Автор Гілка: От такі то справи, дітки. Законопроект кірдик.  (Прочитано 17299 раз)

Poltawer(Guest)

  • Гість
>  Де взяти цей прес-реліз, не підкажете?
Шукав, та правда надибав інше  :-/
Це уривок з http://www.microsoft.com/Ukraine/News/Issue.asp?18-11-2005-Seminar.xml
---8<-----8<-------8<
складе $248 ($87 за ОС і $161 за офісний пакет) без урахування ПДВ, що приблизно на 60% нижче ринкової ціни даних продуктів.
---8<-----8<-------8<
треба сказати що не тільки дерзаві а і громадянам ця сума вдаре по кишені бо муситимуть використовувати форати даних $MS для подання документів у державні органи і те що при використання Linuxa цифри будуть 0,00грн (0,00грн.  за ОС і 0,00 грн. за офісний пакет) полюс безплатно всі коди, що безплатно підвищує рівень знань  та рівень безпеки. Що це надавє прихильникам M$ рівні права з користувачами OpenSource і ні в чому не ущімляє перших.
Там ще є одна стаття цікава  :-/
http://www.microsoft.com/Ukraine/Mscorp/Facts/default.mspx
треба її теж спростовувати

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Як надіслали? Поштою, чи що?

Sergel(Guest)

  • Гість
ПРЕС-РЕЛIЗ УКРАIНСЬКОЮ МОВОЮ

http://glavred.info/archive/2005/09/19/075107-2.html

дісно, позиція Майкрософт там перекручена (жодного разу не приведене ім'я технологічного лідера галузі). Мабуть, дуже прикро...

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
ПРЕС-РЕЛIЗ УКРАIНСЬКОЮ МОВОЮ
http://glavred.info/archive/2005/09/19/075107-2.html[/url]
"Фєдот, да нє тот".

дісно, позиція Майкрософт там перекручена (жодного разу не приведене ім'я технологічного лідера галузі). Мабуть, дуже прикро...
"Перекручено" та "не згадано" -- трохи різні речі й у цьому випадку.  Те, як їх (доречно та коректно) згадували на самому столі, вони публікувати не схочуть.  А зайвого разу згадувати оте ім'я у PR -- воно треба?

Тепер щодо питання.  Воно отута: http://www.linux.kiev.ua/ua/news/comments/view/1616/
« Змінено: 2005-11-28 18:36:15 від gvy »

Відсутній Іван Тегза

  • Новачок
  • *
  • дописів: 16
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Гадаю, що мають рацію ті, хто говорить, що потрібно збільшувати критичну масу в суспільстві, бо і справді не так багато громадян-не спеціалістів знають про альтернативу продуктам M$.  Тому дійсно потрібно більше інформації про ВПЗ в засобах ЗМІ. Ідеально було б випускати журнал, повністю присвячений ВПЗ, де були б і новини про нові релізи, і поради новачкам і документація і т.д. Я б першим підписався на такий журнал. Тоді можна було б пропонувати  і шкільним вчителям і університетським викладачам, а саме звідти починається привязка до тої чи іншої системи, формується компютерний світогляд. Дуже було  б корисним підготувати шкільну альтернативну шкільну програму з інформатики, яка базувалась би на ВПЗ. Так само можна зробити для вузів, а вже тоді тицьнути в ##### міністру освіти. Якщо дістану діючу шкільну програму, то можу взятись за її переробку, за вузівську не візьмуся, за фахом я не програміст і не такий спеціаліст в цій галузі.  Це перше, що спадає на думку.
 Разом з тим,  обовязково треба використати передвиборчі перегони, тим більше, що бюджет на новий рік здається ще не прийняли, і можна акцентувати на економії бюджетних грошей.
Є ще один неприємний момент. Попередній міністр освіти прагнув зробити всеукраїнську компютеризацію шкіл, звісно за рахунок бюджету всюди ставились ліцензійний Windows XP. І здається, тендери на закупівлю техніки для компютерних класів вигравала завжди фірма, до якої мав безпосереднє відношення сам міністр.  Нічого не змінилось і зараз. Діючий міністр активно намагається проштовхнути програму, згідно якої Інтернет буде у кожному глухому селі. І звісно, що на всіх машинах всюди буде ставитись самі знаєте що. А скільки бюджетних коштів піде дядечку Білу нікого не цікавить. Тут не просто попахує корупцією, тут просто нею тхне.  Тому поки ще не пізно це питання потрібно піднімати. Щонайменше, можна спробувати організувати дебати, наприклад на 5 каналі з міністром освіти, і представником Асоціації користувачів та розробником ВПЗ. Я думаю, журналісти не відмовляться від цікавої дискусії.  Через знайомих журналістів домагатися публікацій на цю тему.   Оскільки на носі вибори, то мабуть не один раз політики будуть світитись на екранах, і тому при кожній нагоді піднімати це питання, вимагати їх публічної позиції. В кінці кінців можна організувати пікет перед адміністрацією президента,  тоді вже точно журналісти звернуть на це увагу.
Я так розумію, що Асоціація  є зареєстрованою громадською організацію, а якщо так, то можна спробувати організувати форум, наприклад під назвою
"Майбутнє України та інформаційні технології", де зробити конкретні  рекомендації діючій владі як зекономити значні кошти і при цьому піднятися на щабель вище в компютерних технологіях. Подібні рекомендації зараз роблять всі, кому не лінь.  У всякому разі це приверне увагу журналістів і громадськості. А сподіватись, що народні засланці чи виконавча влада самі щось зроблять без тиску на них не варто. Їх рівень інтелекту, моральності, патріотизму та альтруїзму прямує до нуля
Люби, учись, мовчи, прощай і шлях продовжуй.

