Опитування

Що варто робити з провокативними ніками?

Банити
28 (42.4%)
Вимагати змінити
13 (19.7%)
Вимагати справжніх прізвищ від усіх
8 (12.1%)
Нічого не робити
14 (21.2%)
Якийсь інший варіант ???
3 (4.5%)

Проголосувало: 23

Автор Гілка: До уваги всіх учасників форуму!  (Прочитано 7963 раз)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #15 : 2005-01-27 01:17:34 »
Цитата
А тепер подумайте, яке ім'я по-батькові у мене буде у дописах. І вимагати мене його змінити буде неприпустимо і обурливо, бо я нічого не порушив.  
 
Тож давайте тричі думати перш ніж видавати директиви. І зважувати всі наслідки.  
Треба бути більш толерантними один до одного.

Але тоді ніхто й не зможе Вам щось сказати! Ви ж нічого не порушили... :)

Так. Маємо варіанти: або банити всіх, что сміє публічно висловлювати "фе" з приводу чужого псевда, підпису, аватарки, без огляду на попередні заслуги (тим паче, в тематичному розділі -- таких оффтопіків світ не бачив); користуватись іменами (як компромісний варіант, щоб нікого не банити) й така проблема відпадає; внести зміни до коду дошки так, що кожен зможе бачити її так, як заманеться: імена замість псевд, відключати на бажання аватарки й підписи. Третій варіант, гадаю, найбільш компромісний, але  Володя каже, що всякі такі речі до встановлення нової версії дошки (реліз незабаром) -- марна праця поки що.

Думаєте, приємно рубати з плеча? Але треба щось робити, щоб зрештою створити прецедент -- і щоб навіки обрубати в технічних розділах питання про проблеми чийогось світогляду.

dusoft

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #16 : 2005-01-27 01:22:54 »
А може питання для голосування треба ставити не так, а що вважати провокативним ніком. Бо сенсу в цьому опитуванні я великого не бачу. Якщо вважати провокативним ніки на зразок antichrist, або dark_elf, тоді я проголосую що нічого з ними не робити, а якщо то відверта фігня на зразок "ті чуваки - ..." чи щось ще, дійсно неетичне, тоді відповідь буде - банити.

dusoft

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #17 : 2005-01-27 01:31:06 »
Давайте почекаємо нової версії ЩОДО.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #18 : 2005-01-27 01:54:51 »
Цитата
а якщо то відверта фігня на зразок "ті чуваки - ..." чи щось ще, дійсно неетичне, тоді відповідь буде - банити.

Такі ніки у всі часи не проіснували б довше, ніж півдня :)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #19 : 2005-01-27 05:03:57 »
Оскільки найкраще з точки зору компромісів рішення мусить чекати на розробників, а народ висловлює чітке "проти" щодо вжитих наразі заходів (Vox populi vox Dei est), пропоную:

-- пункт щодо власного імені перевести з розряду директив до ряду наполегливих рекомендацій;
-- залишити табу на обговорення чужих реквізитів у технічних розділах (це все одно злісний оффтопік);
-- в зв'язку з наявним прецедентом, виголошувати [!] авторам оффтопіків за перше ж таке порушення (хто не знає, що це: відключення на вказаний термін);
-- не поширювати табу на "Балачку" (а там хоч навкулачки).

Якщо заперечень немає, правила будуть змінені відповідно.

Особисто схиляюсь до думки, що спільнота, як і держава, багатокультурна, й до якоїсь однієї групи обмежити користування ВПЗ не можна.
« Змінено: 2005-01-27 05:06:21 від JaFd »

k_ilya

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #20 : 2005-01-27 12:30:23 »
Український народ історично є християнським і, будучи толерантним до інших, ніколи не допускав зневаги до своєї релігії.
Гадаю, така буча зневажила всіх. Чому б вам 4-ьом (antichrist,iip,JaFD,Taras) не вирішити це самостійно, через пошту та приватні повідомлення, як це заведено на інших форумах  :-[


Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #21 : 2005-01-27 12:50:26 »
Ось і чудово (див. голосування) здається в першому турі перемогла думка, що повідомлення які містять неблагозвучні слова треба БАНИТИ!!!  ;)  Хто хоче висловити своє негативне ставлення, або велику радість - будьласка, але без матюків!
Я думаю що це спростить життя модераторів, бо банитись повідомлення буде програмою автоматично!
Звичайно технічно реализувати це непросто, надіємось що з новою версією дошки додасться і "філтр базару" для тих хто себе не хоче контролювати.  8) (якщо будуть технічні проблеми з фільтром я, як зацікавлена сторона буду допомагати)
 
Я проти будь-якої іншої цензури...
 
СЛІЗНЕ ПРОХАННЯ ДО ВСІХ АНОНІМНИХ ВІДВІДУВАЧІВ - БУДЬТЕ ТОЛЕРАНТНИМИ... ПАМ'ЯТАЙТЕ ЩО СВОЇМИ ПРОВОКАЦІЯМИ ВИ СТАВЕТЕ В СКЛАДНЕ СТАНОВИЩЕ МОДЕРАТОРІВ І ПРИХИЛЬНИКІВ ВІЛЬНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ !
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

k_ilya

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #22 : 2005-01-27 12:56:58 »
Хто хоче висловити своє негативне ставлення, або велику радість - будьласка, але без матюків!
А за флейм (висловлення свого негативне ставлення)
1) "нагороду" від модера
2) витирання постів

все це має бути в приваті і закріплено правилами

Пропоную винести догану всім причетним (включно з модераторами)
« Змінено: 2005-01-27 12:57:35 від k_ilya »

