Автор Гілка: Переклади і транскрипції власних назв  (Прочитано 15710 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Деб’ян — Дебора-Ян.
Так, але я десь читав, що незважаючи на те, вимовляється Дебі(й)е(/и)н...
Те, що ми називаємо Ян, вони називають Ієн.  :)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3742
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
При написанні правил, я відштовхувався від того, що у нас є усна розмовна мова, так що іноземні слова потрібно вміти вимовляти зрозуміло для інших людей. Оригінальне написання тут ніяк не зарадить. Оригінальна вимова, чи вимова англійською, допоможе якщо співбесідники знають відповідну мову і вимова не має значного акценту.

Озвучення термінів на головній сторінці сайту дасть можливість виробити єдину термінологію для спілкування.

PS.
Kile — Кіле, чи Кайл?
Вони пишуть тільки:
Цитата
There is a funny traditions of TEX-related packages to have the strangest pronunciation and typesetting possible.
[Fedora Linux]

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
При написанні правил, я відштовхувався від того, що у нас є усна розмовна мова, так що іноземні слова потрібно вміти вимовляти зрозуміло для інших людей. Оригінальне написання тут ніяк не зарадить. Оригінальна вимова, чи вимова англійською, допоможе якщо співбесідники знають відповідну мову і вимова не має значного акценту.

Озвучення термінів на головній сторінці сайту дасть можливість виробити єдину термінологію для спілкування.

PS.
Kile — Кіле, чи Кайл?
Вони пишуть тільки:
Цитата
There is a funny traditions of TEX-related packages to have the strangest pronunciation and typesetting possible.
Маєте рацію, але тоді доведеться затвердити короткий словничок транслітерування основних власних назв. Пропоную помістити його сюди. Додатково пропоную легалізувати термін Вогнелис:)
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм