Опитування

Який Windows у вас стоїть паралельно з *nix?

Win9x(WinMe)
2 (0.3%)
WinNT
0 (0%)
Win2000
5 (0.9%)
WinXP
156 (27.3%)
Win2003
7 (1.2%)
Windows Vista
7 (1.2%)
Win2008
4 (0.7%)
Windows 7
189 (33%)
Ніякий
133 (23.3%)
Тільки Windows, без *nix.
69 (12.1%)

Проголосувало: 67

Автор Гілка: Який Windows у вас стоїть паралельно з *nix?  (Прочитано 50898 раз)

пробігав мимо

  • Гість
От розвели тут... Завжди тому Soft`у чогось бракує. Взяв оце я щойно запустив Call of Duty: Black Ops під PlayOnLinux. На моєму старенькому GeForce 8600GT воно на повні 1600х1200 видало швидкість на рівні Win7 GeForce 450 1024х768. Принаймні, гальма майже непомітні. Хоча в іншому конфігурація обох комп?ютерів однакова. Навіть мамки однакової ревізії.

CAPTCHA ?тараторити? цілком погоджується.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Зате у вас нема DirectX10/11 та GPU прискорення PhysX, чи GPU прискорення Flash. І круті Nvidia  відеокарти можна використовувати тільки для наукових розрахунків чи кодування HD видео.

Тобто Windows надає набагато більше мультимедійних можливостей.
DirectX - частина Windows що надає інтерфейс для ?безпосереднього? звертання до заліза. З якого б лиха вона з?явилась у Linux?  :o У нас тут взагалі-то OpenGL та Mesa рулять.PhysX - це лише NVIDIA. А є шанувальники Radeon`ів (до речі, драйвери під Linux стають й працюють просто чудово). Flash - дуже сподіваємось що Google, Apple та інші таки зроблять те, що почали, і вб?ють це ?щось?. Бо ґвалтувати труп застарілих технологій вже якось того...
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
От розвели тут... Завжди тому Soft`у чогось бракує. Взяв оце я щойно запустив Call of Duty: Black Ops під PlayOnLinux. На моєму старенькому GeForce 8600GT воно на повні 1600х1200 видало швидкість на рівні Win7 GeForce 450 1024х768. Принаймні, гальма майже непомітні. Хоча в іншому конфігурація обох комп?ютерів однакова. Навіть мамки однакової ревізії.
CAPTCHA ?тараторити? цілком погоджується.

Може тому що PlayOnLinux підтримує тільки DirectX9 з шейдерами 3.0. А на Win7 воно врубило DX11 з таселяцією та іншим. Якщо порівняти дві картинки то можна побачити дуже великі відмінності в якості зображення. В win7 воно фотореалістичне а в Lin страхітливе.

Знову мимо біг

  • Гість
Може тому що PlayOnLinux підтримує тільки DirectX9 з шейдерами 3.0. А на Win7 воно врубило DX11 з таселяцією та іншим. Якщо порівняти дві картинки то можна побачити дуже великі відмінності в якості зображення. В win7 воно фотореалістичне а в Lin страхітливе.

Почнемо з того, що 8600 взагалі не вміє того, що повинно бути для DX11. Воно й 10 ніби не вміє. Продовжимо тим, що таки картинка однакова. Немає у тієї іграшки фотореалістичності. Закінчимо тим, що ви так само погано володієте знаннями Linux, як я знаннями Windows. Бо той самий wine підтримує DX10, а PlayOnLinux ? то лише обґортка для встановлення різних програм з різним вмістом WINEPREFIX. Так Call Of Duty встановлюється з 1.3.8. До того ж, можна підкладати йому рідні бібліотеки з DirectX, що дозволяє використовувати можливості не реалізовані у wine (що, до речі, воно й робить).

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Може тому що PlayOnLinux підтримує тільки DirectX9 з шейдерами 3.0. А на Win7 воно врубило DX11 з таселяцією та іншим. Якщо порівняти дві картинки то можна побачити дуже великі відмінності в якості зображення. В win7 воно фотореалістичне а в Lin страхітливе.

Почнемо з того, що 8600 взагалі не вміє того, що повинно бути для DX11. Воно й 10 ніби не вміє. Продовжимо тим, що таки картинка однакова. Немає у тієї іграшки фотореалістичності. Закінчимо тим, що ви так само погано володієте знаннями Linux, як я знаннями Windows. Бо той самий wine підтримує DX10, а PlayOnLinux ? то лише обґортка для встановлення різних програм з різним вмістом WINEPREFIX. Так Call Of Duty встановлюється з 1.3.8. До того ж, можна підкладати йому рідні бібліотеки з DirectX, що дозволяє використовувати можливості не реалізовані у wine (що, до речі, воно й робить).

