Опитування

Форуму потрібна реструктуризація?

Так
6 (85.7%)
Ні
1 (14.3%)

Проголосувало: 5

Автор Гілка: Реструктуризація розділів форуму  (Прочитано 4537 раз)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Взагалі-то мене вже давно турбує структура форуму, чи то пак її відсутність. Багато чого рознесено по різних розділах, а має бути один, а дещо непогано й розділити. Моя пропозиція:

  • Новини
  • Встановлення, налаштування
  • Розробка
  • Адміністрування
  • Апаратні засоби й *nix
  • Адміністраторська -- форум і сайт
  • Голосування
  • Балачки (погода, флейм...)

Так і легше знати, що до чого.

Що ж до правил -- чи не краще підготувати статичну сторіночку в стилі форуму й посилатись на неї?

Praporshic

  • Гість
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #1 : 2005-01-15 04:47:04 »
Цілком згоден. Бо багато хто пише в розділ новин якесь технічне запитання.
Ще непогано було б написати великими літерами про необхідність спочатку подивитись чи ще немє такої теми, і лише потім почати писати.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #2 : 2005-01-16 13:12:29 »
Буде структурованість -- буде й це, а зараз -- дописів мало, а піди-но знайди...

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #3 : 2005-01-16 14:57:06 »
Взагалі-то мене вже давно турбує структура форуму, чи то пак її відсутність. Багато чого рознесено по різних розділах, а має бути один, а дещо непогано й розділити. Моя пропозиція:

  • Новини
  • Встановлення, налаштування
  • Розробка
  • Адміністрування
  • Апаратні засоби й *nix
  • Адміністраторська -- форум і сайт
  • Голосування
  • Балачки (погода, флейм...)

а розділ "Роздача пінгвінів" за що вирішили стерти?
і непогано було б мати розділ про роботу - вакансії, враження від роботодавців(добрих і поганих), etc.
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #4 : 2005-01-17 07:25:38 »
Ще ніхто нічого не вирішив. Це раз.

А в розділі про роботу в нас вітри свищуть... Зміст?

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #5 : 2005-01-17 12:21:18 »

Новини
Встановлення, налаштування Тобто тут - всi технiчнi запитання? Ну, чи переважна бiльшiсть.
Розробка А що буде в цьому роздiлi?
Адміністрування
Апаратні засоби й *nix Тобто драйвери+спроби заставити працювати, до прикладу, RAID? Чи запитання щодо нових КПК? В першому випадку, НМД, варто об"-днати з розд:лом "Встановлення, налаштування".
Адміністраторська -- форум і сайт
Голосування
Балачки (погода, флейм...)
Роздача пiнгвiнiв
Укра:нiзацiя

Цебто, наскiльки я зрозумiв, пiдроздiлiв не буде? Чи вищенаведене - назви роздiлiв; пiдроздiли ж будуть обговорюватись окремо? Взагалi, як на мене, форум на даний момент занадто структурований. Тобто, НМД, не варто створювати пiдроздiлiв; достатньо кiлькох основних роздiлiв.
I у випадку якщо ви хочете спростити структуру та скоротити кiлькiсть малопотрiбних чи неактивних пiдроздiлiв, то може все ж варто залишити видiленi зеленим роздiли?
« Змінено: 2005-01-17 12:25:34 від miwa »
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #6 : 2005-01-17 19:30:08 »
Цитата
Встановлення, налаштування Тобто тут - всi технiчнi запитання? Ну, чи переважна бiльшiсть.
Ні-ні, тут ми терпляче (на перших порах) пояснюємо ньюбісам, як встановити черговий мандрейк, для чого розбивати диск на розділи, як піднімається частота монітора й який дистрибутив обрати початківцю. А потім говоримо, що форум уміє робити пошук... Можна сказати -- початкові налаштування.
Цитата
Розробка А що буде в цьому роздiлi?
Програмування, все, що з цим пов'язано.

Цитата
Апаратні засоби й *nix Тобто драйвери+спроби заставити працювати, до прикладу, RAID? Чи запитання щодо нових КПК? В першому випадку, НМД, варто об"-днати з розд:лом "Встановлення, налаштування".
Ні, я думаю, сюди варто керувати тих, у кого запитання специфічніші, але в системі вони орієнтуються. "Особливості використання певних залізяк в лінуксі та інших юніксах", "Чому вінмодеми підлягають ритуальному викиданню з вікна 14-го поверху"... ;)

Розділи, виділені зеленим -- звичайно, залишити. Я їх просто випустив з-під уваги. Зрештою, це те, чого на інших форумах, напевне, нема...

