на систему, яка, здебільшого, або на сервері, або ставиться для серйозної роботи?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.