Автор Гілка: Ліцензійний Лінукс  (Прочитано 27423 раз)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #30 : 2007-06-12 11:58:15 »
Ніяких лозунгів я не виголошував. (10 років тому навіть 98 - ої не було  ;D )
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній mashckoff

  • Загальний модератор
  • Кореспондент
  • *****
  • дописів: 105
  • Карма: +0/-0
  • IT philosopher
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #31 : 2007-06-22 15:59:22 »
Згудно українського Законодавства у користувача має буди _письмова_ угода з правовласником (автором чи людиною, якій автор передав відповідні права на продукт) на ПЗ.
Отже, якщо Ви маєте письмову угоду з М$ (з печаткою тощо) -- у Вас ліцензійний Віндовс.
Якщо у Вас є наприклад СЛЕС та письмова угода з Новелом -- у Вас Лінукс ліцензійний.

З іншої сторони, у разі купівлі ПЗ за кордоном може діяти законодавство тієї держави. Отже, у разі купівлі в США програми може діяти законодавство США, і отой папірець (EULA) буде визнано тут.

Розповсюдження ПЗ активно контролюється використанням акцизних марок тощо та вимаганням принести договір з авторами.

Тобто, наже законодавтство "заточено" під пропрієтарщину.
Деякі підзаконні акти лобіюють використання та поширення ПЗ однієї Дуже Великої Корпорації.

Таким чином, особисто я не можу навести прикладів ліцензійного ПЗ.


Законопроект Бориса Олійника має вирішити цю проблему, але багато років тому законодавці створюють спротив прийняттю того закону.
Wad Mashckoff, IT philosopher
ICQ 201205466  E-mail: adiel@nospam.kiev.ua  
Linux.kiev.ua * OpenOffice.org * Migration.OSDN.org.ua

East or West, Lviv is Best!

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #32 : 2007-06-23 17:38:42 »
Ви справді думаєте, що у Гейтса є час і малодушність для ненависті. Компанія, якою він зараз навіть не керує, використовує широкий асортимент засобів, у тому числі антиконкурентних, але про ненависть не йдеться. А лозунгами типу "Білл" Гейтс маст дай ви запізнилися років на десять.

Проблема не в тому що вони первинно Лінукс з лінуксоїдами ненавидять, проблема в тому що вони "мають свою філософію" і ненавидять та винищують всі інші, в тому числі і філософію ВПЗ, яка виховує вільних та освічених людей, а не потрібних їм тупих аморальних рабів.

Не вірите? Почитайте класику:
В загальному, як вони "великодушно" ненавидять цілі Нації та Держави.
Конкретніше, як Білл "великодушно" ненавидить Лінукс, лінуксоїдів та філософію ВПЗ.
Статті мають "старі посилання", які підчистили "з самих благих намірів" - ну не треба щоб народ таке читав, але якщо захочете то витерті матеріали зможете отримати...

Гейтса таким зробила їх система, от і мусить тепер служити як собака ганяючи все що може загрожувати їх владній монополії. А Ви ще від них вільні? Вам подобається їх мораль? Придивіться до неї уважніше, але здалеку...

Після аналізу посилань варто провести аналогії з політико економічною ситуацією в Україні, вчорашньою та сьогоднішньою, а також подумати про можливі варіанти її майбутнього.
« Змінено: 2007-06-23 17:44:47 від hse »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #33 : 2007-06-23 18:02:10 »
Пане hse, нагадую, що за час вашої відсутності правила поведінки у нас не помінялись. Це означає, що по-перше слід трохи обережніше висловлювати вашу категоричну життєву позицію, в тому числі й у виділенні різними кольорами частин тексту, а по-друге якщо ви даєте лінки на статті написані не українською чи англійською мовами, правилом доброго тону вважається попередити про це користувачів.

