Автор Гілка: Повзуть гади...  (Прочитано 18096 раз)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #30 : 2007-08-04 23:53:02 »
Цілком згоден з Cthulhu. Через застарілу систему підбору кадрів та нарахування зарплатні я отримую десь відсотків 60 від реальної вартості мого часу. Якщо поки зо я знаходжу це прийнятним (цікава робота, отримання досвіду й таке інше) то далі так буде не довго. Власне, саме через це був змушений піти на заочне навчання - щоб мати лише папірець про освіту. Власне, на нас у КПИ так і дивляться - прийшли по папірець та трохи по теорію.
Мені, на щастя, платять на повну котушку. Насправді при наймі на мою нинішню роботу про освіту мене ніхто навіть не спитав.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #31 : 2007-08-05 00:46:33 »
Саме про бізнес. Чи держава, може, сама візьме і зробить свою операційну систему та купу програм під неї?=) Держава тут є звичайний клієнт (ОК, дуже крупний) і може вирішувати тільки, в кого купити. І тут потрібна справді чесна конкуренція і дійсно незалежна експертиза. Чому я власне й заговорив про корупціонерів - якщо вони є, гроші завжди "колективізують". А у M$, з точки зору корумпованого чиновника, є одна хороша перевага - вони щедро роздають відкати.

Якщо в умовах, коли програмне забезпечення для держави справді вибиратимуть з точки зору корисності для держави, M$ виграє - тоді хай буде так... поки що. Значить, справді заслужили. А нам доведеться сідати і думати, як покращити ВПЗ, щоб надалі їх витіснити. І законодавчі копняки тут не допоможуть.
1. Держава породжує попит. В ідеалі внутрішній попит. Але наша фінансує гамериканського Білла... тому й така тухла внутрішня пропозиція.
2. Корумпованим антиукраїнським чиновникам потрібно дати копняка щоб вни не в гамерики купляли за відкати, а в Українського Виробника. І цей копняк - Законопроект!
Щодо освітніх закладів. Нашу систему освіти давно пора закопати, бо вже смердить. Воно ще ворушиться через порівняно невелику кількість ентузіастів, які ще щось роблять, всупереч всьому. Потрібна серйозна реформа, і питання програмного забезпечення тут далеко не найболючіше, хоча й суттєве. Це ж значною мірою стосується і установ.
Мораль дітей сильно низькою стала, знання найкраще здобуваються коли високий рівень моралі. Гамериканці давно довели що низька мораль в суспільстві з часом приводить до зниження освіти і з нею і науковотехнічного прогресу, а неморальне суспільство з низькорозвиненими технологіями є найгіршим!
hse Я вам кажу система "FEDORA CORE-6" стала на компютер, а Мандрива spring ставати не захотіла, це остання Мандрива на цей час, у федори ядро старіше і вона стала
"старіший/кривіший" драйвер якийсь, видно ще не встиг перекочувати до Мандріви, могли і поламати щось в новому ядрі, але через GPL-ність коду цю помилку швидко виправлять. Ну можете багрепорт відіслати...
« Змінено: 2007-08-05 00:49:22 від hse »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #32 : 2007-08-05 00:50:38 »

Загалом, ж не кажу конкретно для України, а кожній Державі яка хоче бути інформаційно розвиненою і суверенною, треба втілювати в освіту ВПЗ.

Економічно це надзвичайно вигідно! Державі вистачить виділети і десять відсотків від суми на пропрієтарне ПЗ, для тендерів місцевим ІТ компаніям, що поставлять у школи рішення на базі ВПЗ, але зможуть за ці гроші також налаштовувати, спроводжувати і оновлювати ПЗ. І це сприятиме внутрішній реструктуризації ІТ від економічно невигідної розробки напівфабрикатів на "аутсорсинг" та імпортування в багато разів дорожче готових рішень на прямі замовлення відчизняним фірмам - розробникам ПЗ.

Тут слід відзначити ще три дуже важливі питання в освіті:

1. Освіта за визначенням є процес передачі знань. Самі знання в процесі освіти повинні передаватись у відкритії формі! Отже використання відкритого програмного забезпечення в освіті є доцільніше бо від учня також не приховується внутрішня побудова програми і її робота. Він зможе не лише тупо вивчити зовнішній інтерфейс проги а й розібратись як вона написана, модифікувати, доповнювати і разширювати її, писати свої аналоги - тобто саме навчатися!!!

