Опитування

Що варто робити з провокативними ніками?

Банити
28 (42.4%)
Вимагати змінити
13 (19.7%)
Вимагати справжніх прізвищ від усіх
8 (12.1%)
Нічого не робити
14 (21.2%)
Якийсь інший варіант ???
3 (4.5%)

Проголосувало: 23

Автор Гілка: До уваги всіх учасників форуму!  (Прочитано 7962 раз)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
У зв'язку з http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=exchange;action=display;num=1106440972 Правила зазнали суттєвих доповнень. Одне з них -- заборона на використання псевдонімів (для входу на форум їх можна використовувати, проте не для підписування повідомлень). Кожен учасник повинен вписати в поле "ім'я" замість псевдоніма своє ім'я та прізвище. Це повинно бути зроблено перед тим, як Ви додаватимете повідомлення, інакше можуть бути вжиті адміністративні заходи щодо Вашого профілю...

Просимо пробачення за незручності.

:-(

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #1 : 2005-01-26 09:57:26 »
Пробачення не приймаються. Ви завдали незручності 97% користувачів форуму з-за 1% і на побажання 2% радикально налаштованих християнських екстремістів.

Бажання заборонити "неполіткоректні" псевдоніми можна кваліфікувати як розпалення релігійної ворожнечі. Причому в більшій мірі, ніж самі псевдоніми.
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #2 : 2005-01-26 10:38:14 »
Головний аргумент "проти" є таке.

Протягом довгого часу користувачі форуму спілкуються, і вже добре знають один одного по псевдоніму.

Тепер однією директивою ми отримуємо 500( чи скільки зараз є) абсолютно незнайомих людей. Це основна вада.

Думаю, багато користувачів мене підтримає.
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

Відсутній green_forest

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #3 : 2005-01-26 10:47:20 »
А мій нік не є провокативним? :)

Може проведемо голосування?
Але воно має бути прозорим та чесним :)

Як на мене, то можна прізвище та ім'я так придумати, що надбагато "ефективніше" буде, ніж юнацький нік "antichrist", чи як там його.

k_ilya

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #4 : 2005-01-26 10:48:22 »
давайте заборонимо *BSD (BIST-IE) (ЗВІР-ІНЕТ-ЕКСПОРЕР) і daemons  
« Змінено: 2005-01-26 10:49:02 від k_ilya »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #5 : 2005-01-26 10:52:01 »
Я підтримую пропозицію голосування!

Ярославе - ви колись ображалися, коли хтось звертався до вас на форумі за вашим справжнім ім'ям, а тепер вимагаєте від усіх, щоб вони підписувалися справжніми іменами. :-(
[Fedora Linux]

Гончарик Андрій (Авалон)

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #6 : 2005-01-26 11:39:46 »
У мене зустрічна пропозиція - давайте закривати форум в пятницю (це ображає послідовників ісламу), суботу(іудеї теж люди ),  і звісно в неділю (а ще є кришноїти, буддисти і тд). В відповідні свята релігій і пости змінювати кольори сайту на менш крикливі....
МАРАЗМ. Сайт відвідують багато людей - різних вір і конфесій, та й взагалі атеїсти. Нік кожного  з них - його особиста справа і відповідальність перед Богом. Якщо нік не є нецензурним словом чи гаслом яке можна трактувати  до оточуючих, він має право на існування.
А піднімаючи такі теми - можна дійти до того що в тлумаченнях Біблії слово Антихрист вирізати. МАРАЗМ!
Майте повагу до Людини. Цього вчить не одна релігія. Таке ж цькування не найкращий прояв релігійності.

k_ilya

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #7 : 2005-01-26 11:47:40 »
Біблія вчить терпимості?

Відсутній Юрій Ткаченко

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 59
  • Карма: +0/-0
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #8 : 2005-01-26 13:01:08 »
Біблія вчить терпимості?

Вчить. Через це я сумніваюся, що ті люди, які підняли цю тему, дійсно є віруючими.
Тому:
Якщо Linux - система достатньо ліберальна, то форум також має бути ліберальним. Якщо комусь постійно вбачаються релігійні провокації, то йому краще ходити не сюди, а на релігійні форуми. І годі займатися оффтопіком.

k_ilya

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #9 : 2005-01-26 13:23:24 »
Від нас (з форуму) пішов отець Іван Петрущак aka iip - перекладач багатьох програм з KDE. Прикро


Українська Православна Церква Святої Тройці м. Сіетл, Вашінґтон  є місією Української Православної Церкви в США.  Служби Божі відправляє о. Іван Петрущак з Канади раз на місяць в каплиці Епископальної церкви Church of the Epiphany, 38th Av. і East Denny Way.
« Змінено: 2005-01-26 13:40:35 від k_ilya »

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #10 : 2005-01-26 14:12:45 »
Роз'яснюю позицію. Особисто я _не_ проти жодних псевд -- які б у мене не були погляди на життя, Всесвіт і все інше, псевдо для мене не більш ніж ідентифікатор.

