Автор Гілка: Повзуть гади...  (Прочитано 18095 раз)

Praporshic

  • Гість
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #15 : 2007-08-04 17:44:55 »
Невже Ви не зрозуміли, що того законопроекту НЕ‌ БУДЕ. Бо він нікому не потрібен. І менше за все він потрібен громадянам - вони просто НЕ‌‌‌ ХОЧУТЬ мати щось крім офтопу, я вже навіть не піднімаю ніде питання про встановити кудись *nix бо завжди отримую питання-відповідь "а навіщо ще щось, існує ж віндовс?". Тому виходить як в анекдоті‌ "згвалтування неминуче - розслабтесь та насолоджуйтесь". Хоча в де-чому ця позиція мені вигідна - я не витрачаю час на людей які не хочуть вивчати нове і більше часу можу приділити тим, хто справді бажає чогось навчитись.

Як додаток: Приватбанк спробував перевести усі робочі місця на лінукс. Який - не знаю бо на власні очі не бачів. Результат - повний провал Linux та зміцнення впевненості користувачів у незамінності мастдая. Хоча, поспілкувавшись зі своєю знайомою, яка працює там системним адміністратором прийшов до висновку що перехід було саботовано. Особисто маю досвід переведення невеличкої контори на Linux. В мене підготовчий процес зайняв майже 2 місяці. Пояснення користувачам що куди - десь тиждень, доки усе зрозуміли. "Фахівці" з Приватбанку спромоглись завершити перехід за кілька тижднів і витративши на тестування 0 годин 0 хвилин. Про роз'яснення користувачам мови навіть не було.

Тобто на черговому прикладі бачимо, що наші люди ще не готові до альтернатив. І щось мені підказує що у колишньому соцтаборі люди почнуть думати десь поколінь за 5-6.

Відсутній Andriy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 22
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #16 : 2007-08-04 18:37:33 »
hse про цю операційну систему можна почитати на сайті http://www.mylinux.com.ua/
До речі не тільки косметикою вони відрізняються, наприклад на один компютер система Мандріва 2007 взагалі не ставиться а федора і солярка поставились без проблем, мандрива не стала так, як ядро навіть не змогла завантажити.
Я сам програміст і розумію, що треба розумітися на Лінукс системі тому і вчу її по маленьку. Не весь совт під пингвика є наприклад !С, файнрідер.., аналогів їм нажаль нема

Praporshic

  • Гість
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #17 : 2007-08-04 18:40:01 »
А що таке той "!С"? Google підозріло мовчить....

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #18 : 2007-08-04 18:53:25 »
А що таке той "!С"? Google підозріло мовчить....
Підпільна армія визволення бухгалтерів від 1С. Скоротилось від !1С через особливості клавіатури.

hse про цю операційну систему можна почитати на сайті http://www.mylinux.com.ua/
Andriy, давайте не будем смішити мої тапки, лівий вже й так каші просить.

Я сам програміст і розумію, що треба розумітися на Лінукс системі тому і вчу її по маленьку.
Стратегічно це якраз те, що потрібно - критична маса розробників під лінукс. Логіка проста. Більше розробників - більше програм. Обкурений Стіві не даремно волав "дивелоперс", жаль тільки, що забув, тільки-но його відпустило.

ЗАКОНОПРОЕКТ ТРЕБА, він вирішить все, без захисту законом вороги України не допустять впровадження ВПЗ в освіті.
Законопроект не допоможе. Навіть якщо закон на цю тему приймуть, виконувати його ніхто не буде. ВР може прийняти закон, щоб Місяць посинів, але від того мало що зміниться. Особливості демократії, тудить...

Відсутній Andriy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 22
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #19 : 2007-08-04 19:48:44 »
Cthulhu дякую за виправлення !С на 1С
Цитата
Andriy, давайте не будем смішити мої тапки, лівий вже й так каші просить.
та я і не намагвся я просто кажу, що вже є перщі наробки.
Цитата
Стратегічно це якраз те, що потрібно - критична маса розробників під лінукс. Логіка проста. Більше розробників - більше програм. Обкурений Стіві не даремно волав "дивелоперс", жаль тільки, що забув, тільки-но його відпустило
Я це і зауважив, що все одно колись перехід буде і краще до нього готуватись не в останній момент і якщо зможу спраяти переходу то це буде взагалі  8-)