Трошки про структуру. Мух від котлет відділити треба зараз, але більше не дробити. Бо нас мало. Якщо сформуються стійкі групи за інтересами, тоді можна буде дробити... Якщо дошка дозволить. Оно як вона гальмує зараз (треба підняти стару тему про дизайн, є певна думка щодо цього).
« Змінено: 2005-01-17 19:33:15 від JaFd »

Відсутній diligent

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 201
  • Карма: +0/-0
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #7 : 2005-01-17 21:59:57 »
В цілому згоден, але пропоную додати розділ "Програмне забезпечення", де б вирішувалися питання де взяти софт, порівняння софту, та інше. А "Українізацію" можливо було б зробити її підрозділом. Також, імхо, варто "Голосування" прибрати... Краще робити опитування в тієй темі, яка для нього найбільш підходить...
Software is like sex: it's better when it's free.  (c) Linus Torvalds

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #8 : 2005-01-18 01:34:09 »
Підрозділом -- ні. Бо може йтись про документацію.

"Програмне забезпечення" -- чом би й ні? Але на цбому, гадаю, й досить буде розділів.

dusoft

  • Гість
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #9 : 2005-01-18 11:58:33 »
Ідея дуже добра. З приводу кількості розділів то я згоден.. на цьому треба зупинитись. Підрозділів на мою думку не потрібно, бо потреба в них відпаде коли буде продумана структура основних розділів. Підтримую думку, що голосування треба виділити в окремий розділ як це і було запропоновано.

Цитата
Апаратні засоби й *nix Тобто драйвери+спроби заставити працювати, до прикладу, RAID? Чи запитання щодо нових КПК? В першому випадку, НМД, варто об"-днати з розд:лом "Встановлення, налаштування".
А я вважаю що все ж таки варто розділити питання що стосуються тільки програмного забезпечення, і ті що якимось чином пов'язані з роботою зі специфічними залізяками, чи не специфічними, а просто з приводу встановлення драйверів чи чогось такого..

А з приводу тормознутості і дизайну - навіть на моєму домашньому атлоні 800МГц, я не відчуваю тормозів. Можливо html тут і перевантажений зайвостями та помилками, але виглядає все як на мене дуже пристойно, просто так би мовити у зовнішньому вигляді мене зараз все абсолютно влаштовує - тому думка про якісь зміни дизайну трішки лякає.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #10 : 2005-01-18 12:13:01 »
Та й я не відчуваю гальмів, коли йдеться про домашній дюрон-700... Але відчуваю, коли йдеться про не менш домашній дайлап на 26400. І навіть на 36000 (більше АТС не дає витягнути). А коли дивився в хтмл-код... Мама-мія, його писали явно маніакальні любителі вкладених таблиць і теґів <font>! В наш атомний вік користуються стилями й <div>'ами...

dusoft

  • Гість
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #11 : 2005-01-18 12:26:43 »
Так, в мене теж домашній дайалап, але швидкість пристойна.. мені принаймні вистачає.. ну то це не важливо. А font це дійсно анахронізм. :) CSS безперечно зручна штука.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #12 : 2005-01-18 15:02:44 »
2JaFd: скади остаточний список форумів або постукай в аську - я тобі пароль видам (твоя ідея - ти і роби :) ).
[Fedora Linux]

Відсутній diligent

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 201
  • Карма: +0/-0
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #13 : 2005-01-18 16:57:55 »
В цілому згоден з JaFd та dusoft, але все одно ніяк не зрозумію, навіщо потрібне "Голосування"? Чи ви вважаєте, що опитування не може належати до якої-небудь конкретної теми?
Та й про дизайн, імхо, слушна думка, бо в мене навіть й до 16000 рідко стрибає :(. Я не знаю, але чи є можливість просто додати теми, а користувачі вже зможуть вибрати ту, яка на їх думку краще? Як це створено у phpbb, наприклад.
Software is like sex: it's better when it's free.  (c) Linus Torvalds

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Реструктуризація розділів форуму
« Відповідей #14 : 2005-01-18 23:39:38 »
Цитата
Я не знаю, але чи є можливість просто додати теми, а користувачі вже зможуть вибрати ту, яка на їх думку краще?

Це як це?