Soft(Guest)

  • Гість
Word Viewer 2003

Word Viewer 2003 lets you open Word 2003 documents and documents created with all previous versions of Microsoft Word for Windows&reg; and Microsoft Word for Macintosh. In addition to Word document files (.doc), you can also open files saved in the following formats:

Rich Text Format (.rtf)
Text (.txt)
Web Page formats (.htm, .html, .mht, .mhtml)
WordPerfect 5.x (.wpd)
WordPerfect 6.x (.doc, .wpd)
Works 6.0 (.wps)
Works 7.0 (.wps)
XML (.xml)

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=95E24C87-8732-48D5-8689-AB826E7B8FDF&displaylang=en

Відсутній Євген Ященко

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 131
  • Карма: +0/-0
  • SuSE9.3 user
OpenOffice.org 2.0

Цитата моя.

Підтримує:
OpenDocument *.odt
StarDocument *.sxw
M$ word *.doc
*.rtf
StarWriter 3.0 *.sdw
*.txt :)
AporticDoc (Palm) *.pdb
DocBook *.xml
Lotus Pro *.lwp
M$ Word 2003 *.xml
Pocket Word *.psw
Ichitaro 8/9/10/11 *.jtd
Hangul WP *.hwp
WPS 2000/Office 1.0 *.wps
Data Interchange Format *.dif
dBase *.dbf
все задовбався писати. Там ще декілька десятків форматів.
Лінукс - дружелюбна система, але розбірлива в друзях

Soft(Guest)

  • Гість
OpenOffice.org 2.0

Цитата моя.

Підтримує:

Я до того, що Microsoft дає змогу безкоштовно скачати з її сайту програму для перегляду, копіювання та друку документів *.doc

Тому не треба про те, що документи викладені на rada.gov.ua в форматі який не дає змогу читати ці документи.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Звісно, що їхні переглядачі дають можливість ЛИШЕ переглядати документи ЛИШЕ у ОС типу "кватирки"? Хвала (бажане підставити), що я не повинен переглядати документи, згенеровані у МСО. :о)
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Я до того, що Microsoft дає змогу безкоштовно скачати з її сайту програму для перегляду, копіювання та друку документів *.doc

Тому не треба про те, що документи викладені на rada.gov.ua в форматі який не дає змогу читати ці документи.
1. Ну і як я ту програму в Лінуксі маю запускати?
2. Допустимо рівень безпеки вимагає наявності доступу до відкритого коду всіх програм, що запускаються на компі, як тоді бути?
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Soft(Guest)

  • Гість
1. Ну і як я ту програму в Лінуксі маю запускати?
2. Допустимо рівень безпеки вимагає наявності доступу до відкритого коду всіх програм, що запускаються на компі, як тоді бути?

Дійсно, то рішення може бути використовувати pdf для опублікування документів в інтернеті.

Відсутній Євген Ященко

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 131
  • Карма: +0/-0
  • SuSE9.3 user
Нехай навіть pdf. Існує багато прог опен-сорс, які вміють це робити і я впевнений, багато з них складе конкуренцію тому ж Adobe Acrobat (не Reader).

З.І. Доречі скільки він коштує?
Лінукс - дружелюбна система, але розбірлива в друзях

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
....
З.І. Доречі скільки він коштує?
Він не вільний, але безкоштовний. ;)
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Не-Reader платний.

Cергій(Guest)

  • Гість
М: НЕ треба тих ОБИРАТИ ... які проти вільного ПЗ та ще й за цей клятий Windows!

 8-)Linux НАЗАВЖДИ!!! 8-)
« Змінено: 2006-02-02 20:36:10 від hse »