Вважайте, я вам зробив усне зауваження.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #34 : 2007-06-23 18:35:42 »
Та я себе паном над кимось не вважаю. Свою особисту позицію я у попередньому пості не публікував, а старався висловитись максимально толерантно, мягко і нейтрально по даному питанню!!! Світ Бог зробив кольоровим та різноманітним і таким він залишатиметься до свого кінця... Правила доброго тону не правила форуму, а тон добрий у кожного свій. Правда є спроби уніфікувати, загнати в рамки, нав'язати так званий етикет, але я завжди був проти етикету - мудра  людина повинна поступати правильно, для неї, в будь якій ситуації і обмеження свободи дій етикетом є зайвим...
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Praporshic

  • Гість
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #35 : 2007-06-23 19:39:01 »
Проблема не в тому що вони первинно Лінукс з лінуксоїдами ненавидять, проблема в тому що вони "мають свою філософію" і ненавидять та винищують всі інші, в тому числі і філософію ВПЗ, яка виховує вільних та освічених людей, а не потрібних їм тупих аморальних рабів.
Будь-яка влада є насильством над іншими. (С) Ієшуа Га-Ноцрі
Окрім того, будь-яка влада намагається зробити зі своїх громадян однокольорову масу - тоді простіше контролювати.

Не вірите? Почитайте класику:
В загальному, як вони "великодушно" ненавидять цілі Нації та Держави.
Конкретніше, як Білл "великодушно" ненавидить Лінукс, лінуксоїдів та філософію ВПЗ.
Статті мають "старі посилання", які підчистили "з самих благих намірів" - ну не треба щоб народ таке читав, але якщо захочете то витерті матеріали зможете отримати...
Якщо Ви не проти, то я не вважатиму за аргумент посилання на LOR та zavtra.ru

Гейтса таким зробила їх система, от і мусить тепер служити як собака ганяючи все що може загрожувати їх владній монополії. А Ви ще від них вільні? Вам подобається їх мораль? Придивіться до неї уважніше, але здалеку...
Гейтс - типовий американець. Типовий представник нації споживачів.

Після аналізу посилань варто провести аналогії з політико економічною ситуацією в Україні, вчорашньою та сьогоднішньою, а також подумати про можливі варіанти її майбутнього.
А що аналізувати? Вже і так видно - ми йдемо до такого ж як і у США та більшій частині Європи споживацького суспільства. НМД - це дуже погано, але протидіяти тому складно.

