Автор Гілка: От такі то справи, дітки. Законопроект кірдик.  (Прочитано 17300 раз)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
А шо там було?

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
А шо там було?
Заклик до "силових/насильницьких дій" проти влади котра впроваджує вінду.
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Роман Ющенко(Guest)

  • Гість
>> що при використання Linuxa цифри будуть 0,00грн (0,00грн.  за ОС і 0,00 грн. за офісний пакет)
Ой, невихованість ви, пане. Або просто студент русизм. Оплачувати перенавчання мільйонів користувачів ви з власного русизм будете. Платити штрафи за те, що невчасно здані звіти - через вивчення безкоштовної русизм- ви теж з власного русизм будете?

Це все ринок. І не треба нав"язувати ринку власні русизм, та ще й в законодавчому порядку. Він цього не сприйме. І кожен з депутатів, серед яких до 80% є бізнесменами, це розуміє.

Панове, ви програли цю війну. У вас було 4 роки, 2000-2003, коли в Лінукс ще вірили, що він зможе стати зручним і легким у використанні до користувача без технічної освіти. Ви ці роки бездарно профукали, не створивши нічого, що може конкурувати з продуктами Microsoft  на рівні простого користувача (про серверні програми річ не йде - там лінукс слідує шляхом уніха, тому й користується попитом на тому ринку). Наразі ставлення великої частини спеціалістів з технічною освітою до лінукса, скептичне.

Можливо, я помиляюся. Радий буду, якщо лінукс стане зручним у користуванні. Тоді він сам завоює ринок, без усяких законодавчих ініціатив.

М: Лише із-за поваги до пана tech, котрий відповів на оцю писанину, я її не видаляю. Проте у автора є дві альтернативи стосовно форуму: прочитати правила і надалі дотримуватись їх, або ж "чумадан - вагзал - рассія". Шкода, що онанізмусам не можна плюсиків наставити...
« Змінено: 2006-02-09 22:25:47 від miwa »

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Цитата
Ой, брехливий ви, пане.
Трохи уважніше з вибором слів.

/червоноглазий/червоноокий/
/карману/кишені/

Цитата
Оплачувати перенавчання мільйонів користувачів ви з власного карману будете.
Навчити компілювати програми або редагувати Makefile, це справді трохи важче, а притиксати
потрібні кнопки у графічному інтерфейсі, це ж дебілом потрібно бути, щоб не освоїти новий
інтерфейс за годину.

/подєлки/підробки/ (таких словєй не маємо)
Цитата
Платити штрафи за те, що невчасно здані звіти - через вивчення безкоштовної подєлки - ви теж
з власного карману будете?
Так, якщо замість написання звітів, офісні працівники намагатимуться перезібрати ядро системи,
то нехай платять. Що вивчати? Притискати потрібні кнопки? Друкувати?
Будь-який офіс десь повинен мати якого адміністратора мережі. Саме в його обов'язки входить
належним чином налагодити мережу, сервери  і робочі станції. Тобто, це повинна робити одна знаюча
людина, а не купка ідіотів, при будь-яких операційних системах.  
Цитата
Це все ринок. І не треба нав"язувати ринку власні подєлки, та ще й в законодавчому порядку. Він цього не сприйме. І кожен з депутатів, серед яких до 80% є бізнесменами, це розуміє.
Вони, можливо, щось розуміють. Якщо розуміють, то можливо вміють також рахувати. А якщо вміють
рахувати, то нехай підрахують витрати на ліцензії, на додаткові програмні пакети, на підтримку, на втрату
даних від можливих вразливостей (так, віруси коштують грошей).  Набігає шалена сума. Розбираються
кажете...
Розбираючись у ринку, вони не надто розуміються на операційних системах. Саме тому в таких питаннях
варто консультуватися із спеціалістами (хоч декілька, але напевне є).  
Цитата
Панове, ви програли цю війну.
"Війна" тільки починається. Ні, Лінукс як і решта Юнікс-подібних, має одну перевага, яка тими хто звик
до Віндовса сприймається як недолік чомусь, - це надзвичайна гнучкість. Так, Лінукс давно міг би
випередити Майкрософтівську "падєлку", якби відкинув підтримку альтернативного обладнання, сумісність і
інтерполяцію з іншими системами, стандарти (POSIX). Напевне це навіть легше, - надати користувачеві
одноманітний інтерфейс, обмежити доступ користувача до системи і сказати, що це "єдиний правильний
шлях". На щастя цього не сталося.
 
Цитата
Наразі ставлення великої частини спеціалістів з технічною освітою до лінукса, скептичне.  
Ви, напевне, якимось праралельним Інтернетом користуєтесь. Наберіть в Гуглі слово "Linux".
Це називається безапеляційно "ляпнути". Саме Лінукс найбільше цікавить саме спеціалістів завдяки своїй
гнучкості і необмеженим технічним можливостям. Лінукс дозволяє себе змінювати, а що ще спеціалістам треба
(якщо вони спеціалісти, а не найняті Майкрософтом фірмочки з "Get the facts" рекламної кампанії).