Гончарик Андрій (Авалон)

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #23 : 2005-01-27 13:03:51 »
до папа Таras - якщо толерантність українського народу проявляється в нетерпимості - тоді краще ідіть. В Україні багато мусульман, є кришноїти і буддисти а також атеїсти. Іще раз Вам це повторяю.Лінукс як система є міжнародною, багатонаціональною. В її розробці прийняло участь багато людей які Вам нетерпимі. Краще не користуйтесь нею, і взагалі комп"ютером.Або ж змінюйте погляди. Якщо Вам це не подобається - то не кажіть "видаліть мене"  - це підкреслює тільки те, що Ви показуєте _власні_ коники, і це не пов"язано з релігією.Ви могли б просто перестати користуватись форумом... все, дякую за увагу.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #24 : 2005-01-27 13:18:03 »
А за флейм (висловлення свого негативне ставлення)
1) "нагороду" від модера
2) витирання постів

все це має бути в приваті і закріплено правилами

Пропоную винести догану всім причетним (включно з модераторами)

Я маю на увазі що кожен може висловити свою думку, в тому числі негативну, по будь-якій темі що тут обговорюється, технічна ця тема чи загальна. А поняття флейму як і демократіїї та інші... кожен трактує по своєму...
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #25 : 2005-01-27 13:33:27 »
У профілі є кнопочка внизу: Видалити користувача. Прошу користуватися на здоров"ячко.

Цитата
Немає тут ні мусульман, ні буддистів ні інших. Проте, їх ніхто і не чіпає. Український народ історично є християнським і, будучи толерантним до інших, ніколи не допускав зневаги до своєї релігії. Тут ж було зроблений прямий виклик.

Не факт, що нема. Це раз. По-друге, хоча я сам і віруючий (і християнин навіть), я не плекаю ілюзій про те, як українському народу прищепили християнство... вогнем і мечем. Історію буває корисно почитати, але ж вона вчить, що її ніхто не вчить.

Цитата
Я маю на увазі що кожен може висловити свою думку, в тому числі негативну, по будь-якій темі що тут обговорюється, технічна ця тема чи загальна.

"Фе" технічне має йти в технічний розділ, "фе" загальне -- в загальний розділ.

Цитата
"нагороду" від модера

Не в приват, бо всі повинні знати, що тут горілку не пиячать...

Цитата
СЛІЗНЕ ПРОХАННЯ ДО ВСІХ АНОНІМНИХ ВІДВІДУВАЧІВ - БУДЬТЕ ТОЛЕРАНТНИМИ... ПАМ'ЯТАЙТЕ ЩО СВОЇМИ ПРОВОКАЦІЯМИ ВИ СТАВЕТЕ В СКЛАДНЕ СТАНОВИЩЕ МОДЕРАТОРІВ І ПРИХИЛЬНИКІВ ВІЛЬНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ !СЛІЗНЕ ПРОХАННЯ ДО ВСІХ АНОНІМНИХ ВІДВІДУВАЧІВ - БУДЬТЕ ТОЛЕРАНТНИМИ... ПАМ'ЯТАЙТЕ ЩО СВОЇМИ ПРОВОКАЦІЯМИ ВИ СТАВЕТЕ В СКЛАДНЕ СТАНОВИЩЕ МОДЕРАТОРІВ І ПРИХИЛЬНИКІВ ВІЛЬНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ !

А це про що конкретно? Про псевдо чи про різку відповідь аноніма?

k_ilya

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #26 : 2005-01-27 14:04:52 »
Не в приват, бо всі повинні знати, що тут горілку не пиячать...
Але ж пиячать :) І всі тепер це знають.

Відсутній Rainbow

  • Новачок
  • *
  • дописів: 45
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #27 : 2005-01-27 18:25:14 »
Особисто вважаю, що реэстрація користувачів по імені і прізвищу нічого не дасть. Хто сказав що який тормоз зареєструється під логіном "Вася Анцихрист" і не натровить справ?
Варто зробити жорсткий контроль, як це зроблено на forum.ixbt.com. Попросту за такі справи наказувати (виносити попередження, блокувати логін, блокувати ІР зрештою).
Витирати корисутвача нічого не дасть. Видаляти - нічого не дасть. Схоче, ще раз зареєструється.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #28 : 2005-01-27 18:44:28 »

"Фе" технічне має йти в технічний розділ, "фе" загальне -- в загальний розділ.

Згідний на всі 100%

А це про що конкретно? Про псевдо чи про різку відповідь аноніма?

У мене наступна позиція: законодавство України забороняє в публічних місцях висловлюватись лайкою, але незабороняє висловлювати свою думку гостру чи тупу (яка в кого є :)) в тому числі й анонімно. Форум, це публічне місце і всі пости що містять нецензурщину будь-де треба банити! Різка відповідь аноніма це нормально, якщо тільки без нецензурної лайки. Що вважати нецензурщиною ??? - будь-яке слово яке є матюк, або в транскрипції звучить як відомий матюк (український, російський, англійський) наприклад F.U.C.K. Що до ніків типу антихрист, сатана... це нормальні цензурні слова... я поважаю їх вибір, якщо вони його зробили свідомо і без примусу... і вважаю їх за порядніших від тих людей які прикриваючись християнством самі служать сатані.  При нагоді радо зі всіма поспілкуюсь (на інших відповідних форумах) може наверну в християнство ;)
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #29 : 2005-01-28 01:28:39 »
Транслітерацію "Putin" забороняємо. Вона нецензурна у французькій мові. :)