Цитата
мудра  людина повинна поступати правильно, для неї, в будь якій ситуації і обмеження свободи дій етикетом є зайвим...
Хм... тобто я мав би їздити через пробки та затори на БМД, і ігнорувати інших учасників руху? Або з лижами щось, або хтось головою трохи вдарився.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #36 : 2007-06-23 20:29:03 »
Та я себе паном над кимось не вважаю.
"Пане" - це всього лише звертання посеред вихованими українцями. Шкода, що ви про це не знаєте.
Свою особисту позицію я у попередньому пості не публікував, а старався висловитись максимально толерантно, мягко і нейтрально по даному питанню!!!
Недостатньо старались.
Світ Бог зробив кольоровим та різноманітним і таким він залишатиметься до свого кінця...
Що так то так, але привносити на технічний форум політичні барви ніхто не буде. У всякому разі, поки спільнота не позбавить мене обов'язків модератора.
Правила доброго тону не правила форуму, а тон добрий у кожного свій. Правда є спроби уніфікувати, загнати в рамки, нав'язати так званий етикет, але я завжди був проти етикету - мудра  людина повинна поступати правильно, для неї, в будь якій ситуації і обмеження свободи дій етикетом є зайвим...
Круто...
"І де ви таку траву берете?" (с)
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #37 : 2007-06-24 01:18:39 »
Проблема не в тому що вони первинно Лінукс з лінуксоїдами ненавидять, проблема в тому що вони "мають свою філософію" і ненавидять та винищують всі інші, в тому числі і філософію ВПЗ, яка виховує вільних та освічених людей, а не потрібних їм тупих аморальних рабів.
Будь-яка влада є насильством над іншими. (С) Ієшуа Га-Ноцрі
Окрім того, будь-яка влада намагається зробити зі своїх громадян однокольорову масу - тоді простіше контролювати.
Читайте Платона і мої пости в сусідньому обговорені.
Шкода мені що Ви вже владу з бізнес сектою ототожнюєте, от до чого рижі бушисти за два з половиною роки демонкратії народ довели...
Не вірите? Почитайте класику:
В загальному, як вони "великодушно" ненавидять цілі Нації та Держави.
Конкретніше, як Білл "великодушно" ненавидить Лінукс, лінуксоїдів та філософію ВПЗ.
Статті мають "старі посилання", які підчистили "з самих благих намірів" - ну не треба щоб народ таке читав, але якщо захочете то витерті матеріали зможете отримати...
Якщо Ви не проти, то я не вважатиму за аргумент посилання на LOR та zavtra.ru
Та я тут напевно один істиний демократ і тому не проти любих уподобань інших людей. На ЛОРі в купці зібрано самі цікаві посилання на таємну внутрішню переписку в фірмі M$ оприлюднену за рішенням Гамериканського суду і читати прийдеться все по англійські. Ну а на завтра опубліковано аналіз провідного російського вченого, соціолога та письменника Олександра ЗІНОВЄВА. Але якщо Вам такого читати не можна то перечитай хоча б "Десять кроків на зустріч людям" і проаналізуйте всі їх реальні дії - цього буде більшості  достатньо щоб зрозуміти що вони цинічно брешуть...
Гейтса таким зробила їх система, от і мусить тепер служити як собака ганяючи все що може загрожувати їх владній монополії. А Ви ще від них вільні? Вам подобається їх мораль? Придивіться до неї уважніше, але здалеку...
Гейтс - типовий американець. Типовий представник нації споживачів.
Далеко не типовий й ординарний... Але я не на ньому тут акцентую, ще раз: А Ви ще від них вільні? Вам подобається їх мораль? Придивіться до неї уважніше, але здалеку, близько не підходьте а то можуть закабалити, як бідного Гейца...
Після аналізу посилань варто провести аналогії з політико економічною ситуацією в Україні, вчорашньою та сьогоднішньою, а також подумати про можливі варіанти її майбутнього.
А що аналізувати? Вже і так видно - ми йдемо до такого ж як і у США та більшій частині Європи споживацького суспільства. НМД - це дуже погано, але протидіяти тому складно.
Все набагато гірше ми не йдемо в Європу до "споживацького суспільства", а прямо гамериці в *0пу, до рабовласницько-капіталістичного ладу на чолі з масонською хунтою. І це проблема не окремої України, а і самої Європи, Америки та й всієї сьогоднішньої і завтрашньої Вільної Світової Спільноти.
Цитата
мудра  людина повинна поступати правильно, для неї, в будь якій ситуації і обмеження свободи дій етикетом є зайвим...
Хм... тобто я мав би їздити через пробки та затори на БМД, і ігнорувати інших учасників руху? Або з лижами щось, або хтось головою трохи вдарився.
Ні ви мене тут з Вашим помаранчовим вождем путаєте. Я завжди говорю що закони потрібно виконувати всім, і сам подаю приклад їх сумлінного виконання, звичайно треба вносити пропозиції що до їх покращення, а Він починав з розгону ДАІ для упорядкування дорожнього руху, а сьогодні вже добрався до розгону Конституційного Суду для вирішення штучно створеної гамериканськими технологами політичної кризи! Ну а коли вже рижі понаписують таке, що й Лінуксом не можна користуватись то закон порушувати не варто простіше змінити країну на ту де поки ще залишилась свобода та демократія...
Та я себе паном над кимось не вважаю.
"Пане" - це всього лише звертання посеред вихованими українцями. Шкода, що ви про це не знаєте.
Дивно, певно живу серед невихованих???
Свою особисту позицію я у попередньому пості не публікував, а старався висловитись максимально толерантно, мягко і нейтрально по даному питанню!!!
Недостатньо старались.
Кожен старається завжди для себе...
Світ Бог зробив кольоровим та різноманітним і таким він залишатиметься до свого кінця...
Що так то так, але привносити на технічний форум політичні барви ніхто не буде. У всякому разі, поки спільнота не позбавить мене обов'язків модератора.
Я нічого не привносив просто дав обгрунтовану відповідь щодо "великодушної ненависті Білла до Лінукса та лінуксоїдів" яка сюди вже привнеслась іншими. Ця дошка модерується мною по спецправилам. Дійсно багацько флейму тут треба було б витерти, але останні пости теми стосуються бо побічно розкривають саму суть проблеми кривого законодавства України взагалі і ІТ зокрема, звичайно тільки тим хто ще може думати вільно.
Правила доброго тону не правила форуму, а тон добрий у кожного свій. Правда є спроби уніфікувати, загнати в рамки, нав'язати так званий етикет, але я завжди був проти етикету - мудра  людина повинна поступати правильно, для неї, в будь якій ситуації і обмеження свободи дій етикетом є зайвим...
Круто...
"І де ви таку траву берете?" (с)
Це вже всі питання які Вас хвилюють? Тоді я вже можу йти спати.
« Змінено: 2007-06-24 01:32:53 від hse »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #38 : 2007-06-24 10:32:44 »
М: + hse за розпалювання флейму, флуду, ворожнечі на політичній основі, образу за політичними поглядами



