Опитування

Що варто робити з провокативними ніками?

Банити
28 (42.4%)
Вимагати змінити
13 (19.7%)
Вимагати справжніх прізвищ від усіх
8 (12.1%)
Нічого не робити
14 (21.2%)
Якийсь інший варіант ???
3 (4.5%)

Проголосувало: 23

Автор Гілка: До уваги всіх учасників форуму!  (Прочитано 7961 раз)

Toshik

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #30 : 2005-01-29 16:41:58 »
Ось і чудово (див. голосування) здається в першому турі перемогла думка, що повідомлення які містять неблагозвучні слова треба БАНИТИ!!!  ;)  Хто хоче висловити своє негативне ставлення, або велику радість - будьласка, але без матюків!
Я думаю що це спростить життя модераторів, бо банитись повідомлення буде програмою автоматично!
Звичайно технічно реализувати це непросто, надіємось що з новою версією дошки додасться і "філтр базару" для тих хто себе не хоче контролювати.  8) (якщо будуть технічні проблеми з фільтром я, як зацікавлена сторона буду допомагати)
 
Я проти будь-якої іншої цензури...
 
СЛІЗНЕ ПРОХАННЯ ДО ВСІХ АНОНІМНИХ ВІДВІДУВАЧІВ - БУДЬТЕ ТОЛЕРАНТНИМИ... ПАМ'ЯТАЙТЕ ЩО СВОЇМИ ПРОВОКАЦІЯМИ ВИ СТАВЕТЕ В СКЛАДНЕ СТАНОВИЩЕ МОДЕРАТОРІВ І ПРИХИЛЬНИКІВ ВІЛЬНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ !
А мені дуже цікаво, як Ваш "фільтр базару" буде слідкувати за нецензурними висловами типу: П О Г А НИЙ       НЕЦЕН ЗУРН И Й ВИС Л І В? Мені здається, що до того, як з'явиться штучний інтелект, ця задача не є під силу комп'ютеру  ???

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #31 : 2005-01-30 01:10:20 »
А мені дуже цікаво, як Ваш "фільтр базару" буде слідкувати за нецензурними висловами типу: П О Г А НИЙ       НЕЦЕН ЗУРН И Й ВИС Л І В? Мені здається, що до того, як з'явиться штучний інтелект, ця задача не є під силу комп'ютеру  ???

Пояснюю роботу оптимального фільтру базару. Ходжу топіками, бачу нецензурний вислів, якщо анонімус, баню, якщо користувач, ставлю [+]. Три таких плюсики, й користувач іде лісом.

Топіками ходжу не завжди, бо Матриця мене має не щодня ;) Тому ті користувачі, котрі розуміють, що я тут не за гроші модерую, пишуть приватне повідомлення, де вказують точне посилання, я приходжу туди і вживаю заходів. А що я не один тут модератор, то ПМ-ка пишеться нам обом -- Володимиру Лісівці й мені.

Гм... А фотка гарна була. Собі її поставити, чи що? ;-)

Hint для тих, хто мене тут постійно викликає: зареєструйтесь! Приватне повідомлення зможете вислати й вас із провокаторами не змішають...
« Змінено: 2005-01-30 01:11:52 від JaFd »

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #32 : 2005-01-30 05:06:04 »
         Шанові панове! Особисто я від самого початку не приховував своїх даних, хіба що адресу. Придивіться до дописів,  побачите, що так роблять і  багато інших. Приховування справжніх даних  могло б бути  потрібним хіба що в глибокому антикомуністичному підпіллі недалекого минулого, або іще в часи кучмізму-янукізму.
А з іншої сторони, цим користуються більше молодші відвідувачі LOU..  Отже вважаю, лишній шум зайвий.  Просто треба вміти відповідати за свої вчинки і слова. А то виходить щось схоже на мультик "Мауглі"- (.."А ми пойдем на шевер...")
        І ще . Це щодо прізвищ та імен. Історія справжня- є у нас на Львівщині один пан, китаєць. Прізвище у нього на український лад- Хуей. Ясно, що одну літеру змушений був добавити для милозвучності. Коли його син відвідував школу, то його однокласники навперебій старалися зробити все , щоб хлопець застудився.І наступного дня весь клас з нетерпінням чекав, коли вчителька зайде в клас і запитає-"Дітоньки, а кого у нас сьогодні не має?" - а у відповідь хором - ....... (Якщо пан Л.Х. читатиме це, то прошу вибачення, я лиш хотів сказати, що все дійсно можна виправити). Правда у водійських правах прізвище змінити не вдалося (вони ж міжнародні).
        А слово  - з китайської- дуже симпатичне - "сонячний"...
          
« Змінено: 2005-01-30 05:29:23 від Andrij »

Toshik

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #33 : 2005-01-30 15:36:11 »

Пояснюю роботу оптимального фільтру базару. Ходжу топіками, бачу нецензурний вислів, якщо анонімус, баню, якщо користувач, ставлю [+]. Три таких плюсики, й користувач іде лісом.

Топіками ходжу не завжди, бо Матриця мене має не щодня ;) Тому ті користувачі, котрі розуміють, що я тут не за гроші модерую, пишуть приватне повідомлення, де вказують точне посилання, я приходжу туди і вживаю заходів. А що я не один тут модератор, то ПМ-ка пишеться нам обом -- Володимиру Лісівці й мені.

Гм... А фотка гарна була. Собі її поставити, чи що? ;-)

Hint для тих, хто мене тут постійно викликає: зареєструйтесь! Приватне повідомлення зможете вислати й вас із провокаторами не змішають...

Я чудово розумію як працює фільтр базару на базі людського мозку, а що з приводу програмного про який писав hse?

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #34 : 2005-01-30 20:50:59 »
Без сенсу. Прийде якийсь мановар, вставить посилання на порнуху -- як його ловити?

Ох

  • Гість
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #35 : 2005-01-30 23:51:15 »
Без сенсу. Прийде якийсь мановар, вставить посилання на порнуху -- як його ловити?
Дуже просто -- заборонити дописи від незареєстрованих осіб (таких як і я) :)

Відсутній Анатолій Троцюк

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #36 : 2005-04-27 18:43:20 »
Інший Варіант - Зносити в окрему гілку такі повідомлення. (залишити у своїй гілці замість повідомлення посилання з коротким поясненням)
При повторенні протягом (терміну) -  баннити
« Змінено: 2005-04-27 19:01:35 від toluant »
Кривих систем немає - є криві (або неналежно проплачені) адміністратори

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: До уваги всіх учасників форуму!
« Відповідей #37 : 2005-04-29 15:25:43 »
ЩОДО не дозволяє ділити/зливати гілки.