Автор Гілка: 12.10 набирає чинності наказ МОН 13.08.2007 N736  (Прочитано 3710 раз)

Відсутній papa

  • Новачок
  • *
  • дописів: 26
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z1128-07

Цитата
2.4. Вимоги до системного програмного забезпечення
     2.4.1. Операційна система повинна задовольняти такі вимоги:
     2.4.1.1. операційна система серверу вузла  -  ОС  Windows  NT версії не нижче 4.0 або ОС Linux;
     2.4.1.2. операційна система  робочої  станції  -  ОС  Windows версії   не   нижче  ніж  Windows  98  (залежно  від конфігурації комп'ютерів);

Цікаво почути вашу думку про це.
Я не чаклун - я тільки навчаюся

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Ну, нормальні вимоги для якоїсь незрозумілої для мене (сферичний кінь у вакуумі) системи для виготовлення пластикових карток студентських та учнівських квитків. Захотіло б міністерство, могло б і чудніші вимоги видумати (iMac з системою OS X не нижче 10.3.4)... Звичайна писуля щоб прикрити піратство на місцях.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Не в курсі хронології по даному питанню, бачу тільки завершальний наказ про введення в експлуатацію вибраного комплексу.

Наказ постфактум описує вимоги зумовлені саме програмним комплексом "Освіта" та прийнятим рівнем безпеки.

Більш цікаво було би на початковій стадії розробки комплексу "Освіта" продивитись технічну документацію замовника (МОН) тоді можна було б щось порадити. Позитив що серверна частина, як випливає, платформенно незалежна, а це економить значні кошти на закупку оффтопного сервера з їх базою даних. Питання не ясне з клієнтською стороною, чи платформенно не залежна? наявність драйверів до обладнання та оффтоп>98 єдині вимоги клієнтського системного ПО?
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Цитата
2.4.1.1. операційна система серверу вузла - ОС Windows NT версії не нижче 4.0 або ОС Linux;
Я так розумію - їх влаштує і перший Редхат  ;D Чи взагалі щось на базі ядра 0.0.1
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.