Відсилаючи до Платона ви, либонь, мали на увазі його "Політею"? І де там, скажіть нам, будь ласка, є підтвердження вашим словам? Політея - це ідеальне суспільство (нагадати вам значення слова "ідеальний"?), котре не має нічого спільного з сучасністю - українською, німецькою, американською. До речі, в його ідеальній державі мала існувати строга цензура, - про це ви, сподіваюсь, також пам'ятаєте? А якщо ви закликаєте до строгої цензури, який же ви тоді "демократ"? А, пригадав, найдемократичніший на форумі. Мдя.
« Змінено: 2007-06-24 10:53:30 від miwa »
Читайте документацію - вона кермує.

Praporshic

  • Гість
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #39 : 2007-06-24 12:49:09 »
Так, треба повертати собі статус головного флудера цього форуму. Отже почнемо.
Читайте Платона і мої пости в сусідньому обговорені.
Шкода мені що Ви вже владу з бізнес сектою ототожнюєте, от до чого рижі бушисти за два з половиною роки демонкратії народ довели...
А вони тут до чого? Подивіться на світ, бізнес-секти завжди правили світом і від цього нікуди не дітися. Стосовно Платона та його "друга та товариша" Аристотеля, так вони зовсім не вважали демократію гарним державним устроєм. У якості підтвердження кілька цитат Платона:
1. З демократії народжується тиранія.
2. Коли з'являється тиран, він виростає як ставленик народу.
Та я тут напевно один істиний демократ і тому не проти любих уподобань інших людей. На ЛОРі в купці зібрано самі цікаві посилання на таємну внутрішню переписку в фірмі M$ оприлюднену за рішенням Гамериканського суду і читати прийдеться все по англійські. Ну а на завтра опубліковано аналіз провідного російського вченого, соціолога та письменника Олександра ЗІНОВЄВА. Але якщо Вам такого читати не можна то перечитай хоча б "Десять кроків на зустріч людям" і проаналізуйте всі їх реальні дії - цього буде більшості  достатньо щоб зрозуміти що вони цинічно брешуть...
Я ходив за посиланнями - не на ЛОРі. Аналізувати щось написане російськими соціологами мене вже нудить - бачать пилинку в оці ближнього, але не бачать камінь у своєму. Так само й з політичними програмами. Взагалі, коли мені кортить пофлеймити на політичні теми я лізу на ФУП. Але кортить цього дуже рідко. Про "вони цинічно брешуть" виникає питання: а яка краща альтернатива? Відновлення СРСР, введення російської мови як державної а років за 10-15 повне знищення української?
Далеко не типовий й ординарний... Але я не на ньому тут акцентую, ще раз: А Ви ще від них вільні? Вам подобається їх мораль? Придивіться до неї уважніше, але здалеку, близько не підходьте а то можуть закабалити, як бідного Гейца...
Так, вільні. Ні не подобається. Вже відкинув кілька пропозицій поїхати туди працювати.
Все набагато гірше ми не йдемо в Європу до "споживацького суспільства", а прямо гамериці в *0пу, до рабовласницько-капіталістичного ладу на чолі з масонською хунтою. І це проблема не окремої України, а і самої Європи, Америки та й всієї сьогоднішньої і завтрашньої Вільної Світової Спільноти.
Будь-ласка конкретні пропозиції.