Я проти того, що в тематичних розділах обсмоктують (не)політкоректність чийогось псевда, підпису, аватару. Або ми говоримо про лінукс/ВПЗ, або ми клеїмо налички одне на одного. Але я знаю, що забаню нетолерантних -- почнеться шум у розсилках. Цього нікому не треба так само. То що лишається?

Якщо вимагати прізвища-імені -- то принаймні відпаде причина почухати язики за те, що комусь не подобається колір чиїхось шкарпеток. Бо імена, як правило, собі не обирають. А якщо заборонити нехристиянські псевда, то це хіба не дискримінація? Або жодних винятків, або дозвіл для всіх. Жодна група не може бути привілейованою.

Щодо підписів і аватарів -- сподіваюсь, у наступній версії дошки кожен зможе сам собі налаштувати їх видимість і мати спокій у голові.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #11 : 2005-01-26 15:01:56 »
 ???   ???  ???  ???   ???  ???  ???   ???  ???  ???   ???  ???  ???   ???  ???
Шановне товариство ! Мені також неприємно читати на суто технічному форумі нецензурні провокативні висловлювання та бачити ніки які їх містять! Давайте цінувати час модераторів і наш: повідомленя які містять нецензурні слова, всі провокативні ніки траба ПРОСТО БАНИТИ !!! Пропоную кожне повідомлення перед записом перевіряти на "правильність орфографії", завести "чорний словничок" з неблагозвучними словами і якщо в повідомлені зутрічаються ці слова - його запис недозволяти!!!

[ * ] Кроспостинг
« Змінено: 2005-01-26 15:13:03 від JaFd »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Андрій Головинський

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #12 : 2005-01-26 17:47:49 »
Цитата
Якщо вимагати прізвища-імені -- то принаймні відпаде причина почухати язики за те, що комусь не подобається колір чиїхось шкарпеток. Бо імена, як правило, собі не обирають.

То, пане, тоді треба при реєстрації паспорт перевіряти. Або вимагати нотаріально завірену копію.

От скажімо, така ситуація:
У мене батька звуть Мао (прізв) Ху (ім'я).

А тепер подумайте, яке ім'я по-батькові у мене буде у дописах. І вимагати мене його змінити буде неприпустимо і обурливо, бо я нічого не порушив.

Тож давайте тричі думати перш ніж видавати директиви. І зважувати всі наслідки.
Треба бути більш толерантними один до одного.
Never argue with idiots. They just drag you down to their level, and then beat you with experience

vas'ko

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #13 : 2005-01-26 20:10:58 »

То, пане, тоді треба при реєстрації паспорт перевіряти. Або вимагати нотаріально завірену копію.

От скажімо, така ситуація:
У мене батька звуть Мао (прізв) Ху (ім'я).

А тепер подумайте, яке ім'я по-батькові у мене буде у дописах. І вимагати мене його змінити буде неприпустимо і обурливо, бо я нічого не порушив.

Тож давайте тричі думати перш ніж видавати директиви. І зважувати всі наслідки.
Треба бути більш толерантними один до одного.

Звернись до паспортного столу і зміни ім'я на більш милозвучніше... ;D
Анонімність користувачів мусьть бути збережена! Особливо враховуючи сучасну політико-соціальну ситуацію в Україні... Мало чого кому в голову встреле, почнуть переслідувати і травити за користування Linux.  :(

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #14 : 2005-01-26 21:07:34 »
У зв'язку з ... Правила зазнали суттєвих доповнень. Одне з них -- заборона ..... Кожен учасник повинен ..... Це повинно бути зроблено ...., інакше можуть бути вжиті адміністративні заходи щодо Вашого профілю...

Просимо пробачення за незручності.

:-(

Ярослав Федевич, будь ласка не ображайтесь, але в вашому випадку це вже фактично діагноз... І можливо ви вже ніколи не зрозумієти що підхід рубання з плеча і забони всього підряд не є дуже розумним.
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.