2. Впроваджуючи продукти монопольної фірми і безальтернативно навчаючи дітей за гроші платників податків, держава не лише прямо забирає гроші зі своєї економики і фінансує чужу, а й побічно навчивши безплатно (для мнонпольної фірми) всіх дітей країни їх продукту, ЗМУШУЄ всі підприємства держави використовувати й отже купувати _те_ програмное забезпечення яке знають їхні робітники (колишні випускники), чим ще більше посилює монополію іноземної фірми, а присутність монополії відповідно погано впливає на ціни, і якість наданих нею продуктів!!! Китайці на недавню пропозицію Білла Гейтса (він поїхав в Піднебесну безпосередньо з Росії) постачати нову модифікацію Windows-Vista кивають: звісно, містер Гейтс, ставте, але у держустанови - тільки безкоштовно, а Білл у Китаї всім роздає Windows-Vista по 3 гамериканські тугрики - і ніхто це гавно там вже не хоче! Навіть уряд Індонезії збив ціну на комплект ПЗ від МС до 1 гамериканского тугрика, погрожуючи що скрізь у школах буде лише Лінукс. А "наші" думають виключно про розмір особистого відкату...

3. А тато повинен теж купувати оффтоп та іншу дурь до нього своїй дитині додому, щоб він/вона домашні завдання робили??? Чи з дитинства діточок у нашій країні виховуватимуть злодіями??? І коли вони присядуть на голку некрософта саджатимуть в тюрми за крадіжку програмного забезпечення і вибиватимуть з них бабло для ворожої монополії???!!! Справедливою є тут фраза "перші дози - безкоштовно"(с)

Розірвати це пагубне для держави коло можна виключно рішуче прийнявши ЗАКОНОПРОЕКТ!
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Praporshic

  • Гість
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #33 : 2007-08-05 00:52:33 »
Законопроект не допоможе. В‌ жодному разі. Мені пояснити чи так здогадаєтесь?

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #34 : 2007-08-05 01:16:55 »
1. Держава породжує попит. В ідеалі внутрішній попит. Але наша фінансує гамериканського Білла... тому й така тухла внутрішня пропозиція.
Держава не породжує попит. Повторюю, держава - це лише один замовник, нехай і дуже великий. Втрата цього ринку для компаній, орієнтованих на лінукс (не обов'язково на ВПЗ), неприємна, але не смертельна.

2. Корумпованим антиукраїнським чиновникам потрібно дати копняка щоб вни не в гамерики купляли за відкати, а в Українського Виробника. І цей копняк - Законопроект!
Щодо законопроекту я вже сказав. Користі з цього в умовах корупції менше, ніж від аскорбіну при трипері.

Мораль дітей сильно низькою стала, знання найкраще здобуваються коли високий рівень моралі. Гамериканці давно довели що низька мораль в суспільстві з часом приводить до зниження освіти і з нею і науковотехнічного прогресу, а неморальне суспільство з низькорозвиненими технологіями є найгіршим!
ROTFL

Подивіться список нобелівських лауреатів. Подивіться, де зараз розробляється суттєва частина новітніх технологій. Хто зараз літає в космос? Не разок запустили, і заглухли, а регулярно? Навіть знаменитий високоморальний борець з американщиною hse пише свої заклики з tor-сервера, розташованого в Сполучених Штатах.

Чи ви хотіли сказати про захмарний рівень суспільної моралі в США? Тут да, важко не погодитись... вщипнеш офіціантку за сідничку - по судах за сексуальні домагання затягають=)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #35 : 2007-08-06 11:18:36 »
Обкурений Стіві не даремно волав "дивелоперс", жаль тільки, що забув, тільки-но його відпустило.

Чому саме Стіві, я думав в них голова - Біллі.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #36 : 2007-08-06 11:23:32 »
Обкурений Стіві не даремно волав "дивелоперс", жаль тільки, що забув, тільки-но його відпустило.

Чому саме Стіві, я думав в них голова - Біллі.
Стіві - виконавчий директор M$. Не бачили - http://www.youtube.com/watch?v=KMU0tzLwhbE

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #37 : 2007-08-06 11:34:38 »
Ну в них там і плутанина ж. Одні б'юрократи . В лінуксі якось простіше - в основному програмісти  ;)

А в Балмера дійсно клепки бракує, чи то відео монтовані?
« Змінено: 2007-08-06 14:13:52 від serg_ik »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #38 : 2007-08-06 17:02:24 »
А в Балмера дійсно клепки бракує, чи то відео монтовані?
Я тут вже, здається, переконливо довів повну відсутність наявності мозку в вищеозначеного пана=)

Пройдіться по титрубі чи гуглом, ці записи знайти не проблема. З купою додаткової інформації та коментарів.
« Змінено: 2007-08-06 17:03:25 від Cthulhu »

Відсутній Andriy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 22
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #39 : 2007-08-06 20:14:15 »
З висловом про "Голку" не погоджусь так,як розробників хоч і вчать працювати під вікнами але вони при бажанні можуть перейти на пингвика. але нажаль таке бажання дуже рідко зустрічається

ЗІ hse хіба можна відправити баг репорт якщо я не купував а копіював свою систему?

