Автор Гілка: Політика в підписах (було Re: Gnu Queue...)  (Прочитано 2449 раз)

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Мені загалом стаття сподобалась! Реалізація кластеру на базі GNU Queue також цікава, проста для користувача і сьогодні буде дуже корисна. GNU Queue по архітектурі щось середнє між класичними старими системами завдань та кластерами єдиного системного образу.

Якості самої системи абсолютно не впливають на якість статті. Ви написали один абзац, в якому, можливо, сказано більше, ніж в усій цій статті. Це, якраз, додатково підтверджує те, що я писав -- стаття не описує і не залишає враження про власне саму програму.

Цитата
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.
PS> Власне було би непогано позбавитися від політичних підписів і політичних заяв в форумах, які для цього не призначені.

Шановні модератори: пункту з вимогою відмови від брудної політичної агітації, мабуть-що, не записано у правилах, але, маємо чудовий шанс правила доповнити.
« Змінено: 2005-12-29 21:45:13 від admin »

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Gnu Queue: Linux Clustering Made Easy
« Відповідей #1 : 2005-12-29 03:44:10 »
Дмитре, в нас же ж було вже... тільки про (анти)релігію. В ніках, підписах, на аватарках. Я тоді був модератором, так тиждень потім від тої нервотріпачки відходив.

Взагалі, наскільки мені відомо, _власником_ цього ресурсу є Ігор Сачко (котрий Dark Elf). Принаймні, був, і я не чув про зміни щодо цього. Якщо він скаже, що "політаґітацію -- геть", то це рівнозначно правилу і підлягатиме виконанню.

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Gnu Queue: Linux Clustering Made Easy
« Відповідей #2 : 2005-12-29 08:33:19 »
Цитата
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.
PS> Власне було би непогано позбавитися від політичних підписів і політичних заяв в форумах, які для цього не призначені.

Шановні модератори: пункту з вимогою відмови від брудної політичної агітації, мабуть-що, не записано у правилах, але, маємо чудовий шанс правила доповнити.
Я також за те, щоб додати такий пункт у правила форуму.
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Gnu Queue: Linux Clustering Made Easy
« Відповідей #3 : 2005-12-29 21:24:12 »
Вельми Шановні припиняйте офтоп у цій гілці пишіть в адміністаторську чи мені в приват! Я брудної агітації не веду, я просто про брудних політиків кажу правду, і я не виноватий що вони в бруді люблять жити...
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Forum admin

  • Адміністратор ЩОДО
  • Новачок
  • *****
  • дописів: 35
  • Карма: +0/-0
  • Адміністратор форуму
Re: Політика в підписах (було Gnu Queue...)
« Відповідей #4 : 2005-12-29 21:46:25 »
Vox populi, vox Dei...
І хай буде воля моя.
Адмін.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Gnu Queue: Linux Clustering Made Easy
« Відповідей #5 : 2005-12-29 21:57:31 »
Ех, блін, не встиг... :о(

Вельми Шановні припиняйте офтоп у цій гілці пишіть в адміністаторську чи мені в приват! Я брудної агітації не веду, я просто про брудних політиків кажу правду, і я не виноватий що вони в бруді люблять жити...
Правду, кажете?
Цікава ваша правда. Від якої я вже, відверто кажучи, втомився.
Звісно, що пан hse вже вкотре газифікує вуличні водойми (актуально, до речі, враховуючи стосунки з північними сусідами ;о) ), бо не зможе ані сформулювати, чому вищеозначені політики брудні, ані навести хоч які-небудь докази, окрім дитячого волання, на підтвердження своїх слів.
Більше того, я боюсь, вельмишановий пан навіть не сформулює за що він переживає та вболіває.

Може вже час вирости, га?
Читайте документацію - вона кермує.