Автор Гілка: Не допустимо впровадження не Україномовного ПЗ  (Прочитано 24990 раз)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Тоді який сенс обирати імпотентну законодавчу гілку, коли виконавча все одно призначається, і це від неї все залежить?

І нічого тут говорити про "та ми б зробили, але оті погані дядьки..." Самі знаємо, що заважа поганому танцюристові.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Тоді який сенс обирати імпотентну законодавчу гілку, коли виконавча все одно призначається, і це від неї все залежить?
Після 26 березня майже все залежатиме від ВР за президентом залишається право призначати тільки силових міністрів. Чи не половина повноважень Президента перейде до Премєр Міністра, котрий з рештою міністрів формуватиметься виключно ВР, також ВР визначає зовнішню та внутрішню політику України та самостійно приймає необхідну для цього законодавчу базу, всі закони тепер може підписувати Голова ВР. Так що все залежить від майбутньої ВР котра, за Конституцією України, буде найпотужнішою гілкою влади!
І нічого тут говорити про "та ми б зробили, але оті погані дядьки..." Самі знаємо, що заважа поганому танцюристові.
Від нас багато залежить, але якби "оті погані дядьки" не заваджали то зроблено було б набагато більше. Сьогодні багато залежить від того як заваджають "оті погані дядьки"...
« Змінено: 2006-03-08 14:47:06 від hse »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
І тут політика...  :'(

Якби хтось щось захотів зробити, то вже б давно зробив.

Класика: Будь-яка влада є насиллям над людьми.
« Змінено: 2006-03-08 15:14:33 від Abram »
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
І тут політика...  :'(

Якби хтось щось захотів зробити, то вже б давно зробив.

Класика: Будь-яка влада є насиллям над людьми.
Демократична влада насиллям над людьми не є -- за означенням демократії!

Диктатура людини, бушократія є насиллям над людьми -- бо фактично здійснює насилля над людьми...
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Praporshic

  • Гість
Знаючи якість "харківської української", мені не дивно що львівська професура стала дибки.
......Це якраз образа, так як українська для вас не рідна і ви не достатньо компетентні щоб вирішувати такі питання.
Спробую нагдати вельмишановному панству, що еталоном української мови є Полтавська область. І аж ніяк не Харківська чи Львівська. І так вважаю не я, а АН України.
Взагалі, стосовно подібних заяв, та запитів можу сказати лише одне: вони не бажають знищення монополії мікрософта. Вони бажають лише привернути увагу до себе, а не до проблеми.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Цитата
Спробую нагдати вельмишановному панству, що еталоном української мови є Полтавська область.
18-го--19-го століть. Зараз у Полтавській обл. "правильною" українською розмовляють одиниці, решта... Ну правильно, цілком вірно! Саме як Вєрка Сердючка, котра якраз ізвідти!

Praporshic

  • Гість
Гм, а де Ви бачили, щоб люди розмовляли еталонною мовою?

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Я не про те, що там не всі розмовляють еталонною; я про те, що там одиниці хоч якоюсь українською розмовляють.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Іван Дзюба казав, що якщо частина україномовних українців перейде на українську мову - інша частина вже буде нею розмовляти. Критичну масу він визначив як 20%. І тоді погані дядьки власною жовчю вдушаться (хоч я не розумію набіса їм так принципова та недолуга російська). Типова ситуація, коли в Україні україномовний українець починає розмовляти з незнайомим йому україномовним українцем ... московською мовою. Кому це треба і навіщо?!!

До речі, а Україна має власний дистрибутив Лінукса? Чи після смерті чорного кота альт-лінукс взагалі перестав мати українську локаль?

М: * На форумі заборонено ображати когось за мовною ознакою чи переходити на особистості (пп. 6 і 7 правил).
« Змінено: 2007-05-14 15:41:25 від miwa »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
knoppix_ua робиться киянами (в основному adiel aka Вад Машков), якщо ви це маєте на увазі. А українська локаль є у кожному з популярних дистрибутивів.

Цитата
Демократична влада насиллям над людьми не є -- за означенням демократії!
 
Аж дивно, і як це я пропустив такий ідіотизм? Цікаво іноді старі теми проглянути :)

З.І. Сергію, ви запитували, як користувачі дізнаються про плюсики. А ось так і дізнаються ;)
« Змінено: 2007-05-14 15:41:09 від miwa »
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Так чим там все закінчилось? Поставили українське, чи непоставили компи?
Можна спробувати здогадатися.

Маючи міністра освіти, який є типовим українофобом?!
Якщо б "тільки" те :-(

PS: українофаги на кшталт дупозапитувача, на жаль, теж "якщо б тільки".  А ці всі теми для них -- зайвий привід покачати позиції.