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #40 : 2007-08-06 20:57:20 »
ЗІ hse хіба можна відправити баг репорт якщо я не купував а копіював свою систему?
в Мандріви є вільний продукт і корпоративний, корпоративний - за гроші, а вільний - звичайнісінький відкритий дистрибутив
тобто якщо у вас в назві Мандріви немає "corporate" - то це не значить, що ви не можете посилати звіти про помилки, а лише те, що ніхто не дає гарантію на них швидко відповідати :)
але, якщо це дійсно баг у Мандріви, то, як показує практика, відповідають вони досить швидко, бо свої продукти вони також продають, так що Ваша допомога в тестуванні їм дуже корисна...

з іншого боку, якщо це просто "не підтримується залізо через старе ядро" то тут відповіді може бути лише дві:
1) спробувати прикрутити новіше ядро самотужки
2) почекати нового дистрибутиву - цього тижня має вийти Мандріва 2008 бета1, з ядром 2.6.22 - на мойому ноутбуці виглядає дуже пристойно, навіть дещо "відгучність" (responsiveness) покращилась, але це "на око"
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #41 : 2007-08-07 12:58:52 »
3) поставити іншого дистра і не мучитись. Вибирати треба з якомога вільнішою філософією - вільніше поставиться, а бракуючий софт - закачаєте.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

TuxRoot

  • Гість
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #42 : 2007-12-10 23:47:49 »
Хоч тема достатньо застаріла, але наберусь смілості її продовжити у вигляді, як сам представник студентства, можливо тут нічого нового я не зможу описати, але хотілось деякі деталі замітити. В більшості я являюсь студентом першого курсу(на момент написання цього, звісно). Взагалі познайомитись з такою Операційною Системою, як ця, було для мене певним технічним шоком. Хоча я знав про її існування давно. У зв'язку з тим, що я сам з сім'ї програмістів то мені освоєння комп'ютеру було не важко, а саме тим займався ще з садка, так би написати, та існував ще фактор що в мене була нагода працювати в солідному макінтоші, хоча для мене він особливої різниці не являв. Але з програмуванням я не зв'язувався. А обрати сам Лінукс я вирішив досить спонтанно і відразу тобто начувся про нього від свого оточення і вирішив поставити. Насправді перше що може зволікати на проблеми, так це відсутність поряд порад людини, яка в тому тямить. Насправді в цій ОС навчити людину можна дуже швидко, все ж інтерфейс не різнить вже а ж так, щоб. Щодо знайомих з якими мені приходилось про це спілкуватися так в них в більшості були дві реакції:
  • 1)Що це в біса таке? ібо найкращий опис для мене підходить з англіської коротке і ясне: "Wtf"?
  • 2)Ти що смієшся? то ж фуфло і тп.
З чого я зміг зробити прості висновки. Що вони звісно в тому не тямлять взагалі або збагнути і не хочуть, бо наприклад сидить вчитель/викладач і показує вибирайте дітки та спочатку показує на один інтерфейс, а саме Вікна, все ніби красиво, кольорово і тд. й пояснює що це Windows, а потім переводе погляд діток на інший інтерфейс і там видна консолька та пояснює це Linux і звісно вони довго свій погляд не залишуть на другому варіанті. Це вздебільшого і є маркетинг того ж самого Біллі, який вміє щось втоптати людям. Саме найгірше що деякі навіть не знають про існування Лінукса, як ОС. Ну зрідка чули про DOS із-за такої штучки як M$-DOS(його емулятор під вікнами і на чому його існування і закінчилось, напевно). Стосовно Юнікса то за допомогою нього був створений сам весь інтернет, а вже від нього і йшли ці всі різні Лінукси. А чому ж люди не хочуть переходити під Лінукс? З цим я стикнувся коли помітив таку тинденцію і позицію "мало програм". Так їх і не буде, якщо на них попиту не буде. Держава звісно і є посередником для Білла. Їй ж зовсім не вигідна умова залишити гривні із-за якогось відкритого коду. Щоб дойти підсумку просто існує майкаронська фірма, яка всім тонко повтуляла свою продукцію і не давши пройти іншим, навіть, якщо ці там безплатні. По цій і лиш по цій причині ми тут ведемо лиш теревені не вбачаючи в цьому подальшого практичного застосування.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Повзуть гади...
« Відповідей #43 : 2007-12-11 14:08:58 »
Off-topic:
Майкрософт - масонська фірма.
Зараз ще яблуко починає виходити на український ринок, якщо раптом воно тут сильно засяде - почнуть бути відкритими питання якоїсь конкретної стандартизації, а не "стандарти" типу редактор мікрософт ворд шрифт фа-фа ля-ля ... Ніби на перед знають що є і впіратена вінда, і вкрадений оріджн Flame:
...

Бо зараз їм так зручніше: зручно коли всі стрижені під одну гребінку.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.