Ні ви мене тут з Вашим помаранчовим вождем путаєте. Я завжди говорю що закони потрібно виконувати всім, і сам подаю приклад їх сумлінного виконання, звичайно треба вносити пропозиції що до їх покращення, а Він починав з розгону ДАІ для упорядкування дорожнього руху, а сьогодні вже добрався до розгону Конституційного Суду для вирішення штучно створеної гамериканськими технологами політичної кризи! Ну а коли вже рижі понаписують таке, що й Лінуксом не можна користуватись то закон порушувати не варто простіше змінити країну на ту де поки ще залишилась свобода та демократія...
До речі його опоненти користуються послугами тих самих гамериканських політтехнологів, на відміну від нього самого - він вже має своїх, "доморощених" (хоча і не без допомоги гамериканців). Закони останнім часом писала КРС. Далі продовжувати?
І яку країну Ви вважаєте вільною та демократичною? Невже Білорусь або Росію?  :o

Я нічого не привносив просто дав обгрунтовану відповідь щодо "великодушної ненависті Білла до Лінукса та лінуксоїдів" яка сюди вже привнеслась іншими. Ця дошка модерується мною по спецправилам. Дійсно багацько флейму тут треба було б витерти, але останні пости теми стосуються бо побічно розкривають саму суть проблеми кривого законодавства України взагалі і ІТ зокрема, звичайно тільки тим хто ще може думати вільно.
Про ненависть Білла до ВПЗ відомо давно. Якщо хочете подробиць - RevolutionOS. Фільм документальний тому за аргумент піде.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #40 : 2007-06-25 11:49:41 »
М: + hse за розпалювання флейму, флуду, ворожнечі на політичній основі, образу за політичними поглядами
Я просто дав стримані відповіді на поставлені питання, що вони не співпали з Вашими сьогоднішніми поглядами то я не виноватий, а + в даному випадку сприймаю як нагороду та високу оцінку сказаного. До політичних поглядів опонентів: лібералів, демократів, соціалістів, комуністів, націоналістів, BSD чи прпрієтарщини я ставлюсь завжди з повагою. До антизаконних насильницьких дій сектанських тоталітарних кланів керованих іншою державою (партіями чи бізнес корпораціями це не назвеш бо партії та бізнес так не поводяться) завжди дуже негативно!

Так, треба повертати собі статус головного флудера цього форуму. Отже почнемо.
Судячи з початої дискусії мене змушують скласти вам конкуренцію в цьому питанню...