Ай, краще щось корисне зробити, ніж політиків лаяти.  Чи вже висинутись та зранку знов за проекти.

PPS:


До речі, а Україна має власний дистрибутив Лінукса?
Навіщо? (hint: погугліть "sot office", ото був файний власний фінський опенохвіс)

Ці всі "національні витребеньки" досі бували тільки ширмою для дерибану, коли справа заходила про софт.  Особливо вільний, в якого немає країни прописки.

Чи після смерті чорного кота альт-лінукс взагалі перестав мати українську локаль?
Я їм дам, перестав.  Он нещодавно Вад Машков, Сергій Глодін та трошки ще ваш покірний слуга перекладали .po та хелпи інсталятора 4.0 українською.  Не кажучі вже про локаль ;-)
« Змінено: 2007-05-15 01:59:51 від gvy »

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
knoppix_ua робиться киянами (в основному adiel aka Вад Машков), якщо ви це маєте на увазі. А українська локаль є у кожному з популярних дистрибутивів.


М: * На форумі заборонено ображати когось за мовною ознакою чи переходити на особистості (пп. 6 і 7 правил).
З.І. Сергію, ви запитували, як користувачі дізнаються про плюсики. А ось так і дізнаються ;)

Про те , що локаль є в кожному популярному дистрибутиві - знаю (ну не під офтопіком же сиджу).
Кнопікси - то не серйозно - то лише гра в лінукс.

Нікого я за мовною ознакою не ображав і вже точно не переходив на особистості. Отже забирайте свого плюсика - вручіть його Дзюбі  ;) - я лише переповів сказане. А погані дядьки можуть бути якзавгодномовними і всеодно будуть відстоювати якісь імперські інтереси і не має значення чи то буде Московія чи Майкрософт.
Оь вам і апеляція (в правилах і про це сказано :) )
« Змінено: 2007-05-15 11:53:16 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Цитата
Нікого я за мовною ознакою не ображав і вже точно не переходив на особистості. Отже забирайте свого плюсика - вручіть його Дзюбі   - я лише переповів сказане. А погані дядьки можуть бути якзавгодномовними і всеодно будуть відстоювати якісь імперські інтереси і не має значення чи то буде Московія чи Майкрософт.
Оь вам і апеляція (в правилах і про це сказано  )

Про недолугість російської не я писав. І не Дзюба, я так розумію. А апелювати потрібно не до модератора, котрий видав зірочку, а до адміністратора (в даний момент - Володимир Лісівка).



І дуже не рекомендую правити повідомлення, котрі жваво обговорюються (як наприклад те, де я вам зауваження зробив) - це може призвести до небажаних наслідків і непорозумінь.
« Змінено: 2007-05-15 15:28:33 від miwa »
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Писання про недолугість російської мови знову ж не є дискримінацією людей за мовною оєнакою: якби я написав про недолугість дельфи - то не було б дискримінацією дельфістів.
Та навіть якби сказав, що з англійською щось не те (ну не подобається мені писати "Манчестер", а читати "Ліверпуль") - теж не було б образою англійців. То чому константація факту є образою ...
 українців (як це не смішно) - про росіян взагалі нічого не писав.
І хіба я винен що то є правда? В російській мові навіть лінгвістика крива: подивіться лише на їх назви іменників та прикметників... А на незрозумілі суфікси : той же "ір" в віддієслівних іменниках ("мантіраваніє", "сканіраваніє" (тільки не надумайте мені вліпити зірочку за відсутність їхньої розкладки - не хочу встановлювати  :) ) - робимо маленьку метаморфозу: "мунтірен" і стає срозуміло відки це добро взялось - німці забули).  
А потім ще один яскравий приклад: додаємо до української 5% російських слів і отримуємо неймовірно гидкий суржик, який не йде ні в яке порівняння з вихідною мовою (українською) ;D
А погляньте на українську локалізацію вина: там написано "відміна" на місці "cancel" і раптом дії почали відмінювати (змінювати) замість того, щоб їх поскасовувати   :o і ця відверта недолугість виникла саме завдяки російській мові - тут ви зі мною точно вже сперечатись не будете.

---------------------------------------------------------------------

То що , скликаємо 12 присяжних чи заберете свою зірочку (втім, без неї стане незрозуміло про що спір пішов ;) ).
До речі, а Володимир сюди заглядає?
« Змінено: 2007-05-15 17:11:07 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
І дуже не рекомендую правити повідомлення, котрі жваво обговорюються (як наприклад те, де я вам зауваження зробив) - це може призвести до небажаних наслідків і непорозумінь.
Ну відредагувати те повідомлення вже неможливо , а от видалити можу ;)
Так он як користувачі собі "нагороди" скасовують  ;D :D 8-) ::) :P
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.