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #20 : 2007-08-04 20:01:32 »
... Не весь совт під пингвика є наприклад !С, файнрідер.., аналогів їм нажаль нема
iceB - бухгалтери кажуть що вона навіть краща, функціональніша, простіша у вивченні від 1С. А ви на цю сторінку заглядали?
Невже Ви не зрозуміли, що того законопроекту НЕ БУДЕ...
Все залежить від того кого оберемо, {Обра|зас}ранців.  правда щоб було дуже з кого щось вибирати не видно...
Можна впроваджувати так щоб впровадити, а можна так щоб невпровадити... лояність чи штучно створена антипатія у цьому випадку також важлива...
hse про цю операційну систему можна почитати на сайті http://www.mylinux.com.ua/
Не чув щоб вони освітою займались. Вони позиціонуються як захищена система для обробки конфіденційних даних. Вони єдині в СНГ хто дістав сертифікат Г3 і тому їх ніша силові структури, до речі банкам тоже можна звернути туди увагу...
До речі не тільки косметикою вони відрізняються, наприклад на один компютер система Мандріва 2007 взагалі не ставиться а федора і солярка поставились без проблем, мандрива не стала так, як ядро навіть не змогла завантажити.
Та що ви говорите, ну якщо архітектура однакова то можливо просто Мандріва трохи застаріла була і якогось драйвера в ядрі не було чи старий/кривий був, але так як, Федора з нею користується тим же ядром Лінукс то нова версія Мандріви буде підтримувати нове залізо...
Я сам програміст і розумію, що треба розумітися на Лінукс системі тому і вчу її по маленьку.
Стратегічно це якраз те, що потрібно - критична маса розробників під лінукс. Логіка проста. Більше розробників - більше програм. Обкурений Стіві не даремно волав "дивелоперс", жаль тільки, що забув, тільки-но його відпустило.
ЗАКОНОПРОЕКТ ТРЕБА, він вирішить все, без захисту законом вороги України не допустять впровадження ВПЗ в освіті.
Законопроект не допоможе. Навіть якщо закон на цю тему приймуть, виконувати його ніхто не буде. ВР може прийняти закон, щоб Місяць посинів, але від того мало що зміниться. Особливості демократії, тудить...
Лінукс в ОСВІТІ - школи, ВУЗи ось чим державі треба займатись, а не витрачати гроші платників податків на гамериканські глюки, ну і свої відкати! А без закону яким можна буде посадити корумпціонера за нецільове використання грошей, відкати, співпрацю з монополією та не проведення тендерів?
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #21 : 2007-08-04 20:11:59 »
Я це і зауважив, що все одно колись перехід буде і краще до нього готуватись не в останній момент і якщо зможу спраяти переходу то це буде взагалі  8-)
Ну якщо сильно хочете, маєте час і знаєте хочаб bash то можете глянути сюди.
« Змінено: 2007-08-04 20:14:32 від hse »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #22 : 2007-08-04 20:33:06 »
Лінукс в ОСВІТІ - школи, ВУЗи ось чим державі треба займатись, а не витрачати гроші платників податків на гамериканські глюки, ну і свої відкати! А без закону яким можна буде посадити корумпціонера за нецільове використання грошей, відкати, співпрацю з монополією та не проведення тендерів?
Ну от ви й самі все сказали - потрібне нормальне законодавство проти корупції, а не за ВПЗ. З ним все добре буде без всяких законів - тільки не треба йому заважати. Історично будь-які спроби держави вказувати внутрішньому бізнесу, що йому робити, давало розстрільні підвали, а результатом вказівок в науці були, в основному, кулемети.

Не варто забувати, що саме по собі явище ВПЗ є наслідком співіснування бізнесу і науки без всяких політиків.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #23 : 2007-08-04 20:55:29 »
Та не про бізнес іде мова, бізнес хай працює на чому хоче, хоч на пальцях своїх хай рахують як їм так зручно - це їх виключно особиста справа!

Я маю на увазі БЮТЖЕТНІ УСТАНОВИ ОСВІТИ навіть не приватні навчальні заклади. І тут без належного закону продовження розкрадання буджету та _насильне_ (бо дітям не дають альтернатив) пропихання монопольного продукту не зупинити!!!
« Змінено: 2007-08-04 21:46:54 від hse »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Praporshic

  • Гість
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #24 : 2007-08-04 20:59:49 »
Flood:
а результатом вказівок в науці були, в основному, кулемети.
Але ж які файні кулемети ;)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #25 : 2007-08-04 21:24:53 »
Та не про бізнес іде мова, бізнес хай працює на чому хоче, хоч на пальцях своїх хай рахують як їм так зручно - це їх виключно особиста справа!

