Автор Гілка: Реєстрація торгової марки\бренду. Як довго, скільки коштує?  (Прочитано 12949 раз)

idontremember

  • Гість
Хто з вельмишановного панства стикався з таким?

Реєстрація ТМ потрібна  для реєстрації домену в зоні .ua
---
Що я очікую тут побачити?: Посилання на фірми що займаються цим, посилання на законодавство та розповідь про ваш досвід реєстрації ТМ.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Хто з вельмишановного панства стикався з таким?

Реєстрація ТМ потрібна  для реєстрації домену в зоні .ua
---
Що я очікую тут побачити?: Посилання на фірми що займаються цим, посилання на законодавство та розповідь про ваш досвід реєстрації ТМ.

Ось на ukrnames.com вам допоможуть зареєструвати ТМ і домен в зоні .ua до неї.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Дякую, зараз гляну. Я чув що реєстрація ТМ то дуже дорога та Моско-інтимна справа не одного року.(?)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Дякую, зараз гляну. Я чув що реєстрація ТМ то дуже дорога та Моско-інтимна справа не одного року.(?)
Якщо будеш самостійно це робити - то так, а при використанні юриста - максимум місяць.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Дякую, зараз гляну. Я чув що реєстрація ТМ то дуже дорога та Моско-інтимна справа не одного року.(?)
Якщо будеш самостійно це робити - то так, а при використанні юриста - максимум місяць.
Краще не юрист, а спеціалізована фірма, що займається таким. Але ж ... гроші-грошенята  :)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Краще не юрист, а спеціалізована фірма, що займається таким. Але ж ... гроші-грошенята  :)
Ви шукаєте старі деталі до комп'ютера, бо немає грошей і хочете зареєструвати ТМ та домен .ua, на що теж треба гроші. Дивно.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

idontremember

  • Гість
Ви шукаєте старі деталі до комп'ютера, бо немає грошей і хочете зареєструвати ТМ та домен .ua, на що теж треба гроші. Дивно.
Гроші є але небагато ( :-/ а в кого їх багато є ;D).
Гроші ще потрібні для реєстрації доменів в зонах .com .net .com.ua .org та .ua (мінімально-середня ціна 200 грн на рік - це я потягну, http://ukrnames.com/domains/prices.jsp), а також на хостинг.

Мабуть я візьму цілий системник (з ддр2 та з диском на 250 Гб - впевнений, так буде краще, ніж купляти запчастини до менш потужної системи)

... на що теж треба гроші. Дивно.
а-а-а, то я протупив. Думав то ви запиьали мене "На що іще потрібні гроші?" - тому і відповів, для чого ще. Видаляти писанину не хо. Хай буде.
« Змінено: 2013-01-28 17:46:08 від idontremember »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Дякую, зараз гляну. Я чув що реєстрація ТМ то дуже дорога та Моско-інтимна справа не одного року.(?)
Якщо будеш самостійно це робити - то так, а при використанні юриста - максимум місяць.
Краще не юрист, а спеціалізована фірма, що займається таким. Але ж ... гроші-грошенята  :)
Ну ukrnames.com співпрацює з юридичною конторою, яка фактично є конвеєром для реєстрації ТМ, тож процес пройде швидко і дешевше ніж в більшості інших контор. Вартість складатиметься: вартість домену + вартість реєстрації ТМ (залежить від ТМ яку хочеш реєструвати і в які терміни).
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..