Цитата
Можливо, я помиляюся. Радий буду, якщо лінукс стане зручним у користуванні. Тоді він сам завоює ринок, без усяких законодавчих ініціатив.
Ви не розумієте елементарної речі, що Лінукс знаходиться по-за ринком. Що він не "завойовує ринок" у
тому розумінні, у якому це здійснюється Майкрософтом.  Я перестану вживати Лінукс як тільки почнеться
компроментація системи заради "зручності користувача".  
Це наукова, освітня, серверна система, якщо необхідно, це також буде офісною системою, але слава Богу,
що, надіюсь, вона ніколи не буде "Віндовсом".
« Змінено: 2006-02-09 22:15:58 від tech »

Відсутній Ketrin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 119
  • Карма: +0/-0
Ви не розумієте елементарної речі, що Лінукс знаходиться по-за ринком. Що він не "завойовує ринок" у
тому розумінні, у якому це здійснюється Майкрософтом.
 
 Він "завойовує уми"!!! Якщо чийсь розум не завоював, то мабуть завойовувати нічого.
Цитата
Це наукова, освітня, серверна система, якщо необхідно, це також буде офісною системою, але слава Богу, що, надіюсь, вона ніколи не буде "Віндовсом".
+1
Я не сперечаюся, я хочу знати

Роман Ющенко(Guest)

  • Гість
Ваш розум він точно завойовував -  М. Повага до опонента - індикатор розумового розвитку. Вже не кажучи про повагу до жінки.
Ще раз переконуюсь, що линупсоїди - М. Прийшов у гості - поважай хазяїв. Це індикатор культурного рівня. Проповідники також "уми" завойовують у слабкодухих. М. Гм, а чому це віндузятники завжді такі розумні що не можуть навіть вивчити різницю між адміністратором та користувачем, а юніксоїди такі тупі, що хочуть навчити кожного думати і самому обирати? Може тому, що вони нарешті зрозуміли, що розумні користувачі - то для них голодна смерть, бо вже не буде кому дискети витягати, щоб біос не лаявся й подібне?
P.S.Щоб не плодити пустих постів написав тут, заразом й погриз.
« Змінено: 2006-02-20 16:59:50 від Praporshic »

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
От тому й розруха в країні -- панове на кшталт малошановного Романа Ющенка на трабахо часу не мають, зате його вдосталь, аби полити "ляліксоїдів" брудотою.

RedCow(Guest)

  • Гість
Один з немаленьких українських постачальників комп'ютерного заліза запропонував одній районній раді народних, <Відмодеровано>, депутатів поставити їм офіс на Лінуксі. А вони відповіли "безплатне нам не по кишені". Робіть висновки. Поки на всіх рівнях крадуться гроші, потрібно, щоб ці гроші там рухались. Запропонуйте законопроект в дусі "купуй українське". Аргументи про безкоштовність не пройдуть...
« Змінено: 2006-03-24 14:29:25 від Praporshic »

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Зрозумійте причину, геніально-логічної, відмазки "Лінукс безкоштовний, тому він нам не по кишені..." - на людей котрі приймають рішення про закупівлю ПЗ чинять тиск, фінансово заохочують, бо cenzored потрібно контрольваний інформаційний простір в Україні і гроші для cenzored інших суверенних та незалежних країн. Саме по цій же причині аргументу: "купуй українське", вони також не послухають, бо їх заставляють купувати тільки в США >:(
Закон ми напишемо дуже радо, але Вам потрібно вибрати у ВР депутатів котрі НЕ cenzored та будуть працювати для розбудови Української Держави cenzored, а реальними справами. Кожна імперія експлуатувала свої колонії і поки Україна залишатиметься підлеглою cenzored, доти США змушуватиме нас купувати не якісні продукти своїх виробників по завищеним цінам.
« Змінено: 2006-03-25 18:14:22 від miwa »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Praporshic

  • Гість
З серпня 2005 по січень 2006 я працював адміністратором у обласній організації ВО "Батьківщина". Отримав команду: знайти найдешевший метод комп'ютерізації районних та міських осередків. Рішення було просте: старі комп'ютери, що продавала КА "Шаг" при модернізації свого обладнання та лінукс. При отриманні комп'ютера кожна людина, що мала наньому працювати пройшла досить повний інструктаж (системи SuSE 9.2 та Mandriva 2006 з KDE 3.3 - потужність обладнання дозволяла). Всі казали що воно зручно, що воно добре що зрозуміло й таке інше. Через місяць виклики - в того те, в того се не працює. Приїхав - стоять піратські вінди. Питаю - хто дозволив? Відповідають - з цим не можливо працювати. При цьому, кожен бажаючий отримав друковану інструкцію з користування офісом та системою. Після цього, мене викликає керівництво:
 - чому не віндовс?
- дешевше, самі казали щоб подешевше було....
- не твої гроші, щоб ти їх рахував..
- так захист краще..
- не твоя справа...
......
На цих людей аж ніхто не тиснув. Вони просто не хочуть знати про щось інше.... Так само і більшість інших керівників....
Більш того, навіть сервер, що я підняв (DNS, DHCP, Mail, Gateway, SMB....) був перевстановлений на відни через 2 дні після мого звільнення, а через 5 мені зателофонували на мобільний хлопці з провайдерської техслужби, вони ще не знали про моє звільнення, та сказали що від них була DoS на провайдерський DNS бо ту вінду зламали. І на цих людей тиску не було. Лишень небажання думати.

P.S. А з встановлиних мною лінуксів майже 100 % було видалено. Ось тільки в одному районі його замінили на FreeBSD, а у другому на дебіан - місцеві адміни їх краще знали і спитали дозвіл.