Я маю на увазі БУДЖЕТНІ УСТАНОВИ ОСВІТИ навіть не приватні навчальні заклади. І тут без належного закону продовження розкрадання буджету та _насильне_ (бо дітям не дають альтернатив) пропихання монопольного продукту не зупинити!!!
Саме про бізнес. Чи держава, може, сама візьме і зробить свою операційну систему та купу програм під неї?=) Держава тут є звичайний клієнт (ОК, дуже крупний) і може вирішувати тільки, в кого купити. І тут потрібна справді чесна конкуренція і дійсно незалежна експертиза. Чому я власне й заговорив про корупціонерів - якщо вони є, гроші завжди "колективізують". А у M$, з точки зору корумпованого чиновника, є одна хороша перевага - вони щедро роздають відкати.

Якщо в умовах, коли програмне забезпечення для держави справді вибиратимуть з точки зору корисності для держави, M$ виграє - тоді хай буде так... поки що. Значить, справді заслужили. А нам доведеться сідати і думати, як покращити ВПЗ, щоб надалі їх витіснити. І законодавчі копняки тут не допоможуть.

Щодо освітніх закладів. Нашу систему освіти давно пора закопати, бо вже смердить. Воно ще ворушиться через порівняно невелику кількість ентузіастів, які ще щось роблять, всупереч всьому. Потрібна серйозна реформа, і питання програмного забезпечення тут далеко не найболючіше, хоча й суттєве. Це ж значною мірою стосується і установ.

Відсутній Andriy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 22
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #26 : 2007-08-04 21:48:34 »
hse Я вам кажу система "FEDORA CORE-6" стала на компютер, а Мандрива spring ставати не захотіла, це остання Мандрива на цей час, у федори ядро старіше і вона стала

З.І. вибачте за маленький оффтоп
« Змінено: 2007-08-04 21:49:48 від Andriy »

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #27 : 2007-08-04 23:15:16 »
Щодо освітніх закладів. Нашу систему освіти давно пора закопати, бо вже смердить. Воно ще ворушиться через порівняно невелику кількість ентузіастів, які ще щось роблять, всупереч всьому. Потрібна серйозна реформа, і питання програмного забезпечення тут далеко не найболючіше, хоча й суттєве. Це ж значною мірою стосується і установ.
З теперішніми реформаторами - не дай боже! А питання програмного забезпечення ой як болюче: студенти майбутні спеціалісти, яких вчать тільки мишею користуватися, привносять деструктив і у власну спеціальність :(
« Змінено: 2007-08-04 23:16:48 від cadca »
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #28 : 2007-08-04 23:33:25 »
З теперішніми реформаторами - не дай боже!
Про реформаторів я висловився кількома рядками вище=))

А питання програмного забезпечення ой як болюче: студенти майбутні спеціалісти, яких вчать тільки мишею користуватися, привносять деструктив і у власну спеціальність :(
Наскільки я помітив, ніякої кореляції між рівнем ІТ-професіонала і його освітою не існує. І, боюсь, це стосується багатьох галузей. В цьому і проблема нашої освіти, що вона, строго кажучи, крім папірця мало що дає. Тому міняти спочатку треба спочатку систему не операційну, а освіти.

Особисто мене програмуванню взагалі ніхто ніколи спеціально не вчив. Хто хоче - навчиться... Поганих-бо учнів не буває, є тільки погані вчителі.

Praporshic

  • Гість
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #29 : 2007-08-04 23:43:13 »
Цілком згоден з Cthulhu. Через застарілу систему підбору кадрів та нарахування зарплатні я отримую десь відсотків 60 від реальної вартості мого часу. Якщо поки що я знаходжу це прийнятним (цікава робота, отримання досвіду й таке інше) то далі так буде не довго. Власне, саме через це був змушений піти на заочне навчання - щоб мати лише папірець про освіту. Власне, на нас у КПІ так і дивляться - прийшли по папірець та трохи по теорію.
« Змінено: 2007-08-05 00:46:06 від Praporshic »