Відсилаючи до Платона ви, либонь, мали на увазі його "Політею"? І де там, скажіть нам, будь ласка, є підтвердження вашим словам? Політея - це ідеальне суспільство (нагадати вам значення слова "ідеальний"?), котре не має нічого спільного з сучасністю - українською, німецькою, американською. До речі, в його ідеальній державі мала існувати строга цензура, - про це ви, сподіваюсь, також пам'ятаєте? А якщо ви закликаєте до строгої цензури, який же ви тоді "демократ"? А, пригадав, найдемократичніший на форумі. Мдя.
А вони тут до чого? Подивіться на світ, бізнес-секти завжди правили світом і від цього нікуди не дітися. Стосовно Платона та його "друга та товариша" Аристотеля, так вони зовсім не вважали демократію гарним державним устроєм. У якості підтвердження кілька цитат Платона:
1. З демократії народжується тиранія.
2. Коли з'являється тиран, він виростає як ставленик народу.
Та от якось зайшла мова про "великодушну любов" отої самої сектанської гадості до лінксоїдів, України та Українців. Правили вони локально в різних місцях в різні часи, але всім світом не правлять і правити  в майбутньому не будуть, як би не хотіли і не старались.
Стосовно Платона то так ідеальне суспільство я і мав на увазі. За його часів отого кодла не було, тому воно в якійсь мірі, з натяжкою, могло існувати. Сьогодні реалії в україні дуже-дуже сумні...
Гарні цитати ви привели. Демократія дуже слабкий та вигідний ворогам лад для здійснення перевороту, захоплення влади і встановлення своєї монопольної тиранії, що й було зроблено ними в останні 3 роки в Україні. Нажаль Леоніда Даниловича попритискали, заставили грати за правилами, а самі цинічно, беззаконно здійснили переворот та захопивши владу в Україні і ще більше почали винищувати Українську державність та Вільних Українців.

Та я тут напевно один істиний демократ і тому не проти любих уподобань інших людей. На ЛОРі в купці зібрано самі цікаві посилання на таємну внутрішню переписку в фірмі M$ оприлюднену за рішенням Гамериканського суду і читати прийдеться все по англійські. Ну а на завтра опубліковано аналіз провідного російського вченого, соціолога та письменника Олександра ЗІНОВЄВА. Але якщо Вам такого читати не можна то перечитай хоча б "Десять кроків на зустріч людям" і проаналізуйте всі їх реальні дії - цього буде більшості  достатньо щоб зрозуміти що вони цинічно брешуть...
Я ходив за посиланнями - не на ЛОРі. Аналізувати щось написане російськими соціологами мене вже нудить - бачать пилинку в оці ближнього, але не бачать камінь у своєму. Так само й з політичними програмами. Взагалі, коли мені кортить пофлеймити на політичні теми я лізу на ФУП. Але кортить цього дуже рідко. Про "вони цинічно брешуть" виникає питання: а яка краща альтернатива? Відновлення СРСР, введення російської мови як державної а років за 10-15 повне знищення української?
Все набагато гірше ми не йдемо в Європу до "споживацького суспільства", а прямо гамериці в *0пу, до рабовласницько-капіталістичного ладу на чолі з масонською хунтою. І це проблема не окремої України, а і самої Європи, Америки та й всієї сьогоднішньої і завтрашньої Вільної Світової Спільноти.
Будь-ласка конкретні пропозиції.
Якби був період початку горбачова то треба було б ізолювати його від жінки, яка під одіялом нашептала ідеї перебудови, і йти приблизно шляхом Китая. Коли б він не пішов цим шляхом, а продовжував брати хабарі то посадити, та також активізувати в кінці 80 ідеологічну пропаганду проти поширення радекальної сепаратисько-націоналістичної пропаганди заходу.

Ну якби зараз був 1991 то стратегія України повинна була б основуватись на побудові власного геополітичного центру у східній Європі з колишніх країн варшавського договору та союзних республік, з заснуванням нового, контрольованого Україною, оборонного альянсу, створенням нової економічної зони в центрально-східній Європі з соціально-ринковою економікою. Це б зменшило спад національних економік країн співдружності та дало б ресурси для збереження та розвитку ядерного щита, армій ітд... Тоді б не було воїн у Югославії, геноцидів, рижих революцій і масони з своїм НАТО були би подалі від наших кордонів. А Росія хай би робила собі окремо СНД з азійськими республіками тут в той час пропагандою гамерики авторитет Росії було знищено, а Україна авторитет і потенціал мала.

