Автор Гілка: Про схвалення Концепції Державної цільової програм  (Прочитано 4281 раз)

Відсутній RomadinR

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 123
  • Карма: +0/-0
На сайті МОНУ у розділі "ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ" (http://www.mon.gov.ua/main.php?query=gr) розмістили цікавий документ - проект розпорядження  Кабінету Міністрів України „Про схвалення Концепції Державної цільової програми ліцензування (легалізації) програмного забезпечення, що використовуються органами державної влади на 2011-2015 роки”.
Якщо я правильно зрозумів його зміст, то варіант впровадження ВПЗ взагалі ніхто не розглядав.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Здається, це через дірки в судочинстві — хочуть зробити однозначніше та визначити штрафи, покарання тощо.

Щодо ВПЗ, то просто потрібно зареєструвати ці ліцензії державною мовою, наскільки я розумію. Принаймні в США вони маю юридичну силу.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Тьху... Ну, про що тут балакати? Представниками офіційної влади було проголошено, що, якщо працюєш добре, можна брати хабарі (але не більше 10%). 10% від 0 — це 0. Де тут оцінка внеску держслужбовця?

Пишу це все просто так: ми їм ніколи не були цікаві. Єдине, що ми можемо, просто бути льодом, і колись вони посковзнуться.  ;)

Off-topic:
Слава непереможній піжамній армії противсіхів!  Півтора роки тому у президії OSDN так мило іржали над «вона працює»: тепер можете хавати, як працюють «вони».
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
А по сути, не маємо жодної політсили яка була б зацікавлена в ВПЗ.

Off-topic:
Слава непереможній піжамній армії противсіхів!  Півтора роки тому у президії OSDN так мило іржали над «вона працює»: тепер можете хавати, як працюють «вони».

Off-topic:
А може не треба тут політику розводити? Тим паче повторювати післявиборчу істерію Тюльки. Реально противсіхів було аж 540 942 людини. Дивлячись на те, що  Віктор Янукович — 48,95% (12 481 268 голосів); Юлія Тимошенко — 45.47% (11 593 340 голосів), можна припустити, що якщо скласти голоси Тюльки та противсіхів, то їх всеодно не вистачить, для перемоги білих олігархів над синіми...
« Змінено: 2011-01-26 20:00:00 від Ign1111 »
Linux. The future is open.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
А по сути, не маємо жодної політсили яка була б зацікавлена в ВПЗ.

Off-topic:
Слава непереможній піжамній армії противсіхів!  Півтора роки тому у президії OSDN так мило іржали над «вона працює»: тепер можете хавати, як працюють «вони».

Off-topic:
А може не треба тут політику розводити? Тим паче повторювати післявиборчу істерію Тюльки. Реально противсіхів було аж 540 942 людини. Дивлячись на те, що  Віктор Янукович — 48,95% (12 481 268 голосів); Юлія Тимошенко — 45.47% (11 593 340 голосів), можна припустити, що якщо скласти голоси Тюльки та противсіхів, то їх всеодно не вистачить, для перемоги білих олігархів над синіми...
По суті, такої політичної сили не мало б бути взагалі: у жодній з країн такої не існує.

Не треба шукати ніякої політичної сили, треба чітко бачити можливі шляхи держави у майбутньому.

Противсіхи? Вони можуть тішити себе думкою, що не вибирали, що не ходили на вибори, але вони вибрали і мають.

Я не про тих противсіхів, які пішли на вибори (я сам так зробив на виборах 1999 року), я про тих, які мужньо залишилися вдома, для яких одні олігархи не відрізняються від інших. Чому вони зараз не сміються? Мені це абсолютно дивно! Забужкали?

М.: Побалакали і добре. Оскарження чужих прав тут недопустимо, бо прямує до логарифмічної безкінечності порушення п. 2.3 . Всі подальші повідомлення в цьому дусі будуть вилучені, а дописувачі покарані.
« Змінено: 2011-01-26 20:26:17 від Re. »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law