Автор Гілка: Державні органи України вирішили відмовитись від Windows  (Прочитано 19435 раз)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
і що - десь хтось щось чув якісь новини ?

сама постанова з графіком робітЖ http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1269-2011-%D0%BF

Нижче наведено мою особисту думку.

Теперішня влада живе планами. Треба буде, створять план з розробляння плану визначення плану з написання плану документації з плану впровадження. Кількість планів точно відповідатиме вказаній у зведеній таблиці. Ніяких дій не буде, лише виділятимуться гроші на планування (звичайно ж, у разі наявності достойного освоювача, але оскільки Принц-молодший вже зацікавився усілякими інтернетами, фінансування буде).
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
О, а скільки планів пишете ви на роботі. А потім не менше звітів по них.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
О, а скільки планів пишете ви на роботі. А потім не менше звітів по них.
На відміну від декого, ми не замінюємо виконання планів новими планами з розробки планів.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
На відміну від декого, ми не замінюємо виконання планів новими планами з розробки планів.
І що — у вас немає бюрократії? А вакантні місця знайдуться?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
і що - десь хтось щось чув якісь новини ?

сама постанова з графіком робітЖ http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1269-2011-%D0%BF

Нижче наведено мою особисту думку.

Теперішня влада живе планами. Треба буде, створять план з розробляння плану визначення плану з написання плану документації з плану впровадження. Кількість планів точно відповідатиме вказаній у зведеній таблиці. Ніяких дій не буде, лише виділятимуться гроші на планування (звичайно ж, у разі наявності достойного освоювача, але оскільки Принц-молодший вже зацікавився усілякими інтернетами, фінансування буде).
+1. Навіть на секунду не думаю, що цей план хтось почне виконувати.

О, а скільки планів пишете ви на роботі. А потім не менше звітів по них.
тіки там план — це лише додаток до project proposal-а, при чому від тебе де факто вимагають, що частина роботи вже виконана до того, як ти цей proposal напишеш.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"