Автор Гілка: Є ідея. Треба розвинути.  (Прочитано 2000 раз)

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Робиться пітонівський пакунок, котрий отримує на вході шматок wikiтексту -- такого, як на DLOU. Він його розбиває на елементи й будує деревце цих елементів.

Робиться багато інших пакунків, котрі таке деревце пробігають, формуючи з нього документ геть зовсім іншого формату.

Я напишу сам парсер і модуль для виявлення регресій, котрий з деревця робить назад вікітекст, а також XML. Опублікую DTD і самі модулі.

Питання: хто зможе зайнятись іншими форматами й якими? На вибір є Python і XSLT.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Є ідея. Треба розвинути.
« Відповідей #1 : 2005-12-19 17:56:57 »
Ще одне.

Навряд чи буде там обробка шаблонів, бо там твориться зараз такий с.ач, що всі за голову беруться. Пару людей вже копають провідних розробників, Брайона Віббера та Тіма Старлінга, на предмет якоїсь специфікації. Я теж докладу копняків; а до того часу домисли щодо логіки роботи шаблонів можуть більше нашкодити.

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Є ідея. Треба розвинути.
« Відповідей #2 : 2005-12-19 20:26:04 »
Ну, як буде час то напишу до roff... як продовження початого wiki2man. Писатиму на Python він мені сподобався ;).
« Змінено: 2005-12-19 20:27:16 від hse »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Є ідея. Треба розвинути.
« Відповідей #3 : 2005-12-20 01:02:14 »
Одразу кажу, чому я не взяв за основу Вашу роботу -- не тому, що не я її робив, а тому, що вона, на жаль, не вирішує задачку для загального випадку.

Але ж дерево документа, гадаю, перетворити на шмат тексту легше, ніж один текст на інший?

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Є ідея. Треба розвинути.
« Відповідей #4 : 2005-12-20 21:37:20 »
Пишіть... а я потім гляну і допишу по аналогії свій кусок з нуля. Хоча бачу набагато цікавіші та потрібніші всім проекти, але я нажаль так добре не програмую, щоб там приймати участь...

PS: якщо можна дозвольте аплоад малееееесеньких <50Kb пакунків *.bz2 на DLOU. ;)
« Змінено: 2005-12-20 21:47:16 від hse »
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Є ідея. Треба розвинути.
« Відповідей #5 : 2005-12-20 22:00:54 »
Не дозволю. Поки що.

По-дорослому -- треба CVS підняти. А я не знаю, що робитиметься раніше, переїзд на новий сервер, чи це.