Просто сходіть по ссилці та порівняйте картинки (навести мишку на картинку DX10, без DX9).
http://www.pcgameshardware.com/aid,658913/Stalker-Clear-Sky-Exclusive-DX9-vs-DX10-screenshots/News/

До того ж Wine+DX10
d3d10.dll = 0% complete
http://www.winehq.org/site/status/directx

все ще бігаю

  • Гість
Просто сходіть по ссилці та порівняйте картинки (навести мишку на картинку DX10, без DX9).
http://www.pcgameshardware.com/aid,658913/Stalker-Clear-Sky-Exclusive-DX9-vs-DX10-screenshots/News/
Здається, мова йшла про іншу іграшку. До того ж, я порівнював наживо у тому "сталкері" різницю. Не помітив.

До того ж Wine+DX10
d3d10.dll = 0% complete
http://www.winehq.org/site/status/directx
Що не заважає мені підкласти відповідну бібліотеку з DirectX та мати все що треба.

Каптча "розтягнись" відверто натякає на пізній час та потребу у сні.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
о, холівар. шкода, що попкорн закінчився.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Тобто Windows надає набагато більше мультимедійних можливостей.
А мені по барабану!!!
//Користувач SiS 761 ;D

А для користувачів GeForce GTX 460 Windows більш пристойне рішення.
http://www.ixbt.com/video3/gf104-part1.shtml

Linux це для бідних.
товсто, як для ЛОУ. У вас ліцензійна коробочна версія, я сподіваюсь?
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
товсто, як для ЛОУ. У вас ліцензійна коробочна версія, я сподіваюсь?

Ні, в мене відкритий Windows. Звідси:
[посилання вилучено]

М.: Ви так захопилися, що забули про п. 9. Нате вам *.
« Змінено: 2011-01-22 09:18:50 від Re. »

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
В  мене перші 2 фолаути під вайном йшли краще ніж на "сімці". А от ГТА Сан Андреас і ВоВ тормозять більше під вайном ніж під віндою.
Я перейшов на UrbanTerror тому що CS Sourсe  під вайном погано йде. Від їжачків фронтовичків просто тащусь.
І ще одне багато де написано, що American Army нормально йде під лінукс. Там нову версію через Стім треба качати. Скачав - не йде. А от Інша гра Aliens Worm через стім нормально і скачалась і грав пречудово.
От думаю 3й фолаут спробувати під вайном чи відразу в вінді. Річ у тім, що в мене тільки 50Гб на вінду. Половину займає сама вінда, іншу ВоВ. там нехочеться виділяти їй ще місця.

Відсутній modeus

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
  • openSUSE 11.4
Цитата
3й фолаут спробувати під вайном
Спробуйте - має нормально працювати.
Цитата
ВоВ тормозять більше під вайном
В мене WoW під вайном майже не пригальмовує на середніх налаштуваннях. Під вєндою не пробував запускати, може там і краща швидкодія буде.

З. І. А ну і WoW  треба запускати з параметром «-opengl» під вайном, тоді швидкодія значно вища ніж в режимі d3d  ;)
« Змінено: 2011-01-21 14:16:00 від modeus »
Expectavimus lucem... Et esse tenebrae

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Дякую за поради. Але якна мене то параметр нічого не дає
wine Wow.exe -opengl
чи
wine "Wow.exe -opengl"
?
« Змінено: 2011-01-21 14:45:38 від peinguin »

Відсутній modeus

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
  • openSUSE 11.4
wine Wow.exe -opengl
Expectavimus lucem... Et esse tenebrae

Відсутній noobie

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
У мене також в хазяйстві є ліцензійний.. корпоративний варіант ХР, проходить валітність на сайті мілкософту... і доречі краще за всі ті гівнозбірки, поставив, а в списку прогарм пусто, а процеси займають 98мб оперативки, а гівнозбірку постав, процеси три три, а всеодно не менше 200 зайнято... то ж вже легше купити чистий оригінал)) але це не завадило мені його грохнути, бо людина дійсно стереотипна.. принаймі я, бо я точно стереотипний і консервативний...і спонукати мене шось робити під ХР ніхто не заставить.. а лінукс якось надихає на роботу і навчання...
А стосовно Вайн, то всежтаки у мене 2д ігри йшли нормлаьно.. а ті що хо чтроха просторові, то страшні лаги у найпростіших. Але то кривизна рук напевне, хоча все роибв за інструкціями і хауту.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
wine Wow.exe -opengl
Всерівно в порівнянні з віндовсом лагає сильно.