Ну що до болючого сьогодення то треба рятувати Українську державу і Українців, гнати гамериканського резидента з його ЦРУ-шною "жінкою" і всю їх агентурське кодло геть з України, щоб не топтало Нашої Зімлі! А тоді вже самим протирати свої очі, бо як ті протиратимуть то сліпими лишимось, їм як раз такі треба, щоб навколо себе нічого не бачили що діється! Тут про політичні погляди не йдеться зовсім! Йдеться про то чи буде Україна незалежною з Українським Населенням чи зроблять гамериканську колонію, Вільних винищать, а натомість завезуть негрів і китайців та навчать їх української мови...
До речі його опоненти користуються послугами тих самих гамериканських політтехнологів, на відміну від нього самого - він вже має своїх, "доморощених" (хоча і не без допомоги гамериканців). Закони останнім часом писала КРС. Далі продовжувати?
І яку країну Ви вважаєте вільною та демократичною? Невже Білорусь або Росію?  :o
Ну опонентам тих "технологів" спеціально підсунули, ой то такі "технологи", що як вже взялись за них то опонети вже невідмажуться ніяк.
То що закони в Росії так само як в Україні сволочі покорявили то це помітно, особливо ті що стосуються ІТ, одним почерком писані..
Порівняно з Україною де всіх не рижих витравлюють, мордують по тюрмах, психлікарнях, вбивають... (особливо в буремні кінець 2004 - початок 2006), то оборона державами Білорусью та Росією свого населення та своїх тереторій від західної, сатанинсько-масонської пошесті є максимально допустимою в даному випадку демократією. Я би на їх місці діяв більш адекватно що до загроз, а дивлячись на поведінку Путіна аж серце тьохкає здається що ось-ось як наш Леонід Данилович в демократію з ними дограється...
Про ненависть Білла до ВПЗ відомо давно. Якщо хочете подробиць - RevolutionOS. Фільм документальний тому за аргумент піде.
Те що взагальному всім відомо, всі здогадуються, що саме так все і є, то це одне, але тут дійсно цікаві деталі, бо по них якраз і видно ступінь їх цинізму, підлості та аморальності....
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #41 : 2007-06-25 12:18:12 »
Ух... hse, знімаю капелюха, у вас неймовірний талант до нацполу, навіть шкода оце різати. Але, по-перше, раджу не бажати справедливості, а то можете її раптом і отримати, а по-друге, в мене зараз дике похмілля, так що краще хоча б на сьогодні від подальших досліджень утримайтесь - можу не оцінити.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #42 : 2007-06-25 12:27:58 »
 ;D
"Маразм міцнішав, а наші танки на солярці"...

Знаєте, я вже навіть не можу щось відповісти - у вас же абсолютно відсутня логіка і вміння думати як таке. Це мені нагадує передвиборні перемовини ненависного вам чинного Президента з тодішнім, а заодно й теперішнім "прємьєром" - на будь-яке питання пан Янукович видавав "потік свідомості". Отак і у вас...

М: Наразі - повторний + панові hse за ігнорування попередження та все ті ж флуд і флейм на політичні теми, образи за політичною та релігійною ознакою.
Про всяк випадок нагадую, що:
1. Третій плюс - і ми з вами знову прощаємось.
2. Всі рішення модераторів можна оскаржувати відповідно до правил.




Поки роздумував та пробував знайте хоч якесь раціональне зерно у повідомленнях пана hse, Chtulhu видав усне попередження. Все ж у мене, мабуть, менше терпіння... чи то просто відсутність похмілля  :-/
« Змінено: 2007-06-25 12:32:50 від miwa »
Читайте документацію - вона кермує.

niii

  • Гість
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #43 : 2007-06-25 12:37:54 »
Просто війна лінуксоїдів  :-X А з чого почалася ...

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Ліцензійний Лінукс
« Відповідей #44 : 2007-06-25 13:47:36 »
адміністрація, забаньте його назад  :'(
вельмишановний добродію hse, ідіть на ФУП або інші форуми і там пишіть свою маячню.
Це технічний форум про лінукс!
« Змінено: 2007-06-25 13:48:23 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"